HURŞİT YILDIRIM HABERLERİ

Hurşit Yıldırım haber, Hurşit Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hurşit Yıldırım

Hurşit Yıldırım

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974

Hurşit Yıldırım Kimdir ?

Av. Hurşit Yıldırım, 1974 yılında Yozgat’ta doğdu. İlkokulu Kırşehir’de, ortaöğretimi Yozgat’ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Mali Hukuk alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. İngilizce bilmektedir. Sivil Toplum Öğrencilik yıllarından itibaren çeşitli sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarında yer aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hurşit Yıldırım - 17.01.2019
Tarladan Güreş Minderine
GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI YETİŞİYOR Özdemirci Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerinden Hurşit Yıldırım, güreş sporuna başlamasıyla birlikte çok mutlu olduğunu, okula olan ilgisinin de arttığını söyledi.
Hurşit Yıldırım - 17.01.2019
Köy Çocuklarını "Güreş"Le Okullu Yaptı
Altıncı sınıf öğrencisi Hurşit Yıldırım, güreşe başladığı için çok mutlu olduğunu belirterek, sporla birlikte okula ilgisinin de arttığını söyledi.
Hurşit Yıldırım - 08.01.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 2 Başdanışman, 2 Danışman
Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu üyeliklerine Ahmet Aksu, Hurşit Yıldırım ve İhsan Uğur Delikanlı'yı, Milli Savunma Bakanlığı müfettişliklerine Abdullah Fatih Yavuztürk, Arif Doruk Öztürk, Emre Kuloğlu, Kenan Akbayır, Necmettin Mehrekula, Osman Öztürk, Resul Arslan, Sabri Uzun, Selçuk Şakar ve Sezer Çalışkan'ı, Sanayi Teknoloji Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na da Ali Uygun'u atadı.
Hurşit Yıldırım - 08.01.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu Üyeliklerine Ahmet Aksu, Hurşit Yıldırım ve İhsan Uğur Delikanlı'nın atanması gerçekleştirilirken, Milli Savunma Bakanlığında açık bulunan müfettişliklere Vergi Müfettişleri Abdullah Fatih Yavuztürk, Arif Donuk Öztürk, Emre Kuloğlu, Kenan Akbayır, Necmettin Mehrekula, Osman Öztürk, Resul Arslan, Sabri Uzun, Selçuk Şakar ve Sezer Çalışkan atandı.
Hurşit Yıldırım - 08.01.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de
BDDK üyeliklerine ise Ahmet Aksu, Hurşit Yıldırım ve İhsan Uğur Delikanlı'nın atamaları yapıldı.
Hurşit Yıldırım - 15.05.2018
Birinci Altın Kalem Ödülleri Sahiplerini Buldu
'Psikoloji Dalında' Uzm. Klinik Psikolog Rukiye Karaköse, Nesil yayınlarından çıkan, Seyahat Terapi adlı kitabıyla ödülün sahibi oldu. Ayrıca gecede; Tarih Romanı dalında İsmet Cerit, Biyografi Roman dalında Nihal Olçok, Mantık Araştırma dalında Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İbrahim Çapak, Tasavvuf Araştırma dalında Cemalnur Sargut, Siyasi Araştırma dalında ise Milletvekili Avukat Hurşit Yıldırım ve bir çok yazar farklı dallarda ödüllere layık görüldü.
Hurşit Yıldırım - 07.05.2018
Altın Kalem Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Törende hem farklı coğrafyalarda yaşayan Türk yazarlara hem de yabancı yazarlara ayrı kategorilerde ödül verilecek. Mehmet Akif Ersoy'un torunu Selma Argon, Cemalnur Sargut, Seda Küçük, Cahit Zarifoğlu'nun kızları Betül Zarifoğlu, CRT Group Başkanı İsmet Cerit, Nihal Olçok, Ayfer Yüksel, Hak- İş İstanbul İl Başkanı Mustafa Şişman, Prof. Dr. Bahattin Türetken, AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, gazeteci Salih Uçar, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof.
Hurşit Yıldırım - 05.05.2018
Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi'ne Doğru
