FATİH MEHMET MAÇOĞLU HABERLERİ

FATİH MEHMET MAÇOĞLU HABERLERİ

Fatih Mehmet Maçoğlu haber, Fatih Mehmet Maçoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Mehmet Maçoğlu

Fatih Mehmet Maçoğlu

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 20.12.1968 - ...

Fatih Mehmet Maçoğlu Kimdir ?

Fatih Mehmet Maçoğlu, 20 Aralık 1968 tarihinde Tunceli Ovacık'da doğdu.İlköğrenimini Ovacık YİBO’da, orta öğrenimini Bingöl Sağlık Meslek Lisesinde tamamladı. Meslek yaşamına 1989‘da Konya’nın Bozkır ilçesinde sağlık memuru olarak başladı. 1992 ile 2007 yılları arasında Tunceli’nin Pertek ilçesinde görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatih Mehmet Maçoğlu - 13.10.2020
Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ifadeye çağrıldı
Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu "toplantı ve gösteri yasağına muhalefetten" hakkında açılan soruşturma kapsamında ifade vermeye çağrıldı.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 19.9.2020
Doğu Anadolu'da "19 Eylül Gaziler Günü" törenle kutlandı
Törene, Vali Mehmet Ali Özkan, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Turgay Aras, 4. Komanda Tugay Komutanı Piyade Albay Yılmaz Ustaoğlu, Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Atbaş, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı Albay Durali Ceylan, vali yardımcıları ve kurum amirleri katıldı.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 4.9.2020
Ankara'nın film festivali ödüllerle başladı!
TAMER LEVENT: "ANKARA KİŞİLİĞİMİ BULDUĞUM KENT" Sanat Çınarı Ödülü'nün bu yılki sahibi Tamer Levent'e ödülünü festival başkanı İnci Demirkol sundu. Levent yaptığı konuşmada "Ankara kişiliğimi bulduğum kent. Ankara Devlet Konservatuarı, sonra Devlet Tiyatroları, TOBAV… Ankara Film Festivali'nin kuruluşunda da bulunmuştum, Mahmut Tali Öngören ile çalıştım, jürisinde de bulundum, hatta Kemal Sunal hayatında aldığı iki ödülden birini bizim jürimizde almıştı. Ödül de aldım festivalden, 'Tepenin Ardı' filmindeki rolümle En İyi Erkek Oyuncu seçildim. Ama tabii, 'Onur Ödülü' diye adlandırılan bu ödüller insana yaşamında belli bir noktaya geldin, yaş aldın gibi bir duygu yaratıyor ama 'Sanat Çınarı' daha etkili, bu buluş için de kutluyorum festivali" dedi. ŞERİF SEZER: "İLK ÖDÜLÜMÜ ALIRKENKİ HEYECANDAYIM" Aziz Nesin Emek Ödülü'nün sahibi Şerif Sezer'e ödülünü ise Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı Başkanı İrfan Demirkol verdi. Sezer, duygulu anlara yol açan ödül konuşmasında şunları söyledi: "Bu gece sahneye Aziz Nesin Emek Ödülü'nü almaya çıkarken bundan tam 31 yıl önce Ankara Film Festivali'nden festivalin ilk en iyi kadın oyuncusu ödülünü almaya çıkarkenki kadar heyecanlıyım. Bunu hissettim. Bu duygu, yaptığım filmlere, oynadığım karakterlere ve hayatın bana kattıklarına rağmen değişmeyen tek şeyin benim işime olan çocukça aşkın, heyecanın olduğunu gösterdi. Ne mutlu bana ki bu heyecanım hiç bitmemiş." BELGESELLERİN YARIŞMA HEYECANI BUGÜN BAŞLIYOR Festivalin bugünkü (4 Eylül) programında ise, Ulusal Belgesel Yarışması filmleri ilk kez Ankara'da seyirciyle buluşuyor. Aralarında, Tunceli Belediye Başkanı ve eski Ovacık başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun hayatını anlatan "Ovacık" ve geçen yılki Antalya Film Festivali'nin belgesel birincisi "Kadınlar Ülkesi"nin de olduğu 11 belgesel film, bugün jüri önüne çıkacak.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 1.9.2020
Belediye Başkanı Maçoğlu, YKS'de başarılı olan öğrencileri tebrik etti
Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, belediyeye bünyesindeki kütüphanede kendi imkanları ile Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanarak başarılı olan öğrencilerle bir araya gelerek tebrik etti.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98'inci yıl dönümü kutlanıyor
Törende, Vali Mehmet Ali Özkan, Garnizon Komutanı Piyade Albay Yılmaz Ustaoğlu ve Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 15.7.2020
Prof. Dr. Başkaya'dan Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu'na yaban keçisi tepkisi
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şağdan Başkaya, Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun bu yılki av sezonuyla ilgili "Buranın dışında olup da burayla ilgili karar alabilme ihtimali ve buradaki yaban...
