CENGİZ ALTIN HABERLERİ

Cengiz Altın haber, Cengiz Altın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Altın

Cengiz Altın

Doğum Tarihi ... - ...

Cengiz Altın Kimdir ?

Cengiz Altın, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Muş'a bağlı Malazgirt Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cengiz Altın - Dün
Malazgirt'te ara sokaklar parke taşıyla yenileniyor
Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, yaptığı açıklamada, ilçe merkezindeki ara sokakların Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kilitli parke taşıyla yenilendiğini belirtti.
Cengiz Altın - 17.9.2020
Malazgirt'te Kovid-19 denetimi yapıldı
Kaymakam Emre Yalçın ve Belediye Başkanı Cengiz Altın, ilçe merkezinde iş yerlerini gezerek vatandaşlar ile esnaftan maske, mesafe ve hijyen konusunda duyarlı olmalarını istedi.
Cengiz Altın - 13.9.2020
Malazgirt'te yol yapım çalışmaları devam ediyor
Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın'ın talimatıyla Danişmentgazi, Mengüçgazi ve Murat mahallelerinde 10 metre genişliğinde yeni yollar açılıyor.
Cengiz Altın - 8.9.2020
Malazgirt'te hayırseverlerin katkılarıyla yapılan caminin inşaatı devam ediyor
Kaba inşaat ile minareyi tamamladıklarını belirten Başaran, "Camimizin yapımında bize her zaman destek veren kaymakamımız Emre Yalçın'a, Belediye Başkanımız Cengiz Altın'a, Müftümüz Emrah Demirtaş'a ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Cengiz Altın - 4.9.2020
Son Dakika | Malazgirt'te Kovid-19 denetimi
Belediye Başkanı Cengiz Altın ve İlçe Sağlık Müdürü Doktor Şeyma Görçin Karaketir'in de katıldığı denetimlerde vatandaşlar sosyal mesafe, maske ve hijyen konularında uyarıldı.
Cengiz Altın - 30.8.2020
Malazgirt'te 30 Ağustos Zafer Bayramı törenle kutlandı
Şehitlerin kabirlerinin başında anılarak duanın edilmesiyle sona eren törene, Kaymakam Emre Yalçın, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Garnizon Komutanı Personel Teğmen Okan Sunay, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal, İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi, Konakkuran Belde Belediye Başkanı Abdurahman Ömeroğlu, Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri ve askeri erkan katıldı.
Cengiz Altın - 24.8.2020
Son dakika haber! İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, Malazgirt'te incelemelerde bulundu
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez ile ilçeye gelen İnce, Kaymakam Emre Yalçın, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü İsmail Üzmez, İlçe Belediye Başkanı Cengiz Altın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal ve İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi tarafından karşılandı.
Cengiz Altın - 24.8.2020
Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız'ın Malazgirt ziyareti
Ahlat'tan ilçeye kentte gelen Yıldız, Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın ile Cumhuriyet Meydanı'ndaki etkinlik alanını gezdi.
Cengiz Altın - 22.8.2020
Malazgirt ve Ahlat, şanlı zaferin yıl dönümüne hazırlanıyor
Bu yıl pandemi dolayısıyla sosyal mesafe, temizlik, maske kullanımı kurallarına uyularak etkinliklerin geçen yıllara oranla az sayıda katılımla yapılacağını dile getiren Yaktı, şöyle konuştu: "Salgına rağmen Cumhurbaşkanımızın Malazgirt'i ve Ahlat'ı unutmaması önemli. Cumhurbaşkanımız Ahlat'ta bir gece kaldıktan sonra 26 Ağustos'ta Malazgirt'e gelerek milli park alanında halkla buluşacaktır. Alanı gezdim. Gerçekten orada çok güzel işler yapılmış. Bu etkinliklerin daha güçlü şekilde devam etmesi konusunda başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve diğer tüm bakanlıklarımıza, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Okçular Vakfı, bu anlamda çok büyük hizmetler vermiş, vermeye de devam ediyor." Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın da Malazgirt Zaferi'nin yıl dönümü hazırlıkları kapsamında çalışmaların sonuna geldiklerini söyledi.
