Dardanel'den 1 Milyonuncu Sandviç - Haberler
Haberi Paylaş

Dardanel'den 1 Milyonuncu Sandviç

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Dardanel'den 1 Milyonuncu Sandviç

Ürettiği ürünler ile tüketicinin güvenini kazanan Dardanel’in, Shell için deli2go ismi ile ürettiği soğuk sandviçlerin ‘1 milyonuncu sandviç’ teslim töreninde Dardanel Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen’e Teşekkür plaket verildi.

Ürettiği ürünler ile tüketicinin güvenini kazanan Dardanel'in, Shell için deli2go ismi ile ürettiği soğuk sandviçlerin '1 milyonuncu sandviç' teslim töreninde Dardanel Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen'e Teşekkür plaket verildi. Önen, '10 milyonuncu sandviç' teslim töreninde de birlikte olmak istediğini söyledi.

Çanakkale'nin bir dünya markası olan Dardanel kendi markası ile ürettiği güvenli gıdalar ile bir çok ödüle layık görülüyor. Geçtiğimiz günlerde Dardanel markası ve güvencesi ile Türkiye'de bulunan tüm Shell benzin istasyonları için deli2go ismi ile üretilen 1 milyonuncu soğuk sandviç nedeni ile tören düzenlendi. Konserve ve poşet Ton balığı üretiminde Türkiye pazarının hakimi olan Dardanel, organik malzemeler kullanarak ürettiği soğuk sandviçler ile tüm Türkiye'nin damak tadına hitap ediyor. Dardanel, Shell için ürettiği 1milyonuncu sandviç için ödüle laik görüldü. Törende öncelikle Dardanel'in İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan yeni soğuk sandviç üretim tesislerinde deli2go ismi ile çeşitli tatlarda soğuk sandviç üretiminde çalışan bayanlara teşekkür plaketi verildi.

Ardından da Dardanel Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen'e 1 milyonuncu sandviç anısına teşekkür plaketi aldı. Dardanel Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen törende yaptığı konuşmada, "Bugün ben ve mesai arkadaşlarım sizlerle 1 milyonuncu sandviç'in kutlamasında bir arada olduğumuz için çok teşekkür ediyorum. Yıllar çok çabuk geçiyor. Bundan 4 yıl önce biz Shell ile birlikte bir yola çıktık. Bugün geldiğimiz yerde gerçekten Türkiye' de çok yeni bir kategoride 1 milyonuncu sandviç'i üretiyor olmak gerçekten çok önemli bir şey. Ben bu projede başından beri uyum içerisinde çalıştığımız tüm Shell ekibine, katkısı emeği olanlara teşekkür ediyorum. Bizim şirketlerimizde de bu projede desteği olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Umut ediyorum ki, çok yeni bir kategori olduğu için çok daha kısa bir süre içerisinde, belki yakın bir iki sene içerisinde 10 milyonuncu sandviç için tekrar burada konuşuruz" dedi.

Önen' in konuşmasının ardından Dardanel'in İstanbul Dudulu organize sanayi Bölgesinde kurulan yeni sandviç fabrikası için Dardanel şirketler gurubu yönetim kurulu Başkanı Niyazi Önen'e hediye verildi.

Ardından Dardanel' in Shell için deli2go ismi ile ürettiği 1 milyonuncu sandviç için Dardanel Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Niyazi Önen' inde katılımı ile pasta kesimi yapıldı. - ÇANAKKALE

Dardanel'den 1 Milyonuncu Sandviç

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title