Haberi Paylaş

Kör Kahin Baba Vanga'nın 2022 kehaneti tuttu! 48 bin yıldır uyuyan virüs uyandı

Dünya Haberleri

Tahminleri ile tüm dünyanın tanıdığı kör kahin Baba Vanga'nın 2022 yılı için ortaya attığı bir iddia daha gerçek oldu. Sibirya'da 48 bin 500 yıl öncesine ait donmuş virüs, buzulların erimesiyle yeniden ortaya çıktı. Kahin'in 2022 içinde böyle bir virüsün ortaya çıkacağını öne sürmüştü.

Tahminleri ile dünyaya damga vuran Baba Vanga, takipçilerinin çoğu tarafından 16. yüzyıl kahini Nostradamus ile eş kabul ediliyor. 1911 doğumlu Bulgar mistik Vangeliya Pandeva Gushterova, bu kez 2022 kehanetiyle gündemde.

Daha önce birçok olayı ve gelişmeyi önceden bilen Baba Vanga, yeni bir felaketin sinyalini yıllar önce vermişti. Baba Vanga, Sibirya'da ölümcül bir virüsün keşfedileceği kehanetinde bulunmuştu. Donmuş bir alanda gizli duran ölümcül virüsün, küresel ısınmayla birlikte ortaya çıkacağı kaydedildi. Virüsün yayılacağı ve hızla kontrolden çıkacağı da öngörüleri arasındaydı. Kahin'in bu kehaneti geçtiğimiz günlerde bilimsel araştırmayla gerçekleşti.

Kör Kahin Baba Vanga'nın 2022 kehaneti tuttu! 48 bin yıldır uyuyan virüs uyandı

Sibirya'da araştırmalarına hız veren bilim insanları Sibirya'nın permafrostlarında korkutucu gerçekle karşılaştı. On binlerce yıl önceye ait bir virüsün yeniden ortaya çıktığı görüldü. Sibriya'da ortaya çıkan virüsün 48 bin 500 yıl donmuş halde uyuduktan sonra yeniden ortaya çıktığı kaydedildi. Uzmanlar yıllar öncesinden gelen virüslerin yeni bir pandemi oluşturma tehlikesine dikkat çekti.

Kör Kahin Baba Vanga'nın 2022 kehaneti tuttu! 48 bin yıldır uyuyan virüs uyandı

Fransa'daki Aix-Marseille Üniversitesi'nden virolog Jean-Michel Claverie, New Scientist'e "48.500 yıl bir dünya rekoru" dedi. Pandoravirus yedoma adı verilen virüsün, pithovirüsten sonra bilinen ikinci büyük virüs olduğu söylendi. Pandoravirüs, bir mikrometre uzunluğunda ve 0,5 mikrometre genişliğinde. Bilim insanları virüsün şimdilik amipler olarak bilinen tek hücreli organizmaları enfekte edebileceğini, bitkileri veya hayvanlara bulaşmayacağını söyledi.

Kör Kahin Baba Vanga'nın 2022 kehaneti tuttu! 48 bin yıldır uyuyan virüs uyandı

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com - Dünya

Baba Vanga Sibirya Yaşam Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Mustafa Levent:

iyi ve tutturma olasılığı yüksek bir kahin olmak istiyorsanız Tevfik Uyar'ın "İyi Kehânet Yapma Rehberi"nden faydalanabiliriz. Bu yöntemler ile Baba Vanga'dan çok daha iyi bir kahin olabilirsiniz

Onemli Degil:

Planlanan projeleri insanlara bu olen kadin uzerinden haber veriyor olabilirler...

Zeki Anti:

Ne kadar çok kehanete ihtiyacı var insanların, şaşırmamak elde değil. Sanki söyledikleri çıksa veya çıkmasa ne olacak ona göre mi yaşayacak insanlar?

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title