Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi - Haberler
Haberi Paylaş

Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Tokat'ta genç öğretim görevlisi, hemşire olan sevgilisine çalıştığı hastanenin anons sitemini kullanarak evlenme teklif etti.

Tokat'ta genç öğretim görevlisi, hemşire olan sevgilisine çalıştığı hastanenin anons sitemini kullanarak evlenme teklif etti.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde (GOÜ) öğretim görevlisi olarak çalışan 30 yaşındaki Mustafa Güzel, 8 aydır birlikte olduğu 22 yaşındaki hemşire sevgilisi Kübra Kaya için sürpriz bir evlenme teklifi yaptı. Kaya'nın çalıştığı özel hastanede, hastane çalışanlarının da yardımıyla gerçekleştirilen evlenme teklifi hem gelin adayı, hem de tedavi için orada bulunan hastalar için sürpriz oldu. Birlikte çekindikleri fotoğrafların bağlandığı balonlarla süslenen lobide hazırlıkların tamamlanması sonrasında Mustafa Güzel mikrofonun başına geçerek Kübra Kaya'ya anons sistemiyle evlilik teklif etti. Ardından gitarıyla şarkı söylemeye başlayan Güzel, sevgilisinin anons yapılan kata gelmesini bekledi. Büyük bir şaşkınlıkla anons masasına gelen Kaya, heyecandan ne yapacağını bilemedi. Önünde diz çökülerek yapılan evlenme teklifini kabul eden Kaya, patlatılan konfetiler altında müstakbel eşi ile bir süre dans etti.

EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN WHATSAPP GRUBU KURDU Evlenme teklifini yaklaşık 8 ay gibi bir süredir düşündüğünü söyleyen Mustafa Güzel, "Planlamak aslında çok uzun sürdü, kendisi çok farkında değil durumun ama. Sağ olsun arkadaşları ve Doktor Bülent Bey çok yardımcı oldu bu konuda. Biz ortak bir Whatsapp grubu kurduk. Adının da fark edilmemesi için 9-10 halı saha maçı yaptık grubun adını. Oradan mesajlaşmaya devam ettik, böyle bir beyin fırtınası oluşturduk. Herkesin bir tuzu var bu çorbada. Etkileri, katkıları oldu sağ olsun hepsinin. Böyle güzel bir şey çıktı ortaya. İnşallah biz de başarılı olmuşuzdur" dedi.

Sürpriz evlenme teklifinden dolayı çok heyecanlı olduğunu ifade eden Kübra Kaya ise, "Çok heyecanlıyım şu anda hiç konuşamıyorum. Aşağıda hasta alıyordum. Çok mutlu oldum. Şok oldum, bu kadarını beklemiyordum gerçekten. Çok mutlu oldum, onu seviyorum. İnşallah uzun ömürlü, güzel bir evliliğimiz olur" diye konuştu.

Çiftin mutluluğuna Kübra Kaya'nın iş arkadaşlarıyla birlikte hastanede tedavi gören vatandaşlar da şahit oldu.

(Dursun Ekrem Er/İHA)

Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi

Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi

Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title