Cengiz Altın - 20.8.2020
Malazgirt ve Ahlat şanlı zaferin yıl dönümüne hazırlanıyor
Etkinliklerin yapılacağı ve "1071 Sultan Alparslan Ahlat Otağı"nın kurulduğu Çarho mevkisi (drone) Ahlat ilçe merkezi Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban ile röportaj Ahlatlı vatandaşlardan Mehmet Ünal Gürbüz ile röportaj Ahlatlı esnaf Halil Adıyaman ile röportaj Ahlatlı Sebahattin Bildirici ile röportaj Malazgirt ve Ahlat şanlı zaferin yıl dönümüne hazırlanıyor Muş'un Malazgirt ve Bitlis'in Ahlat ilçelerinde, Malazgirt Zaferi'nin 949. yıl dönümü dolayısıyla etkinliklerin yapılacağı alanlarda hazırlıklar devam ediyor Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban: "Etnospor ve festival alanımızı büyük bir hızla hazırlıyoruz. Eksiğimiz de yok gibi. Pandemi konusunda da gerekli tedbirleri alıyoruz" Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın: "Geçen yıl da çok güzel oldu.
Cengiz Altın - 20.8.2020
Malazgirt ve Ahlat şanlı zaferin yıl dönümüne hazırlanıyor
"İçimizde büyük bir heyecan var" Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın etkinliklere katılımını heyecanla beklediklerini belirterek, "Yılda bir buraya gelmesinden dolayı bölgemizde, coğrafyamızda ve halkımızda büyük bir heyecan var.
Cengiz Altın - 15.8.2020
Bakan Yardımcıları ve Bilal Erdoğan Ahlat'ta (2)
Bakan Yardımcıları ve Bilal Erdoğan Ahlat'ta (2) ŞANLI ZAFERİN HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR Muş'un Malazgirt ilçesinde bu yıl 949'uncu yılı kutlanacak olan Malazgirt Zaferi etkinlikleri öncesi İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Haydar Yıldız Şalı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan Malazgirt'e geldi. Bitlis'in Ahlat ilçesinden Muş'un Malazgirt ilçesine helikopterle gelen heyeti ilçe girişinde Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın, Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, Muş Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Muş Jandarma Alay Komutanı Binbaşı İlhan Şen tarafından karşılandı.
Cengiz Altın - 14.8.2020
Son dakika haber... DHA YURT BÜLTENİ - 21
Bitlis'in Ahlat ilçesinden Muş'un Malazgirt ilçesine helikopterle gelen heyeti ilçe girişinde Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın, Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, Muş Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Muş Jandarma Alay Komutanı Binbaşı İlhan Şen tarafından karşılandı.
Cengiz Altın - 14.8.2020
Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Malazgirt'te Açıklaması
Beraberindekilerle "1071 Malazgirt Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı"nı gezerek Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın'dan bilgi alan Erdoğan, gazetecilere, Malazgirt'in bu yıl 949.
Cengiz Altın - 13.8.2020
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Üzmez, Malazgirt'te
Üzmez'i, Tarihi Milli Parkında Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Van Doğa Koruma ve Milli Parklar 14.
Cengiz Altın - 11.8.2020
Muş Valisi Gündüzöz, tarihi milli parktaki çalışmaları inceledi
İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş ile ilçeye gelen Gündüzöz, Kaymakam Emre Yalçın ve Belediye Başkanı Cengiz Altın tarafından karşılandı.
Cengiz Altın - 6.8.2020
Malazgirt'te Kovid-19 denetimi
