Cem Öğretir Haberleri

Cem Öğretir haber, Cem Öğretir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Öğretir - 10.05.2019
İletişim Ödülleri Sahiplerini Buldu
İşte İAÜ İletişim Ödülleri'nin sahipleri: Yılın en iyi TV kanalı: Tv8 Yılın en iyi gazetesi: Star Gazetesi Yılın en iyi program sunucusu: Çağla Şıkel Yılın en iyi kadın pop şarkıcısı: Simge Yılın en iyi televizyon dizisi: Söz Yılın en iyi erkek pop şarkıcısı: Buray Yılın en iyi internet dizisi: Hakan Muhafız Yılın en iyi filmi: Yol Arkadaşım Yılın en iyi kadın spikeri: Ece Üner (Show Haber) Yılın en iyi erkek spikeri: Cem Öğretir (Atv haber) Yılın en iyi single'ı: Gülben Ergen Yılın en iyi kadın oyuncusu: Hazal Kaya Yılın en iyi erkek oyuncusu: Tolga Sarıtaş Yılın en iyi youtuber'ı: Reynmen Yılın en iyi müzikali: Alice Yılın en iyi haber programı: Gece Bakışı (Fuat Kozluklu) Yılın en iyi yardımcı kadın oyuncusu: Nesrin Cavadzade Yılın en iyi yardımcı erkek oyuncusu: Görkem Sevindik Yılın en iyi fantezi arabesk şarkıcısı: Alişan Yılın en iyi müzikal kadın oyuncusu: Ezgi Mola Yılın en iyi müzikal erkek oyuncusu: Enis Arıkan Yılın en iyi talk show programı: EYS Show (Eser Yenenler) Yılın en iyi gündüz programı: Nursel'in konukları (Star TV) Yılın en iyi magazin programı: 2.
Cem Öğretir - 26.02.2019
Yeditepe Dilek Ödülleri Sahiplerini Buldu
"En İyi TV Kanalı" Show TV seçilirken, "En İyi Haber Bülteni" Cem Öğretir ile Ana Haber programıyla ATV'ye, "En İyi İnternet Sitesi" Sputnik Türkiye'ye, "En İyi Çıkış Yapan Kitap" Metastaz ile Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu'na, "En İyi Gazeteci" Toygun Atilla'ya, "En İyi TV Programı" Çağla ile Yeni Bir Gün programıyla Fox TV'ye, "En İyi İnternet Dizisi" Masum'a ve "En İyi Radyo" Pal Nostalji'ye gitti.
Cem Öğretir - 16.02.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı
Futbolda VAR sistemi Erdoğan, programda futbol gündemine ilişkin sorulara da yanıt verdi. Futbolda VAR sistemine ilişkin tartışmalara değinen Erdoğan, şöyle konuştu: "Aslında hakemlik olayına çok girmek istemem ancak VAR sistemi eğer bir kontrol mekanizması olarak, onu da kontrol eden ayrı bir mekanizma kurulursa faydalı olacağına inanıyorum ve bunu özellikle diyelim güreşte filan benzer sistem başladı. Futbolda acaba olmaz mı hep bu konuşulurdu. Futbolda da olmasının bazı hatalar yanında ağırlıklı olarak faydalı olduğuna doğrusu inanıyorum ama bir check balans gibi bir sistemin kurulması da orada isabetli olur. Çünkü o telaş içerisinde hakem gelip bakıp acaba orada doğru kararı verebildi mi? Bir check balans sistemiyle ayrı bir hakem heyeti olabilir, onlar da onu takip ediyorsa hata payı orada adeta sıfıra doğru düşebilir. Çünkü kolay değil bu iş. Bir hata, icabında bir penaltı getirebilir, bir hata penaltısını elinden alabilir. Bunlara tabii hakikaten o takıma gönül veren insanlar isyan ettiği gibi yöneticileri de isyan ediyor, burada olduğu gibi." Cem Öğretir'in "Meclis'te de VAR sisteminin kurulması gibi geçtiğimiz günlerde sohbet olmuştu.
Cem Öğretir - 11.01.2019
Liseli Gençlere Akademik Eğitim Fırsatı
Öğrencilerin, "Karanlıkta Diyalog" deneyimini de yaşayacağını belirten açıklama şöyle devam etti: "Öğrencilerimizin dokunarak, koklayarak ve duyarak yeni ve farklı bir biçimde görmeleri sağlanarak, unutulmaz bir yolculuğa çıkartılacak. İHU Lise Kış Okulu Öğrencileri İstanbul'u; İstanbul'a özgü o eşsiz ses, koku, doku ve sıcaklıklarıyla "görme"nin yeni yollarını keşfedecekler. Sessizlikte Diyalog etkinliğinde ise; tamamen sessiz bir ortamda sözsüz iletişim keşfedilecek, empati kurma yeteneği ile birlikte farkındalığın da artması sağlanacak. Yabancı Diller Okulu Öğrencileri ise eğitimlerini Golden HornTour, Balat Tour, Grand BazaarTour ve TRT World Tour etkinlikleri ile pekiştirecekler." Belge töreni ve kapanış günü etkinliğinde ATV Ana Haber Spikeri Cem Öğretir, tüm İHÜ Lise Kış Okulu öğrencilerine Etkili Hitabet ve Etkili İletişim eğitimi verecek.
