ERDOĞAN BAYRAKTAR HABERLERİ

Erdoğan Bayraktar haber, Erdoğan Bayraktar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdoğan Bayraktar

Erdoğan Bayraktar

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye

Erdoğan Bayraktar Kimdir ?

Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Anabilim Dalı'nda 'Metropol Şehirlerde Alternatif Yerleşim Bilimleri' konusunda Yüksek Lisans derecesi aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erdoğan Bayraktar - 10.07.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Açılış törenine Vali Osman Bilgin ve eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile dernek üyeleri katıldı.
Erdoğan Bayraktar - 02.06.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT canlı yayınına konuk oldu: (4)
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma günü Zonguldak'ta petrol ve doğalgaz arama çalışmalarına ilişkin müjde vereceğini bildirdi.
Erdoğan Bayraktar - 12.03.2021
WhatsApp yazışmaları, Fazilet Parkı durağına ilişkin bilgilerle ilgili yalanı belgeledi
Kolukısa: "Murat Ongun görüntülerin incelenmesini istedi" İETT Genel Müdür Vekili H. Alper Kolukısa da, 29 Mart günü saat 09.00-10.00 civarlarında Murat Ongun'un kendisini telefonla aradığını, WhatsApp üzerinden bazı sosyal medya görüntülerini gönderdiğini ve bunları incelemesini istediğini, görüntülerde belediye otobüslerinde yoğunluğa ilişkin görüntü bilgileri bulunduğunu söyledi. Kolukısa, BELBİM A.Ş. Genel Müdürü Yücel Karadeniz'i aradığını, Otobüs A.Ş.'den iki hattın numaralarını verip bu iki hatta ilişkin biniş bilgilerini istediğini ifade etti. Kolukısa, çalışma arkadaşlarına da talimat verip Otobüs A.Ş.'den söz konusu seferlere ait kamera araç bilgilerini istediğini söyledi. Kolukısa, yaklaşık 1 saat sonra hem BELBİM Genel Müdürü Yücel Karadeniz, hem de BELBİM A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Bayraktar'dan kurumsal mail adresine dönüş olduğunu, bu dönüşte duraklardan binişlere ilişkin bir tablo ve tablonun içinde de sayısal bilgiler olduğunu, kendisinin de bu bilgileri kurumsal mail yoluyla Murat Ongun'a iletilmesini istediğini söyledi.
Erdoğan Bayraktar - 24.01.2021
23 Ocak 2021 Haberleri
23 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Erdoğan Bayraktar - 17.01.2021
Haftanın tarihine bakış
2015- Meclis, 10 yıl sonra Yüce Divan oylaması yaptı. Eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar ile ilgili Genel Kurul'da yapılan gizli oylamalarda, üç ismin Yüce Divan'a sevkleri kabul edilmedi.
Erdoğan Bayraktar - 17.12.2020
17-25 Aralık: FETÖ'nün "yargısal darbe" girişimi
Sanıklar Nazmi Ardıç, Ahmet Kalender, Ahmet Üzümcü, Ayhan Arıkanoğlu, Duran Denizci, Adem Atik'i eski bakan Erdoğan Bayraktar'a yönelik "haberleşmenin gizliliğini ihlal etme" suçundan 10 yıl ikişer ay hapse mahkum eden mahkeme, sanık Mutlu Acil'in "nitelikli dolandırıcılık" suçundan 1 yıl 8 ay hapis ve 6 bin 509 lira adli para cezasına çarptırılmasına karar verdi.
Erdoğan Bayraktar - 25.11.2020
KADEM'den "Şiddete Göz Yumma" kampanyası
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "şiddete göz yumma" kampanyasına ilişkin, "Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kampanyamızla şiddetin hep başkalarının başına gelen bir olay olmadığına, gazetelerden okuduğumuz, televizyon...
Erdoğan Bayraktar - 30.08.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bayraktar TB2 SİHA'nın lazer işaretlemesini yaptığı hedef, lazer güdümlü...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bayraktar TB2 SİHA'nın lazer işaretlemesini yaptığı hedef, lazer güdümlü 230 milimetre füze sistemi tarafından vuruldu.
Erdoğan Bayraktar - 16.07.2020
Kılıçdaroğlu yeniden görülen "Man Adası" davasında tazminat ödemeye mahkum oldu
Davayı karara bağlayan hakim, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 150 bin lira, Özdemir Bayraktar'a 60 bin lira, Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar'a yirmi ikişer bin lira, Necmeddin Bilal Erdoğan'a 20 bin lira, Ahmet Burak Erdoğan'a 16 bin lira, Mustafa Erdoğan'a 15 bin lira, Sadık Albayrak ve Ziya İlgen'e on dörder bin lira, Orhan Uzuner ve Osman Ketenciye'de on üçer bin lira manevi tazminatın, davalı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan alınarak 21 Kasım 2017'den itibaren işleyecek yasal faiziyle ödenmesine karar verdi.
Erdoğan Bayraktar - 16.07.2020
KILIÇDAROĞLU, ERDOĞAN VE YAKINLARINA 359 BİN LİRA TAZMİNATA MAHKUM EDİLDİ
 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Man Adası" açıklamaları nedeni ile bir kez daha manevi tazminat ödemeye mahkum edildi. Mahkeme, Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.  Mahkeme, daha önce aynı tutar üzerinden oluşturduğu tazminat kararı, İstinaf Mahkemesi tarafından usulden bozulmuş, bozma sonrası yapılan yeniden yargılamada aynı karar verildi.   İstinaf Mahkemesi'nin usulden bozarak geri gönderdiği davanın bugün görülen duruşmasında karar çıktı. Mahkeme, İstinaf Mahkemesi'nin talebi üzerine yeniden yaptığı yargılamada, eski kararında olduğu gibi Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.  İstanbul Anadolu 20. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, davacılar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kızı Sümeyya Erdoğan Bayraktar, kızı Esra Albayrak, dünürü Özdemir Bayraktar, eniştesi Ziya İlgen, dünürü Sadık Albayrak, dünürü Orhan Uzuner, dünürü Osman Ketenci'nin avukatları katıldı.
Erdoğan Bayraktar - 21.06.2020
Emine Erdoğan'dan Babalar Günü'nü paylaşımı
Emine Erdoğan, Twitter hesabında, 16 yıl önce kaybettiği babası Cemal Gülbaran ve kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile çekilmiş bir fotoğrafına da yer verdiği mesajında, şunları kaydetti: "Babalar, gölgesinde güvenle yaşadığımız ulu çınarlardır.
Erdoğan Bayraktar - 11.06.2020
İstinaf, "17 Aralık kumpas" davasında sanıklara veriler cezaları uygun buldu
Sanıklar Nazmi Ardıç, Ahmet Kalender, Ahmet Üzümcü, Ayhan Arıkanoğlu, Duran Denizci, Adem Atik'i eski bakan Erdoğan Bayraktar'a yönelik "haberleşmenin gizliliğini ihlal etme" suçundan 10 yıl ikişer ay hapse mahkum eden heyet, sanık Mutlu Acil'in "nitelikli dolandırıcılık" suçundan 1 yıl 8 ay hapis ve 6 bin 509 lira adli para cezasına çarptırılmasını karara bağlamıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdoğan Bayraktar Haberleri | Erdoğan Bayraktar Kimdir - Haberler - Erdoğan Bayraktar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdoğan Bayraktar kimdir, hayatı ve biyografisi. 15 Temmuz Dijital hafıza projesi Biz 81'iz, Hafıza 15 Temmuz Müzesi'nde yaşatı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.07.2021 16:37:39. #1.13#

title