Kıbrıs Rum Kesimi Haberleri

Kıbrıs Rum Kesimi haber, Kıbrıs Rum Kesimi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kıbrıs Rum Kesimi - 28.07.2021
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyinde bir numaralı organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2. eleme turu rövanşında dört maç oynandı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 24.07.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Avusturya Turizm Bakanı Elisabeth Köstinger, Kovid-19'a yakalandıktan sonra iyileşen ya da her iki doz aşısını yaptırmış kişilerin dışında, İspanya, Hollanda ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nden hava yoluyla gelenlere yönelik havalimanlarında PCR testi uygulamasının hayata geçirileceğini bildirdi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 22.07.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da medya merkezi açılışında konuştu: (1)
Bunun bir milli mesele olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, şöyle devam etti: "Sayın Cumhurbaşkanımız bu ziyareti gerçekleştirdi. KKTC'nin gerek Doğu Akdeniz bakımından gerekse hidrokarbon açısından haklarını korumak için garantör ülke ve anavatanı olarak üzerimize düşeni yapıyoruz, bunu yaparken de hiç tereddüt etmiyoruz. Bundan sonra da tereddüt etmeyeceğimizden herkes emin olsun. Hiçbir şekilde KKTC ve Türkiye'nin haklarını savunurken tereddütte düşmeyiz, gerekli adımları atarız." Çavuşoğlu, ABD'nın aynı gün Kıbrıs Rum Kesimi ile dayanışma toplantısı gerçekleştirdiğini kaydetti.
Kıbrıs Rum Kesimi - 22.07.2021
MHP Gaziemir İlçe Başkanı Koç'tan, Belediye Başkanı Arda'ya "Rumca isim" tepkisi
MHP İl Başkanı Veysel Şahin önderliğinde bu zihniyetle mücadele ettiklerini vurgulayan Koç, şunları kaydetti: "Yunanistan'da veya Kıbrıs Rum Kesimi'nde herhangi bir yere Türk ismi veriliyor mu? Yüzyıllarca adaletle yönettiğimiz o topraklarda Türk hatırası yaşatılıyor mu? Sayın Halil Arda'nın Gaziemir'in kimliğine, şuuruna ve tarihine darbe vurmaya çalışan 'porta' zihniyetinin asıl amacı nedir? İzmir'de denize döktüğümüz emperyalizmin uşaklarının hatıralarını canlandırmaktan başka işi yok mudur? Sayın Halil Arda'nın bu büyük yanlıştan dönmesini bekliyoruz.
Kıbrıs Rum Kesimi - 20.07.2021
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyinde bir numaralı organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2. eleme turu, 6 maçla başladı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 19.07.2021
UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi
UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde 2021-2022 sezonu 3. ön eleme turu kuraları çekildi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 19.07.2021
UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi
UEFA Avrupa Ligi'nde 2021-2022 sezonu 3. ön eleme turu kuraları çekildi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 19.07.2021
UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2021-2022 sezonu 3. ön eleme turu kuraları çekildi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 17.07.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Fransa Başbakanlığı, İngiltere, İspanya, Portekiz, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Yunanistan ve Hollanda'dan gelen yolcuların, Kovid-19 testi ibraz etmelerinin isteneceğini ve uygulamanın 18 Temmuz Pazar gününden itibaren yürürlüğe gireceğini açıkladı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 17.07.2021
Fransa, bazı AB ülkelerinden gelenlere Kovid-19 testi zorunluluğu getirdi
Fransa Başbakanlığından yapılan açıklamaya göre İngiltere, İspanya, Portekiz, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Yunanistan ve Hollanda'dan gelen yolculardan, Kovid-19 testi sonucu göstermeleri istenecek ve uygulama 18 Temmuz Pazar gününden itibaren yürürlüğe girecek.