Cem Öğretir - 12.12.2018
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
ATV Ana Haber Spikeri Cem Öğretir, Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Cem Öğretir - 10.12.2018
Pantene Altın Kelebek'te  45. Gurur Gecesi (1)
  Kazananlar:   1- En İyi Dizi:  Çukur-Show TV Ödül Veren:  Türker İnanoğlu   2- En İyi Erkek Oyuncu:  Aras Bulut İynemli (Çukur-Show TV) Ödül Veren:  Nebahat Çehre   3- En İyi Kadın Oyuncu:  Özge Özpirinçci (Kadın-Fox TV) Ödül Veren:  Nebahat Çehre   4- En İyi Çocuk Oyuncu:  Ali Semi Sefil-Kübra Süzgün (Kadın-Fox TV) Demir Birinci (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren:  Özge Özpirinçci   5- En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu:  Çağlar Çorumlu – Jet Sosyete TV8 Ödül Veren:  Gani Müjde   6- En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu:  Pınar Altuğ – Çocuklar Duymasın Kanal D Ödül Veren:  Gani Müjde   7- En İyi Komedi Dizisi:  Çocuklar Duymasın – Kanal D Ödül Veren:  Gani Müjde   8- En İyi Romantik Komedi Dizisi:  Erkenci Kuş-Star TV   Ödül Veren:  Ediz Hun   9- En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu:  Demet Özdemir (Erkenci Kuş-Star TV)   Ödül Veren:  Ediz Hun   10- En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu:  Can Yaman (Erkenci Kuş-Star TV)   Ödül Veren:  Ediz Hun   11- En İyi Dizi Çifti:  İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren:  Perihan Savaş   12- En İyi Dizi Müziği:  Toygar Işıklı (Çukur-Show TV) Ödül Veren:  Abdullah Oğuz   13- En İyi Senarist:  Ayşe Ferda Eryılmaz-Nehir Erdem (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren:  Abdullah Oğuz   14- En İyi Yönetmen:  Osman Sınav-Emre Kabakuşak-Yusuf Ömer Sınav (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren:  Abdullah Oğuz   15- En İyi Erkek Haber Sunucusu:  Cem Öğretir-ATV Ödül Veren:  Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal   16- En İyi Kadın Haber Sunucu:  Buket Aydın-Kanal D Ödül Veren:  Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar   17- En İyi Haber Programı:  Ahmet Hakan (Tarafsız Bölge-CNN TÜRK) Ödül Veren:  Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal   18- En İyi Erkek Sunucu:  Acun Ilıcalı – TV8 Ödül Veren:  İlker Yasin   19- En İyi Kadın Sunucu:  Müge Anlı - ATV Ödül Veren:  İlker Yasin   20- En İyi Müzik Grubu:  Athena Ödül Veren:  Nejat Yavaşoğulları   21- En İyi Pop Müzik Erkek:  Edis   Ödül Veren:  Demet Akalın   22- En İyi Pop Müzik Kadın:  Aleyna Tilki Ödül Veren:  Demet Akalın   23- En İyi Klip:  Hadise – Farkımız Var Ödül Veren:  Gülben Ergen   24- En İyi Proje:  Yıldız Tilbe – Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Ödül Veren:  Ebru Yaşar   25- Yılın Şarkısı:  Gazapizm-Heyecanı Yok Ödül Veren:  Deniz Seki   26- En İyi Fantezi Müziği Erkek:  Hakan Altun Ödül Veren:  Selami Şahin   27- En İyi Fantezi Müziği Kadın:  Sibel Can Ödül Veren:  Selami Şahin   28- En İyi Halk Müziği Erkek:  Mümin Sarıkaya Ödül Veren:  Mahmut Tuncer   29- En İyi Halk Müziği Kadın:  Sevcan Orhan Ödül Veren:  Mahmut Tuncer   30- En İyi Çıkış Yapan:  Ezhel   Ödül Veren:  İzzet Öz   31- En İyi Gündüz Kuşağı:  Fatih Ürek-Gelinim Mutfakta-Kanal D Ödül Veren:  Hamdi Alkan   32- En İyi Yarışma:  Ali İhsan Varol, Mert Toksal – Kelime Oyunu Teve2   Ödül Veren:  Güneri Cıvaoğlu   33- En İyi Spor Programı:  Yüzde Yüz Futbol-Rıdvan Dilmen, Murat Kosova-NTV Ödül Veren: Şansal Büyüka   34- En İyi Magazin Programı:  Müge ve Gülşen'le 2.