Fatih Mehmet Maçoğlu - 29.6.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu'nun tedavisi evinde sürüyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktığı için hastanede tedavi altına alınan ve ardından sağlık durumunda olumlu gelişmeler üzerine evine gönderilen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun sağlık durumu iyiye gidiyor.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 27.6.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu'nun tedavisi evinde sürdürülecek
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktığı için hastanede tedavi altına alınan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun sağlık durumunun iyiye gitmesi nedeniyle evine gönderildiği bildirildi.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 25.6.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan Belediye Başkanı Maçoğlu'nun sağlık durumu iyiye gidiyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktığı için hastanede tedavi altına alınan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 24.6.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu'nun tedavisi sürüyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun tedavisinin devam ettiği bildirildi.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 24.6.2020
Sağlık Müdürlüğünden Maçoğlu'nun son durumuna ilişkin açıklama
Tunceli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Çağdaş Özdemir, korona virüs tanısı konan ve tedavisi devam eden Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun şikayetlerinde gerileme olduğunu ve yoğun bakım ihtiyacının bulunmadığını aktardı.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 24.6.2020
Tunceli'deki 4 ilçede belediye başkanları karantinaya alındı
Tunceli'de, 4 ilçenin belediye başkanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ile temaslı oldukları gerekçesiyle evlerinde karantinaya alındı.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 23.6.2020
22 Haziran 2020 Haberleri
22 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 22.6.2020
FLAŞ
Tunceli Belediye Başkanı Türkiye Komünist Partili (TKP) Fatih Mehmet Maçoğlu'nun boğaz ağrısı şikayetiyle Devlet Hastanesi'nde yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çekti.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 5.5.2020
Kayıp Gülistan Doku'nun ablası Aygül Doku'dan "Lütfen acımız üzerinden siyaset yapmayın" tepkisi
Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu da sosyal medyadaki paylaşımda şunları kaydetti: "4 aydır kayıp olan Gülistan Doku'nun bulunması için Gülistan'ın ailesi, baraj kapaklarının tamamen açılması talebinde bulunuyor.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 15.4.2020
Tunceli'de günlük 200 yaşlı, hasta, engelli aileye sıcak yemek ve meyve
Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara destek olmak için Valilikçe oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu ile çalıştıklarını belirterek, kentte dezenfeksiyon ve salgına karşı eğitim çalışmaları yaptıklarını anlattı.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 22.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
EŞİ, ANNE VE BABASI ÇALIŞMALARI TAKİP ETTİ Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden gelen babası Emin Güneş, annesi Aysel Güneş ve eşi Gülnur Ortakçı Güneş arama kurtarma çalışmalarını yerinde takip etti. Tunceli Valisi Tuncay Sonel ve İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Güneş'in ailesine, yapılan arama çalışmaları hakkında bilgi verirken Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu da olay yerine gelip aileyle görüştü.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 18.3.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yıl dönümü
Tunceli Tunceli'de Hükümet Konağı önünde düzenlenen törende de Vali Tuncay Sonel, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Yılmaz Ustaoğlu ve Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Fatih Mehmet Maçoğlu - 18.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105'inci yıl dönümü koronavirüs önlemleri kapsamında bazı törenler iptal edilirken, Tunceli'de sadece Vali Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ve Garnizon Komutanı Piyade Albay Yılmaz Ustaoğlu'nun katılımıyla Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatih Mehmet Maçoğlu Haberleri | Fatih Mehmet Maçoğlu Kimdir - Haberler - Fatih Mehmet Maçoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Mehmet Maçoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ifadeye çağrıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 00:14:14. #1.15#
title