AK Parti Edirne İl Başkanlığı'ndaki temayül yoklaması, AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım'ın divan başkanlığında gerçekleşti.
Hurşit Yıldırım - 29.04.2018
Yozgat Konfederasyonu 1. Olağan Genel Kurulu
Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, AK Parti İstanbul milletvekilleri Hurşit Yıldırım, Halis Dalkılıç ve MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da kongreye katılanları selamladı.
Hurşit Yıldırım - 21.04.2018
AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Kongresi
Kongreye İstanbul Kadın Kolları Başkanı Şeyma Döğücü, AK Parti İstanbul milletvekili Hurşit Yıldırım ve teşkilat mensupları katıldı.
Hurşit Yıldırım - 12.04.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Avukatı Özel'in Acı Günü
Cenaze namazına, Özel ailesi, yakınları, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, AK Parti İstanbul milletvekilleri Ali Sarıkaya ve Hurşit Yıldırım, Hakimler ve Savcılar Kurulu Teftiş Kurulu Başkanı Yunus Nadi Kolukısa, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, AA Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Salih Demirkan, ENSAR Vakfı Genel Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu ile mülki erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hurşit Yıldırım - 02.02.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan'ın Acı Günü
Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ile babası Ali Karacan'ın yanı sıra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve Erişen'in dost ve akrabaları katıldı.
Hurşit Yıldırım - 17.01.2018
TBMM'den Trafik Hatalarını Anında Bildirecek Sistem Önerisi
Dilekçe Komisyonuna Bağdat Caddesi'nde trafik olaylarının sona ermesi amacıyla dilekçe veren AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım da her trafik olaylarına farklı cezalar uygulanması gerektiğini söyledi.
Hurşit Yıldırım - 04.12.2017
Ak Partili Milletvekilleri Tuskon Davasını Yakından Takip Etti
Fetullahçı Terör Örgütü'nün iş dünyası yapılanmasına ilişkin kapatılan Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) ile üye şirketlerine yönelik devam eden dava, Silivri Ceza İnfaz Kurumu karşısındaki 23'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülüyor. Aralarında tutuklu sanık Ömer Faruk Kavurmacı'nın da bulunduğu davayı AK Parti Milletvekili Şirin Ünal ve Hurşit Yıldırım da yakından takip etti.
Hurşit Yıldırım - 16.11.2017
Ralli ile Ölümlü Kazaya Karışan Araç Satılsın"
TBMM Trafik Komisyonu üyesi Hurşit Yıldırım, işlek caddelerde ralli yapan araçların 2 ay süreyle trafikten men edilmesi gerektiğini belirterek, ölümlü kazaya karışan araçların satılarak elde edilecek gelirin, trafik eğitimi için harcanabileceğini söyledi.
Hurşit Yıldırım - 06.11.2017
Silivri'de Devam Eden Fetö ve Beşiktaş'taki Terör Saldırısı Davası
AK Parti İstanbul Milletvekilli Hurşit Yıldırım, bu davaları takip ederek, şehitlerin yakınlarını ve gazileri yalnız bırakmadıklarını söyledi.
Hurşit Yıldırım - 28.10.2017
Dha Yurt Bülteni-1
Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Alt Komisyonu toplantısı TTK Genel Müdürlüğü'nde yapıldı. AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıda konuşan TTK Genel Müdürvekili Kazım Eroğlu, kurumun projeleri hakkında bilgi verdi.
Hurşit Yıldırım - 27.10.2017
Ttk Genel Müdür Vekili Eroğlu Zonguldak'ın Kömür Rezervini Açıkladı
Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Alt Komisyonu toplantısı TTK Genel Müdürlüğü'nde yapıldı. Ak Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım başkanlığındaki toplantıda konuşan TTK Genel Müdür Vekili Kazım Eroğlu, kurumun projeleri hakkında bilgi verdi.
