İnsansız Hava Aracı Haberleri

İnsansız Hava Aracı haber, İnsansız Hava Aracı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İnsansız Hava Aracı - Dün
Arap koalisyonu: Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a gönderdiği bomba yüklü 4 İHA imha edildi
Yemen'de hükümete destek veren Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husi milislerin Suudi Arabistan topraklarına doğru gönderdiği bomba yüklü 4 insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 22.06.2021
Son dakika! Arap koalisyonu: Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a gönderdiği bomba yüklü İHA imha edildi
Son dakika gündem haberi... Yemen'de hükümete destek veren Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husilerin Suudi Arabistan'ın güneydoğusuna gönderdiği bomba yüklü insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 22.06.2021
Bakan Pakdemirli, Meteoroloji 16. Bölge Müdürlüğünün açılışında konuştu: (2)
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, açılışı yapılan bölge müdürlüğünün İnsansız Hava Aracı (İHA) ve Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) operasyonları için de meteorolojik bilgiler aktararak uçuş güvenliğine katkı sağlayacağını belirtti.
İnsansız Hava Aracı - 22.06.2021
Yemen'deki Husiler: Marib'de ikinci Amerikan İHA'sını düşürdük
Yemen'deki İran destekli Husiler, Marib kentinde son iki günde ikinci Amerikan insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 20.06.2021
Arap koalisyonu: Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a doğru gönderdiği bomba yüklü 6 İHA imha edildi
Yemen'de hükümete destek veren Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husi milislerin Suudi Arabistan topraklarına doğru gönderdiği bomba yüklü 6 insansız hava aracının (İHA) daha düşürüldüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 19.06.2021
Milli Muharip Uçak'ın yazılımları, Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent'te yapılacak
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, savunma sanayii alanında önemli projeler yürüten uçak, helikopter, insansız hava aracı ve uydu gibi uzay sistemleri geliştiren TUSAŞ ile Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent arasında Ar-Ge alanı kira sözleşmesi imzalandı.
İnsansız Hava Aracı - 19.06.2021
Arap koalisyonu: Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a doğru gönderdiği bomba yüklü 7 İHA imha edildi
Yemen'de hükümete destek veren Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husi milislerin Suudi Arabistan topraklarına doğru gönderdiği bomba yüklü 7 insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 18.06.2021
BM, Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a 2021 başından beri 159 saldırı düzenlediğini açıkladı
Throssell, Husilerin 2021 Ocak ayından itibaren Suudi Arabistan'a 128'i insansız hava aracı (İHA) ve 31'i balistik füzeyle olmak üzere toplam 159 saldırı gerçekleştirdiğini dile getirdi.
İnsansız Hava Aracı - 18.06.2021
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırını ziyaret etti
Açıklamada, görüşlerine yer verilen Tekin, dijital tırın yüksek teknoloji ürünü cihazlarla donatıldığını kaydederek, şunları aktardı: "Dijital tırda, sihirli ayna deneyimi, harekete duyarlı ekran, yeşil perde deneyimi, 3 boyutlu sanal kutu gibi alanlar bulunuyor. Yeşil perde deneyimi ileri teknoloji veri işleme olanaklarıyla özel materyal önünde fotoğrafı çekilen ziyaretçiyi daha önce belirlenmiş bir ortamdaymış gibi gösteriyor. Oluşturulan görselin çıktısı ziyaretçiye hemen elden teslim edilebilirken e-posta olarak da gönderilebiliyor. Bu alanda ayrıca ziyaretçilere yapılan uçuş deneyiminden elde ettiği başarıyı gösteren bir dijital sertifika oluşturuluyor. 3 boyutlu sanal kutu deneyim alanı ise izleyicilere herhangi bir yapıya bağlantısı bulunmadan havada asılı görünüm sağlarken ileri teknolojiyle havada holografi oluşturularak, gerçeküstü izlenim sunuyor. Bu alanda ayrıca altıncı nesil ultra deniz sondaj gemisi Fatih Sondaj Gemisi'nin hologram gösterisi yapılıyor. Özel olarak üretilen harekete duyarlı ekranla da ileri teknoloji hareket algılama sistemleriyle yanından geçen veya karşısında duran ziyaretçinin hareketlerini animasyon olarak yansıtıyor. Bu alanda ziyaretçilere Türkiye'nin milli gururu insansız hava aracı ile uçuş deneyim imkanı sağlanıyor.