Salgın sürecinde hayatın bir parçası olan maske kullanımının alışkanlık haline getirilmesi ve toplum sağlığı için düzgün şekilde kullanılması gerektiğini belirten Yalçın, şöyle konuştu: "Malazgirt'te salgın sürecini başarılı şekilde yürüttük. Sağlık Müdürlüğü ekipleri de gerekli çalışmaları yaptı. Salgın süreci boyunca özveriyle çalışan kolluk kuvvetlerine, sağlık çalışanlarına ve belediye ekiplerine teşekkür ediyorum." Denetimlerde Yalçın'a, Belediye Başkanı Cengiz Altın ve kurum amirleri de eşlik etti.
Cengiz Altın - 1.8.2020
Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın şehit ailesini ziyaret etti
Yalçın, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Cumhuriyet Savcısı Ömer Uysal, Garnizon Komutan Vekili Yavuz Gemici, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal, Müftü Emrah Demirtaş ve Emniyet Müdür Vekili Ahmet Doğan ile Nurettin Köyünde şehit olan güvenlik korucusu Zeki Büyükdağ'ın evine gitti.
Cengiz Altın - 28.7.2020
Ahlat ve Malazgirt şanlı zaferin yıl dönümüne hazırlanıyor
Erdoğan'ın her yıl Ahlat'tan verdiği mesajlarla, tarihi ve kültürel miraslara sahip çıkılması davetinin karşılık bulduğunu anlatan Çoban, şunları kaydetti: "Pandemi süreci öncesinde günlük misafir ve ziyaretçi sayımız 2 binin üzerine çıktı. Bu ilçemiz için çok sağlıklı bir gelişme. Altyapı ile ilgili ciddi açıklarımız var ve bunu kapatmak üzere gayret ediyoruz. Allah nasip ederse 220 yataklı bir gençlik merkezini de açıyoruz. Otellerimizi yeniden tanzim ediyoruz. Öğretmenevimizi kente kazandırdık. Ahlat bu konuda çok rahatladı. Cumhurbaşkanımız 2 butik otel için mesaj verdi. Bununla ilgili çalışmalarımızı yürütüyoruz. Doğu Anadolu Bölgesi'nde böyle bir merkezin inşası zannediyorum ki yeni nüfus hareketlerinin doğmasına da vesile olacaktır. Çıtamızı çok yüksek tutarak hazırlığımızı ona göre yapmalıyız. Ahlat, saklı cennetimiz ve açık hava müzemiz. Herkesi, Cumhurbaşkanımızın çağrısını hatırlatarak Ahlat'ta davet ediyoruz. Cumhurbaşkanımıza ecdat mirası Ahlat'a sahip çıktığı için şükranlarımızı arz ediyoruz." "2021'i Malazgirt yılı yapmayı düşünüyoruz" Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın ise 2021'i zaferin 950.
Cengiz Altın - 22.7.2020
Muş Valisi Gündüzöz tarihi milli parktaki çalışmaları inceledi
İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş ve İl Jandarma Komutanı Albay Bülent Baykal ile ilçeye gelen Gündüzöz, Kaymakam Emre Yalçın ile Belediye Başkanı Cengiz Altın tarafından karşılandı.
Cengiz Altın - 17.7.2020
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sekmen'in Malazgirt ziyareti
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın ve Belediye Başkanı Cengiz Altın'ı ziyaret etti.
Cengiz Altın - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
İlçe Kaymakamı Emre Yalçın ve Belediye Başkanı Cengiz Altın'nın günün önemine ilişkin konuşmalarının ardından sinevizyon gösterimi yapıldı.
Cengiz Altın - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kaymakam Emre Yalçın, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Cumhuriyet Savcısı Ömer Uysal, Konakkuran Belde Belediye Başkanı Abdurahman Ömeroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Samet Tonga, Emniyet Müdürü İlker Ekşi, İlçe Müftüsü Emrah Demirtaş, siyasi parti ve STK temsilcileri, kurum amirleri ilçeye balğı Aynalıhoca köyüne geçti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cengiz Altın Haberleri | Cengiz Altın Kimdir - Haberler - Cengiz Altın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Altın kimdir, hayatı ve biyografisi. Malazgirt'te ara sokaklar parke taşıyla yenileniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 14:23:02. #1.14#
title