Haberler

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

Güncelleme:

Sevilen hayatta kalma korku oyunu The Forest'ın devam oyunu olan Sons Of The Forest, Steam'de Erken Erişim ile piyasaya sürüldü. İlk 24 saatte 2 milyondan fazla satan oyun, oldukça fazla ilgi görüyor. Sons Of The Forest'ta anahtar kartın (keycard) nerede bulunduğu merak ediliyor. Peki, Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede? İşte detaylar…

SONS OF THE FOREST ANAHTAR KART NEREDE?

Sons of the Forest adasında bulunan gizli sığınaklarda yer alan bazı odalara anahtar kartı olmadan girilmemektedir. VIP Keycard, Maintenance Keycard ve Guest Keycard şeklinde üç farklı anahtar kartı bulunmaktadır.

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

MAINTENANCE KEYCARD NEREDE?

Haritanın kuzeydoğu kısmında yer alan bakım anahtar kartı (Maintenance Keycard) için aşağıdaki konuma gelin ve küreğinizi çıkartıp kazmaya başlayın.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

Kazdıktan sonra "Maintenance A" yazılı bir kapak göreceksiniz. Kapağın içine girerek merdivenden aşağı inin. Arkanızı dönerek kan dolu koridorda yürüyün ve sağınızdaki ilk kapıdan içeriye girin. Oturma odasındaki en uçta yer alan masada Maintenance Keycard yani bakım anahtar kartı bulunmaktadır.

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

VIP KEYCARD NEREDE?

Haritanın kuzeybatı kısmında yer alan mağarada bulunan VIP anahtar karta (VIP Keycard) ulaşmak için mağaradan aşağı doğru ilerleyin. Mağaranın altında yer alan kapağı kaldırarak merdivenden aşağı inin. Odanın en sağ ucunda kilitli bir kapı bulunmaktadır. Bu kapıyı Maintenance Keycard ile açmanız gerekmektedir.

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

Daha sonra ise içeri gererek bitkilerin büyüdüğü birkaç odadan geçerek karanlık koridordan ileri gideceksiniz. Daha sonra sola dönerek merdivenlerden suya inin ve su basmış odada ilerleyin. Düşen ışık armatürleri arasında ilerleyerek diğer su basmış odaya doğru gidin.

Daha karanlık bir odaya geldiğiniz zaman, sağa dönün ve koridor boyunca yüzün. Koridorun solundaki odada yer alan ofis odasında masanın üzerinde VIP Kart bulunmaktadır.

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

GUEST KEYCARD NEREDE?

VIP Keycard'ı bulduğunuz alanın hemen güneyindeki yeşil noktada yer alan mağaradan içeri girerek ilerleyin. Metal bir koridora dönüştüğü karanlık mağara geçidinin sonuna doğru yürüyün. Koridor bir diğer koridora açıldığında sola dönün ve parlak bir şekilde aydınlatılmış odaya girdikten sonra sağa dönün. Kilitli kapıyı açmak için VIP Keycard'ı kullanın.

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

Spor salonuna girin, sola dönün ve iki büyük merdivenle yukarıya çıkın. Merdivenlerden tırmandıktan sonra alışveriş merkezinin arkasına gitmeye devam edin. Bir sonraki odaya girin ve arka duvara ulaşana kadar restoranda ilerlemeye devam edin. Sağınızda ölü insanlarla çevrili bir masa ve masanın üzerinde bir ceset ve daha da önemlisi Guest Keycard bulunmaktadır.

Sons of the Forest anahtar kart (keycard) nerede?

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Sons of the Forest Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title