Haberler

Hakan Tütüncü, Döşemealtı ilçesinde ziyaretlerde bulundu

Güncelleme:

Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Döşemealtı ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulundu. Tütüncü, esnafları ve vatandaşları dinleyerek istek ve taleplerini aldı. Ayrıca, Döşemealtı ilçesini lojistik merkezleriyle ünlü bir yer haline getirmeyi hedeflediklerini belirtti. Tütüncü, Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ni de ziyaret ederek fabrikalarda çalışan işçilerle bir araya geldi.

Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları kapsamında Döşemealtı ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Tütüncü ilçedeki vatandaşları, esnafları, Döşemealtı 36 Nolu Kamyoncular Kooperatifini ziyaret etti, istek ve taleplerini dinledi.

Toplumun temel taşının esnaf olduğunu belirten Tütüncü, "Esnafımızın faaliyetlerini, ticari işlemlerini çok daha düzgün ortamlarda yapabilecekleri fiziksel alanları esnafımız için en güzel şekilde oluşturmak istiyoruz." dedi.

Tütüncü, Döşemealtı ilçesini lojistik merkezleriyle ünlü bir yer haline getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ni de ziyaret eden Tütüncü, fabrikalarda çalışan işçilerle bir araya geldi, sohbet etti.

Ziyaretleri sırasında bir fırında satış reyonuna geçen Tütüncü, fırından çıkan sıcak pideleri paketleyerek vatandaşlara verdi.

Tütüncü, evi yanan bir vatandaşı da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Döşemealtı TOKİ konutlarında düzenlenen iftar programına katılan Tütüncü, vatandaşların Ramazan ayını kutladı.

Vatandaşlara projelerini anlatan Tütüncü, trafik çilesini tamamen ortadan kaldıracaklarını, 15 yeni yol, 22 yeni köprülü kavşak, 5 yeni raylı sistem yapacaklarını ve Antalya-Alanya arasındaki D-400 kara yolunu 3 yola çıkaracaklarını söyledi.

Kentin altyapısını güçlendireceklerini belirten Tütüncü, "Antalya her yağmurda sele teslim olmayacak. Depreme dayanıklı bir şehir haline getireceğiz. Tarım ve hayvancılığı artıracağız, destek sağlayacağız. Çiftçimize ucuz mazot kullandıracağız. Türkiye'de en ucuz mazot kullanan çiftçi Antalya'nın çiftçisi olacak. Küçük tarlaların ekonomiye kazandırılması konusunda organize tarım bölgeleri yapacağız. Köy sandığı uygulamalarıyla çiftçimizin traktörden biçerdövere, ilaç pompasından pulluğuna kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayacağız. İstiyoruz ki herkes çalışsın, herkes kazansın. Antalya kazansın." diye konuştu.

Tütüncü, ayrıca ilçeye içerisinde kaykay, bisiklet pisti, salıncaklar, kaydıraklar ve su parkının da bulunduğu temalı bir çocuk parkı kazandıracaklarını duyurdu.

Tütüncü'ye ziyaretlerinde, Cumhur İttifakı'nın Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Bekir Kıvrım, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, il ve ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.

Kaynak: AA / Güncel

Organize Sanayi Bölgesi Hakan Tütüncü Döşemealtı Antalya Politika Güncel Haberler

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Bakmadan Geçme

21 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? X çöktü mü, Twitter çöktü mü, sorun mu var, problem ne? 21 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 21 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 21 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Cüneyd öldü mü, intihar mı etti? Kızıl Goncalar Cüneyd diziden ayrıldı mı? 21 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Gaddar neden bitiyor? FİNAL YAPIYOR! Gaddar niye final yapıyor? Asgari kurumlar vergisi nedir, ne kadar olacak? Hangi şirketler asgari kurumlar vergisi ödeyecek?
Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı

Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title