Hurşit Yıldırım - 27.10.2017
Dha Yurt Bülteni-18
Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Alt Komisyonu toplantısı TTK Genel Müdürlüğü'nde yapıldı. AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıda konuşan TTK Genel Müdürvekili Kazım Eroğlu, kurumun projeleri hakkında bilgi verdi.
Hurşit Yıldırım - 27.10.2017
Kit Alt Komisyon Toplantısı
KİT Alt Komisyonuna AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpcu ile Ünal Demirtaş'ın yanı sıra, TTK yöneticileri ile ilgili bakanlıkların ve Hazine Müsteşarlığının temsilcileri katıldı.
Hurşit Yıldırım - 23.09.2017
Üsküdar Antika Fuarı" Açıldı
Fuarın açılışında konuşan Türkmen, Üsküdar'da kıymetli antika eserleri ziyaretçilerle buluşturmaktan mutlu olduklarını dile getirerek, şunları kaydetti: "İlk kez geçen yıl düzenlediğimiz Antika Fuarı'nı bu yıl kapsamını daha da genişleterek meraklılarıyla buluşturuyoruz. 200 yıl önce kullanılmaya başlanan para sayma makinesi, telefon, tartı ve saatlerin ilk örneklerinin yanı sıra Bahreyn Sultanı tarafından Osmanlı Padişahı Abdülmecid Han'a hediye edilen bir eser de bulunuyor. 'Bedri İşi' denilen Hint işi eserin içi ayetlerle dolu... Dışındaysa kendisine armağan edildiğine yönelik yazı ve tarihler bulunuyor. Bugün burası bir fuardan çok tarihin köklerini gençler ve çocuklarla buluşturma sahnesi haline geldi. 100, 200 yıllık eserler var, adeta tarih yeniden canlandırılıyor. Tarih ve antika meraklıları kadar, gençlerimizi ve çocuklarımızı fuarı ziyaret etmeleri için Üsküdarımıza bekliyorum." Fuarın açılışına AK Parti Milletvekilleri Mihrimah Belma Satır, Osman Boyraz, Hurşit Yıldırım, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr.
Hurşit Yıldırım - 23.09.2017
Dün Açılan Üsküdar Antika Fuarı 1 Ekim'e Kadar Ziyaretçilere Açık Olacak
Açılışta konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen, tarih ve kültür semti Üsküdar'da kıymetli antika eserleri ziyaretçilerle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Türkmen şöyle devam etti: "İlk kez geçen yıl düzenlediğimiz Antika Fuarı'nı bu yıl kapsamını daha da genişleterek meraklılarıyla buluşturuyoruz. 200 yıl önce kullanılmaya başlanan para sayma makinesi, telefon, tartı ve saatlerin ilk örneklerinin yanı sıra Bahreyn sultanı tarafından Osmanlı Padişahı Abdülmecid Han'a hediye edilen bir eser de bulunuyor. Bedri işi denilen Hint işi eserin içi ayetlerle dolu, dışındaysa kendisine armağan edildiğine yönelik yazı ve tarihler bulunuyor. Fuarın en nadide parçası… Bugün burası bir fuardan çok tarihin köklerini gençler ve çocuklarla buluşturma sahnesi. 100, 200 yıllık eserler var. Adeta tarih yeniden canlandırılıyor. Tarih ve antika meraklıları kadar, gençlerimizi ve çocuklarımızı fuarı ziyaret etmeleri için Üsküdarımıza bekliyorum." Üsküdar Antikacılar Fuarı'nın açılışına katılan isimler arasında AK Parti Milletvekilleri Mihrimah Belma Satır, Osman Boyraz, Hurşit Yıldırım, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr.
Hurşit Yıldırım - 10.07.2017
Silivri'de Devam Eden Darbe Girişimi Davaları
AK Parti İstanbul Milletvekilli Hurşit Yıldırım da 15 Temmuz ruhunu asla unutmayacaklarını dile getirerek, "Aziz milletimize can borcumuz var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hurşit Yıldırım Haberleri | Hurşit Yıldırım Kimdir - Haberler - Hurşit Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hurşit Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarladan Güreş Minderine.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 14:36:33. #1.16#

title