Gençlik Parkı Haberleri

Gençlik Parkı haber, Gençlik Parkı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gençlik Parkı - 29.11.2021
Ankara'da "Laser Run Şehir Turu Yarışı" yapılacak
Federasyonun açıklamasına göre Ulus'ta bulunan Gençlik Parkı'nda gerçekleştirilecek yarışma 4 Aralık'ta yapılacak.
Gençlik Parkı - 28.11.2021
Başkent'te "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Haftası" dolu dolu geçti
Her meslek grubundan kadın 'şiddete hayır' dedi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Haftası"nda Polatlı Aile Yaşam Merkezi'nde "Sevgiye Evet Şiddete Hayır" konulu seminer ve yürüyüş etkinliği düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı ile Kültür ve Sosyal İşleri Daire Başkanlığı da 'Yalnız Değilsin' sloganıyla Gençlik Parkı Büyük Sahne'de ünlü sanatçı Pamela'yı Başkentli kadınlarla buluşturdu.
Gençlik Parkı - 11.11.2021
Başkent Ata'sı için tek yürek oldu
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından Gençlik Parkı Büyük Sahne'de düzenlenen "Ata Türküleri" adlı konserle de anıldı.
Gençlik Parkı - 09.11.2021
Rasattepe'nin 68 yıllık ev sahibi: Anıtkabir
"25 numaralı proje" Atatürk'ün 10 Kasım 1938'de vefatının ardından dönemin hükümetince bir anıt mezarın yapılması kararlaştırıldı. Bununla ilgili en büyük soru işareti ise anıtın yeri oldu. Anıt mezar için Başbakanlık bünyesinde yer tespit komisyonu kuruldu. Komisyon yerli ve yabancı mimarlara Anıtkabir'in nerede yapılması gerektiğine yönelik sorular sordu, incelemelerde bulundu. Çalışmalar sırasında Anıtkabir için Ankara Kalesi, Gençlik Parkı, Çankaya, Gazi Orman Çiftliği'nin isimleri ön plana çıktı.
Gençlik Parkı - 01.11.2021
'Türk'ün Ateşle İmtihanı' Oyununun Galası Yapıldı
'Türk'ün Ateşle İmtihanı', 5 Kasım'da Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi'nde 10-11 Kasım tarihlerinde de Ankara Gençlik Parkı'nda sanatseverlerle buluşacak.
Gençlik Parkı - 28.10.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Cumhuriyetin kuruluşunun 100'üncü yılına erken bir armağan olarak gördükleri eserin Ankara'nın merkezine değer katacağını, şehircilik kültürünü, tabiat ve çevre anlayışını yaşatacak örnek bir proje olduğunu vurgulayan Erdoğan, şunları söyledi: "Melike Hatun Camisi'nden başlayıp Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne kadar uzanacak dev bir projenin en önemli kısımlarından birini oluşturan Başkent Millet Bahçesi, toplam 700 bin metrekarelik alan üzerinde kuruldu. Atatürk Kültür Merkezi ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası binaları ile Gençlik Parkı ve 19 Mayıs Stadyumu'nu da içine alan Başkent Millet Bahçe'miz her yaştan insanımıza hitap eden imkanlara sahiptir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gençlik Parkı Haberleri | Gençlik Parkı Haber - Haberler - Gençlik Parkı haberleri, son dakika gençlik parkı haber ve gelişmeleri burada. Ankara'da kadın sanatçılar duvarları 'Mor Haritam' uygulamasıyla renklendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 01:05:35. #1.16#

title