İnsansız Hava Aracı - 17.06.2021
Son dakika haberi... Arap koalisyonu: Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a gönderdiği bomba yüklü İHA imha edildi
Son dakika haberine göre Yemen'de hükümete destek veren Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husi milislerin Suudi Arabistan topraklarına gönderdiği bomba yüklü bir insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 14.06.2021
Arap koalisyonu: Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a gönderdiği bomba yüklü İHA imha edildi
Yemen'de hükümete destek veren Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husi milislere ait bomba yüklü bir insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 14.06.2021
Son dakika... Suudi Arabistan'da bir okula Husilere ait bomba yüklü SİHA'nın düştüğü belirtildi
Son dakika haberleri... Yemen'de İran destekli Husi milislere ait bomba yüklü insansız hava aracının (SİHA) Suudi Arabistan'ın güneybatısındaki bir okula düştüğü, can kaybı ya da yaralanma yaşanmadığı bildirildi.
İnsansız Hava Aracı - 10.06.2021
Son dakika haberi! Yemen'deki Husiler Marib kentine füzeler ve İHA'larla saldırdı: 8 ölü, 27 yaralı
Son dakika habere göre Yemen'de İran destekli Husilerin ülkenin doğusundaki Marib kentine 2 balistik füze ve 2 insansız hava aracıyla (İHA) düzenlediği saldırıda 8 sivil öldü, aralarında kadınların da olduğu 27 kişi yaralandı.
İnsansız Hava Aracı - 10.06.2021
Rus donanması Pasifik Okyanusu'nda tatbikat düzenliyor
Donanmanın üs ve görev alanından yaklaşık 4 bin kilometre okyanusun ortasında, belirlenen bölgede konuşlandırıldığı aktarılan açıklamada, tatbikata 20 savaş gemisi, 20 insansız hava aracıyla Tu-142M3 model istihbarat uçakları ve Mig-31BM savaş uçaklarının katıldığı kaydedildi.
İnsansız Hava Aracı - 10.06.2021
Uluslararası Bağdat Havalimanı'na insansız hava aracıyla saldırı düzenlendi
Irak'ın başkenti Bağdat'taki Uluslararası Bağdat Havalimanı'nın 3 adet insansız hava aracı (drone) ile hedef alındığı bildirildi.
İnsansız Hava Aracı - 06.06.2021
Yemen'deki insan hakları kuruluşundan BM'ye "yerlerinden edilen sivilleri koruma" çağrısı
Yemen Enformasyon ve Kültür Bakanı Muammer el-İryani, Husilerin Marib'de sivillere yönelik balistik füze ile düzenlenen "terör saldırısını" sert bir şekilde kınayarak, yaralılara ilk yardım için yola çıkan iki ambulansın da bomba yüklü insansız hava aracıyla hedef alındığını kaydetmişti.
İnsansız Hava Aracı - 06.06.2021
Irak'ta Ayn el-Esed Hava Üssü üzerinde uçan İHA'lar düşürüldü
Irak hükümetine bağlı Medya Güvenlik Ağı tarafından yapılan açıklamada, ülkenin batısındaki Anbar vilayetinde bulunan ve ABD öncülüğündeki koalisyon güçleri askerlerinin bulunduğu Ayn el-Esed Hava Üssü üzerinde uçan iki insansız hava aracı (İHA) tespit edildiği belirtildi.
İnsansız Hava Aracı - 06.06.2021
Son dakika haberleri! Arap koalisyonu: Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a gönderdiği bomba yüklü İHA imha edildi
Son dakika haberleri... Yemen'de hükümeti destekleyen Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husi milislere ait bomba yüklü insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İnsansız Hava Aracı Haberleri | İnsansız Hava Aracı Haber - Haberler - İnsansız Hava Aracı haberleri, son dakika insansız hava aracı haber ve gelişmeleri burada. Kargu-2: BM raporuna giren ilk otonom SİHA hakkında neler biliniyor?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:18:27. #1.14#

title