Haberler

Aşka gelen İbrahim Çelikkol, sevgilisini öptüğü anı paylaştı

Abone Ol

Boşandıktan sonra yemek kitabı yazarı Natali Yarcan ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu İbrahim Çelikkol, sosyal medya hesabından sevgilisiyle samimi bir fotoğrafını yayınladı.

Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk, Su ve Ateş, Muhteşem İkili, Doğduğun Ev Kaderindir, Bir Zamanlar Çukurova ve Kuş Uçuşu gibi birçok iddialı projede yer alan İbrahim Çelikkol, 2017 yılında Mihre Mutlu ile nikah masasına oturdu. Evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelen çift, geçtiğimiz sene sessiz sedasız boşandı. Mutlu ile yollarını ayıran Çelikkol, bir süre önce yemek kitabı yazarları Natali Yarcan ile aşk yaşamaya başladı.

SEVGİLİSİNİ ÖPTÜĞÜ ANI PAYLAŞTI

Şimdilerde yakın arkadaşı Birce Akalay ile Kuş Uçuşu dizisinin çekimlerini tamamlamaya çalışan Çelikkol, 2,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sevgilisiyle romantik bir fotoğrafını paylaştı. Yakışıklı oyuncu, sevgilisini öptüğü bir fotoğrafı yayınlayarak herhangi bir not eklemedi.

Yarcan ise Çelikkol'la ilgili bir paylaşım yapmadı.

Aşka gelen İbrahim Çelikkol, sevgilisini öptüğü anı paylaştı

Aşka gelen İbrahim Çelikkol, sevgilisini öptüğü anı paylaştı

Aşka gelen İbrahim Çelikkol, sevgilisini öptüğü anı paylaştı

Aşka gelen İbrahim Çelikkol, sevgilisini öptüğü anı paylaştı

Aşka gelen İbrahim Çelikkol, sevgilisini öptüğü anı paylaştı

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

İbrahim Çelikkol Instagram Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Sanatçı ödülü kime gitti, kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title