Kıbrıs Rum Kesimi - 16.07.2021
Son dakika gündem: MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'den CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'e tepki
Pagos'u, Porta'yı ve daha birçok gayri milli adımı tasvip etmediğini düşündüğümüz CHP'nin sayın il başkanının son aylardaki sert tutumunun da bu yöndeki baskılardan kaynaklandığını düşünüyoruz. Buyursunlar Sayın Yücel ile birlikte bakalım, Yunanistan'da veya Kıbrıs Rum Kesimi'nde herhangi bir yere Türk ismi veriliyor mu? Yüzyıllarca adaletle yönettiğimiz o topraklarda Türk hatırası yaşatılıyor mu? ya da dünyanın hangi üniter yapıya sahip ülkesinde bölücülerle üniterciler aynı kürsüyü paylaşıyor mu? Kabul edilemeyecek milli hataları yapanlar sonuçlara da eleştirilere de katlanacaktır.
Kıbrıs Rum Kesimi - 12.07.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Kıbrıs genelinde artan Kovid-19 vakaları sebebiyle KKTC ile Kıbrıs Rum kesimi arasındaki geçişler bugün seviye 3'e (kırmızı) çıkarıldı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 12.07.2021
KKTC ile Rum kesimi arasındaki geçişler artan Kovid-19 vakaları nedeniyle "kırmızı seviye"ye çıkarıldı
Kıbrıs genelinde artan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları sebebiyle KKTC ile Kıbrıs Rum kesimi arasındaki geçişler bugün seviye 3'e (kırmızı) çıkarıldı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 11.07.2021
Altay'dan Olinga atağı
Siyah-beyazlıların, 2015-16 sezonundan bu yana Belçika'da Royal Excel Mouscron kulübünde görev alan 25 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek için girişimlere başladığı öğrenildi. Kamerun Milli Takımı'nda da görev alan Olinga'nın bonservisinin elinde olduğu bildirildi. Ülkesinde Samuel Eto'o Academy'de futbola başlayan Fabrice Olinga, daha sonra İspanya ekibi Mallorca'nın altyapısına transfer oldu. İspanya'da Malaga, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde Apollon Limassol, Belçika'da SV Zulte Waregem, İtalya'da Sampdoria, Romanya'da Viitorul Constanta kulüplerinde görev alan Kamerunlu futbolcu geçen sezon 24 maçta 2 gol, 3 asistle oynadı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 08.07.2021
AB Komisyonu Başkanı von der Leyen, Kıbrıs Rum kesiminde
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'ni (GKRY) ziyaret etti.
Kıbrıs Rum Kesimi - 07.07.2021
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, Avrupa Ülkeleri Başsavcılar Konferansı'nda sunum yapacak
Türkiye'yi Başsavcı Şahin'in yanı sıra Yargıtay savcıları Bahattin Azizoğlu ve İlknur Altuntaş'ın temsil ettiği konferansa, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Ermenistan, Hırvatistan, Kıbrıs Rum Kesimi, Estonya, Yunanistan, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Makedonya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Tacikistan ve Özbekistan'dan da katılım sağlanıyor.
Kıbrıs Rum Kesimi - 04.07.2021
3 Temmuz 2021 Haberleri
3 Temmuz 2021 Manşet Haberleri.
Kıbrıs Rum Kesimi - 25.06.2021
Avrupa'da uyuşturucu tüketiminde Hollanda ve İsviçre başı çekiyor
Buna karşılık, genel olarak düşük ve tarihsel olarak Çekya ve Slovakya'da yoğunlaşan metamfetamin kullanımının, şimdilerde Kıbrıs Rum Kesimi, Almanya'nın doğusu, İspanya ve Kuzey Avrupa'da (Danimarka, Finlandiya, Litvanya ve Norveç) da mevcut olduğu görüldü.
