Hilton Haberleri

Hilton haber, Hilton son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hilton - 17.06.2021
Amerikalı Müslümanlardan, Hilton'a Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki otel projesini durdurma çağrısı
ABD'nin en büyük Müslüman sivil halklar örgütü Amerikan-İslam İlişkileri Konseyi (CAIR), Çin'in Uygur Özerk Bölgesi'nde Çin hükümeti tarafından yıkılan bir caminin yerine, otel inşaatı başlatmayı planlayan ABD Merkezli otel zinciri Hilton'a "projeyi durdurma" çağrısı yaptı.
Hilton - 04.05.2021
DoubleTree By Hilton Van Oteli üç kıtanın birincisi seçildi
Van'da yıllardır hizmet veren 5 yıldızlı DoubleTree By Hilton Van Oteli; Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'daki oteller arasında müşteri memnuniyeti bakımından en iyi otel seçildi.
Hilton - 14.04.2021
Son dakika haber! Ak Portföy'den salgın sonrasına yatırım yapan Turizm ve Seyahat Fonu
"Yatırımcıların, pandemi sonrası gelecek planlarına odaklandığını görüyoruz" Ersarı, Ak Portföy Turizm ve Seyahat Fonu'nun, Kovid-19 sonrası dünyada öne çıkması beklenen online rezervasyon, otelcilik, turizm, seyahat ve hava yolu şirketlerine yatırım için "benzersiz" bir fırsat sunduğuna işaret ederek, şunları kaydetti: "Ak Portföy Turizm ve Seyahat Fonumuz, Airbnb, Uber, booking.com, TripAdvisor gibi yeni nesil seyahat kültürünü yaratan şirketlere Hilton, Marriot, Wyndham gibi uluslararası otel zincirlerine, Lufthansa, Air France, THY, Pegasus gibi büyük hava yolu şirketlerine, TAV Havalimanları, DO & CO gibi havacılık alanında faaliyet gösteren kuruluşlara yatırım yapıyor.
Hilton - 09.04.2021
Türkiye Madenciler Derneği Başkanlığına yeniden Ali Emiroğlu seçildi
Dernekten yapılan açıklamaya göre, İstanbul Hilton Bosphorus Otel'de gerçekleştirilen TMD 57.
Hilton - 25.03.2021
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, kanaat önderleriyle buluştu
HDP'nin "Hak, adalet ve vicdan için buluşuyoruz" sloganıyla yürüttüğü kampanyanın "İslam ve Adalet" konulu buluşması Hilton Otel'de yapıldı.
Hilton - 24.03.2021
Dünya Sektörler Arası İş Birliği Forumu Ankara'da başladı
Bosphorus Expo'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Hilton Garden Inn Otel'deki forum kapsamında 2 gün boyunca Afrikalı alıcılar ve Türkiye'den üreticiler arasında B2B görüşmeler yapılacak.
Hilton - 18.03.2021
"Dünya Sektörler Arası İş Birliği Forumu" 24-25 Mart'ta Ankara'da düzenlenecek
Bosphorus Expo'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Hilton Garden Inn Otel'de gerçekleştirilecek Forum, "Gelecek Afrika'da" sloganıyla başlayacak.
Hilton - 08.03.2021
Son dakika haber... Türkiye'nin yöresel lezzetlerini yaşatan kadın girişimcilere destek
Hilton İstanbul Bosphorus'un 2018 yılından bu yana kaybolmaya yüz tutmuş lezzetleri geleceğe taşımak misyonuyla hayata geçirdiği "Yerel Mutfak Global Lezzet" projesi, bugüne kadar pek çok kadın kooperatifine ve kadın girişimciye destek oldu.
Hilton - 21.01.2021
Basketbolda 20 Yaş Altı Kadın Milli Takımı İstanbul'da kampa girecek
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamada, milli takımın, 31 Ocak Pazar günü Zeytinburnu'ndaki Hampton By Hilton Otel'de bir araya geleceği belirtildi.
Hilton - 22.12.2020
Özyeğin Üniversitesi öğrencileri, turizm ve otelcilik sektörünün öncü işletmeleriyle buluştu
Etkinliğe Hilton Worldwide, Divan Group, Radisson Blu Hotels & Resorts, Marriott International, Accor Hotels (Raffles Istanbul ve Swissotel The Bosphorus Istanbul) gibi ulusal ve uluslararası otel grupları katıldı.
title