Hilton Haberleri

Hilton haber, Hilton son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hilton - 16.9.2020
İzmir'in köklü otellerinden Hilton İzmir kapatılıyor
Hilton, 16 Ekim tarihinden itibaren Hilton İzmir'i işletmeyeceğini duyurdu.
Hilton - 14.9.2020
Tekerlekli sandalye basketbol ve oturarak voleybolda sezon fikstürü yarın çekilecek
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ankara Hilton Garden Inn Otel'de saat 14.
Hilton - 8.8.2020
Erzurum'da cağ kebabı üretim ve et entegre tesisi kurulacak
Şehre yeni yatırımların kazandırılacağını belirten Memiş, şunları kaydetti: "Nusr-Et restoran zincirlerinin sahibi olan Nusret Gökçe'nin kardeşi Özgür Gökçe, geçtiğimiz günlerde Erzurum'da bizleri ziyaret ederek bazı yatırımlar konusunda desteğimizi talep etti. Kendisine elbette yardımcı olacağız. Biz de kendi restoranlarında kullanacakları etlerin tedariğini Erzurum'dan gerçekleştirmelerini rica ettik. Kendisi de bizleri kırmayarak bu sözü verdi. Bildiğiniz üzere Hilton Otel'in temelini attık.
Hilton - 23.7.2020
Nazizm ve Büyük Sırbistan hareketi mukayesesi bağlamında Bosna soykırımı
Nazilerin lehine de şöyle bir fark var; Naziler, Karaciç'in "sıradan" Sırpları gibi, işledikleri soykırımı örtbas etmek için "ikincil toplu mezarlar" kazmadı; ikincil toplu mezarlar 20. yüzyıldaki tipik bir Büyük Sırbistan icadıdır! Bu iki yok etme girişimi arasındaki en büyük fark, Batı'nın Holokost'un failleri ile Boşnaklara karşı yapılan soykırımın faillerine yönelik tutumudur. Batı, Nazi rejimini siyasi ve askeri olarak yok ederken, aynı Batı, Büyük Sırbistan rejimini ödüllendirdi; Kilise, sanatsal ve akademik çevrelerden gelen "Taslaklar" (Nacertanije) bugünlerde Sırp halkının devlet kurumlarına girmiş durumda! Ayrıca Holokost soykırımından sağ kurtulanların büyük bir çoğunluğu bulunduğu bölgeyi terk ederken, Boşnak soykırım kurbanları, soykırım yapılan bölgelerde cellatlarının binlercesiyle birlikte yaşamak zorunda bırakıldı! Soykırımın tekerrür etmesini önlemek için neler yapılabilir? Eğer bu tarihi mahkeme kararı, [Bosna topraklarındaki] Sırp Cumhuriyeti'ni [Republika Srpska] Karaciç'in cellatlarının bir "evladı" olarak muhafaza ediyorsa ve onu Batı'dan Büyük Sırbistan hareketine bir armağan olarak görüyorsa, Boşnakların -uluslararası kabul görmüş Bosna-Hersek Cumhuriyeti'nin diğer tüm vatandaşları gibi- şu soruya cevap almaları lazım: "Sırp Cumhuriyeti" ne zaman ve nasıl ortaya çıkmıştır? Bu yazar şahitlik eder ki merhum Cumhurbaşkanı Aliya İzetbegoviç, soykırım neticesi oluşmuş nevzuhur yapıya onay imzasını attığı Dayton'dan geldikten hemen sonra, ABD yönetiminin o zamanki Dışişleri Bakanı olan Warren Christopher tarafından kendilerine şantaj yapıldığını iddia etti. Christopher, İzetbegoviç'in ifadesiyle, Boşnak heyetini şu sözlerle tehdit etmiştir: "Sırplar sizin Sırp Cumhuriyeti'ni kabul etmeniz şartıyla Bosna-Hersek devletini kabul ediyorlar! Bunu yaparsanız, Amerika bir barış anlaşmasına varılacağını ve bu anlaşmayı uygulayacağını garanti eder; ancak reddederseniz, Bosna'ya geri dönün, önümüzdeki on yıl boyunca savaşın, böylece kimin askeri gücü kazanırsa Amerika ile pazarlık yapmaya gelsin!" Fakat Sırp Cumhuriyeti'nin kabulü ve tanınması konusunda uhdemizde bulunan gerçeğin tümü bu değildir. Bugünlerde, gerçeğin ne olduğunu bir tek o zamanki Bosna-Hersek Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Muhammed Şaçirbey biliyor. Ancak ne ABD yönetimi ne de Boşnak siyasi temsilcileri Muhammed Şaçirbey'e yaşamı boyunca Saraybosna'ya geri dönme izni verdi; Şaçirbey Sırp Cumhuriyeti'nin kuruluşunun ne zaman, hangi şartlarda ve kim tarafından gerçekleştirildiği konusunda ifade de veremedi. Bildiğimiz kadarıyla Republika Srpska, Ankara'daki Hilton Otel'de kurulmuştur.