Kıbrıs Rum Kesimi - 21.06.2021
Yunanistan Başbakanı Miçotakis: "Mısır ile ortak hedefimiz bölgemizde yeni maceraların yaşanmaması"
Yunanistan-Kıbrıs Rum kesimi-Mısır üçlü iş birliği mekanizması Yunanistan-Kıbrıs Rum kesimi-Mısır arasındaki üçlü iş birliği mekanizmasının daha da güçlendirilmesi gerekliliğini savunan Sisi, bu anlamda iş birliğini sürdürme kararlılığında olduklarının altını çizdi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 16.06.2021
UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu kuraları çekildi
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2021-2022 sezonu 2. ön eleme turu kuraları çekildi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 14.06.2021
Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde seri cinayet davasında ihmal iddiasıyla yargılanan polisler ceza almayacak
Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde, kaybolan 5 kadın ve 2 çocuğun seri katil Nikos Metaksas tarafından öldürüldüklerinin tespit edilmesiyle ilgili davada, "soruşturmaları başarısızlığa uğrattıkları" iddiasıyla yargılanan 15 polis memuru aleyhindeki cezai kovuşturmanın düşürüldüğü açıklandı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 08.06.2021
Haaretz gazetesi: İsrailli firma Suudi Arabistan'a casusluk teknolojisi satıyor
Biri İsrail ordusunun istihbarat servisinden emekli istihbaratçı olmak üzere 3 kişi tarafından 2016'da kurulan Quadream'ın, ürünlerini Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki InReach isimli şirket üzerinden yurt dışına sattığı ifade edildi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 02.06.2021
AB, Schengen bölgesinin güçlendirilmesini ve genişlemesini istiyor
Şu anda 27 AB ülkesinden Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, İrlanda ve Kıbrıs Rum kesimi dışındakiler Schengen içinde yer alıyor.
Kıbrıs Rum Kesimi - 30.05.2021
Kıbrıs Rum kesimi parlamento seçimleri için sandık başında
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde (GKRY) halk, parlamento seçimleri için sandık başına gidiyor.
Kıbrıs Rum Kesimi - 25.05.2021
KKTC ile Kıbrıs Rum kesimi arasındaki geçiş kapılarının haftaya açılması hedefleniyor
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı Özel Temsilcisi Ergün Olgun, KKTC ile Kıbrıs Rum kesimi arasındaki geçiş kapılarının, gelecek hafta açılmasının hedeflendiğini kaydetti.
Kıbrıs Rum Kesimi - 18.05.2021
Kıbrıs Rum kesimi ile Fransa arasında ortak hava savunma tatbikatı
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) ile Fransa arasında ortak hava savunma tatbikatı gerçekleştirildi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 16.05.2021
İsrail'e tüm uluslararası uçuşlar durduruldu
Royal Caribbean İsrail'e deniz seferlerini durdurdu Royal Caribbean uluslararası deniz yolcu taşımacılığı yapan şirket, Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nden İsrail'e yönelik seferlerin durdurulduğunu açıkladı.
Kıbrıs Rum Kesimi - 15.05.2021
Portekiz, Kovid-19 vakalarının düşük olduğu ülkelerden turist kabul etmeye başlıyor
Vaka sayısının yüksek olduğu Hırvatistan, Litvanya, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Hollanda, İsveç gibi yerlerden ise sadece zorunlu durumlarda (profesyonel, ailevi, sağlık veya insani gerekçeler) seyahatlere izin verileceği, buradan gelecek kişilere negatif PCR testinin yanı sıra 14 günlük karantinanın da zorunlu tutulacağı ifade edildi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 03.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Anastasiadis'e tepki: Aynen iade ediyoruz
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Güney Kıbrıs Rum Kesimi (GKRK) Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis'in Türkiye'ye yönelik sözlerinin müzakere zeminini tahrip ettiğini söyledi.
Kıbrıs Rum Kesimi - 29.04.2021
Son dakika haberi! KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Son dakika gündem haberi: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Rum Kesimi'nin amacı, Kıbrıs Cumhuriyeti'nin devamı ve anayasal değişiklikle Kıbrıslı Türklerin buna yama edilmesidir.
Kıbrıs Rum Kesimi - 28.04.2021
5+1 gayriresmi Kıbrıs konferansı ikinci gününde Cenevre'de devam ediyor
Guterres, toplantının açılış konuşmasını yaptıktan sonra sırasıyla Kıbrıs Rum Kesimi Lideri Nikos Anastasiadis, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ve İngiltere Dışişleri Bakanı Dominic Raab söz alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kıbrıs Rum Kesimi Haberleri | Kıbrıs Rum Kesimi Haber - Haberler - Kıbrıs Rum Kesimi haberleri, son dakika kıbrıs rum kesimi haber ve gelişmeleri burada. Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 15:05:21. #1.16#

title