Hilton - 18.6.2020
Tekirdağ'da 2 otele "güvenli turizm sertifikası" verildi
Kenti ziyaret edenlerin, sertifikaları alan işletmelere daha güvenle gideceğini anlatan Hacıoğlu, "Tekirdağ'da 26 otelden 4'ü güvenli turizm sertifikasına başvurdu. Des Otel ve Hilton Otel sertifika aldı.
Hilton - 13.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
ANTALYA'NIN BELGELİ OTELLERİ Manavgat'ta Aydınbey Kings Palace, Alibey Resort Sorgun, Club Blue Waters, Selge Beach Resort, Side Premium Hotel, Sueno Hotels Beach Side. Konyaaltı'nda The Corner Park, Crown Plaza. Aksu'da Grand Park Lara Hotel, Concorde de Luxe Resort. Kemer'de Grand Park Kemer, Akka Hotels Alinda, Doubletree By Hilton, Rixos Hotel Tekirova.
Hilton - 8.6.2020
Son dakika! Türkiye'de 22 otel, 7 restoran 'Sağlıklı Turizm Belgesi' aldı
İstanbul'da Akgün İstanbul Otel-Fatih, Eresin Hotels Sultanahmet-Fatih, Eresin Taksim&Premier Otel-Beyoğlu, Hilton İstanbul Bomonti-Şişli olmak üzere 4 otel belge aldı.
Hilton - 28.4.2020
Hilton'dan otelleri için sekiz aşamalı hijyen önlemi
Reckitt Benckiser ve Mayo Clinic'le işbirliği yapan Hilton, otellerdeki hijyen kurallarına ilişkin özel bir programı hayata geçiriyor.
Hilton - 21.3.2020
Kazakistanlılar, Kovid-19 nedeniyle Nevruz'u evlerinde kutluyor
Nur Sultan Valiliği Kamu Sağlığı Departmanı Başkanı Saule Kisikova, şehirde 600'ün üzerinde kişinin hastanelerde karantinaya alındığını belirterek, beş yıldızlı otel Hilton'un yanı sıra Ramada, Turist ve Alau otellerinde toplam 1200 yatağın karantina için hazırlandığını söyledi.
Hilton - 10.3.2020
Galatasaray'da başkan adaylığına hazırlanan Metin Öztürk, kulüp üyeleriyle buluştu
Prof. Dr. Teoman Kadıoğlu'nun başkanlığını yaptığı Galatasaray Düşünce Derneği tarafından Maslak Hilton Otel'de düzenlenen toplantıya yaklaşık 50 kulüp üyesi katıldı.
Hilton - 4.3.2020
Galatasaray'da başkan adaylığına hazırlanan Metin Öztürk, kadın üyelerle buluştu
Maslak Hilton Otel'de Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen toplantıda, kulüpteki kadın üyelerin sayısı, kadın sporcuların yaşadığı sıkıntılar, iletişim modeli, amatör branşlar, kadın futbolunun dünyada geldiği nokta ve Galatasaray'ın federasyonlarda temsil edilmesi konuları konuşuldu.
Hilton - 25.2.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
Garenta ve ikinciyeni.com basın toplantısıTarih : 25 ŞubatYer : Ritz carlton, ŞişliSaat : 09.00-11.30WIN EURASIA fuarıTarih : 25 ŞubatYer : Marriott Hotel,ŞişliSaat : 09.30-11.15MÜSİAD "Enerji Maliyetlerimi Nasıl Düşürebilirim?" paneliTarih : 25 ŞubatYer : MÜSİAD Genel MerkeziSaat : 13.00-16.
Hilton - 21.2.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
İTKİB basın toplantısıTarih : 22 ŞubatYer : Dış Ticaret Merkezi, YenibosnaSaat : 10.00UDOFED basın toplantısıTarih : 24 ŞubatYer : Delta Hotels by MARRIOTSaat : 10.30Huawei Online Ürün ve Strateji SunumuTarih : 24 ŞubatSaat : 16.00-18.
Hilton - 20.2.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
Kadın Liderlik Platformu ZirvesiTarih : 20 ŞubatYer : Divan Otel İstanbulSaat : 08.30-12.40Honda Motobike basın toplantısıTarih : 20 ŞubatYer : İstanbul Fuar MerkeziSaat : 11.30CNR Avrasya Boat ShowTarih : 21 Şubat-1 MartYer : CNR Expo İstanbul Fuar MerkeziSaat : 14.00-18.
Hilton - 18.2.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
UXistanbul KonferansıTarih : 18 ŞubatYer : The Point Otel, ŞişliSaat : 08.00-17.45 Türkiye'nin Pazarlama Liderleri Zirvesi - CMO SummitTarih : 18 ŞubatYer : Hilton Istanbul Bomonti HotelSaat : 08.30- 18.
Hilton - 17.2.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
UXistanbul KonferansıTarih : 18 ŞubatYer : The Point Otel, ŞişliSaat : 08.00-17.45 Türkiye'nin Pazarlama Liderleri Zirvesi - CMO SummitTarih : 18 ŞubatYer : Hilton Istanbul Bomonti HotelSaat : 08.30- 18.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hilton Haberleri | Hilton Haber - Haberler - Hilton haberleri, son dakika hilton haber ve gelişmeleri burada. Başkan Soyer İEKKK'da konuştu Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 18:06:04. #1.15#
title