Cem Öğretir - 10.12.2018
Ek Görüntülerle)pantene Altın Kelebek'te  45. Gurur Gecesi
Kazananlar: 1- En İyi Dizi: Çukur-Show TV Ödül Veren: Türker İnanoğlu 2- En İyi Erkek Oyuncu: Aras Bulut İynemli (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 3- En İyi Kadın Oyuncu: Özge Özpirinçci (Kadın-Fox TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 4- En İyi Çocuk Oyuncu: Ali Semi Sefil-Kübra Süzgün (Kadın-Fox TV) Demir Birinci (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Özge Özpirinçci 5- En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Çağlar Çorumlu - Jet Sosyete TV8 Ödül Veren: Gani Müjde 6- En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Pınar Altuğ - Çocuklar Duymasın Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 7- En İyi Komedi Dizisi: Çocuklar Duymasın - Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 8- En İyi Romantik Komedi Dizisi: Erkenci Kuş-Star TV Ödül Veren: Ediz Hun 9- En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Demet Özdemir (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 10- En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Can Yaman (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 11- En İyi Dizi Çifti: İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Perihan Savaş 12- En İyi Dizi Müziği: Toygar Işıklı (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 13- En İyi Senarist: Ayşe Ferda Eryılmaz-Nehir Erdem (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 14- En İyi Yönetmen: Osman Sınav-Emre Kabakuşak-Yusuf Ömer Sınav (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 15- En İyi Erkek Haber Sunucusu: Cem Öğretir-ATV Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 16- En İyi Kadın Haber Sunucu: Buket Aydın-Kanal D Ödül Veren: Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar 17- En İyi Haber Programı: Ahmet Hakan (Tarafsız Bölge-CNN TÜRK) Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 18- En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı - TV8 Ödül Veren: İlker Yasin 19- En İyi Kadın Sunucu: Müge Anlı - ATV Ödül Veren: İlker Yasin 20- En İyi Müzik Grubu: Athena Ödül Veren: Nejat Yavaşoğulları 21- En İyi Pop Müzik Erkek: Edis Ödül Veren: Demet Akalın 22- En İyi Pop Müzik Kadın: Aleyna Tilki Ödül Veren: Demet Akalın 23- En İyi Klip: Hadise - Farkımız Var Ödül Veren: Gülben Ergen 24- En İyi Proje: Yıldız Tilbe - Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Ödül Veren: Ebru Yaşar 25- Yılın Şarkısı: Gazapizm-Heyecanı Yok Ödül Veren: Deniz Seki 26- En İyi Fantezi Müziği Erkek: Hakan Altun Ödül Veren: Selami Şahin 27- En İyi Fantezi Müziği Kadın: Sibel Can Ödül Veren: Selami Şahin 28- En İyi Halk Müziği Erkek: Mümin Sarıkaya Ödül Veren: Mahmut Tuncer 29- En İyi Halk Müziği Kadın: Sevcan Orhan Ödül Veren: Mahmut Tuncer 30- En İyi Çıkış Yapan: Ezhel Ödül Veren: İzzet Öz 31- En İyi Gündüz Kuşağı: Fatih Ürek-Gelinim Mutfakta-Kanal D Ödül Veren: Hamdi Alkan 32- En İyi Yarışma: Ali İhsan Varol, Mert Toksal - Kelime Oyunu Teve2 Ödül Veren: Güneri Cıvaoğlu 33- En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol-Rıdvan Dilmen, Murat Kosova-NTV Ödül Veren: Şansal Büyüka 34- En İyi Magazin Programı: Müge ve Gülşen'le 2.
Cem Öğretir - 10.12.2018
Dha İstanbul Bülteni-4
Kazananlar: 1- En İyi Dizi: Çukur-Show TV Ödül Veren: Türker İnanoğlu 2- En İyi Erkek Oyuncu: Aras Bulut İynemli (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 3- En İyi Kadın Oyuncu: Özge Özpirinçci (Kadın-Fox TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 4- En İyi Çocuk Oyuncu: Ali Semi Sefil-Kübra Süzgün (Kadın-Fox TV) Demir Birinci (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Özge Özpirinçci 5- En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Çağlar Çorumlu - Jet Sosyete TV8 Ödül Veren: Gani Müjde 6- En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Pınar Altuğ - Çocuklar Duymasın Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 7- En İyi Komedi Dizisi: Çocuklar Duymasın - Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 8- En İyi Romantik Komedi Dizisi: Erkenci Kuş-Star TV Ödül Veren: Ediz Hun 9- En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Demet Özdemir (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 10- En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Can Yaman (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 11- En İyi Dizi Çifti: İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Perihan Savaş 12- En İyi Dizi Müziği: Toygar Işıklı (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 13- En İyi Senarist: Ayşe Ferda Eryılmaz-Nehir Erdem (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 14- En İyi Yönetmen: Osman Sınav-Emre Kabakuşak-Yusuf Ömer Sınav (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 15- En İyi Erkek Haber Sunucusu: Cem Öğretir-ATV Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 16- En İyi Kadın Haber Sunucu: Buket Aydın-Kanal D Ödül Veren: Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar 17- En İyi Haber Programı: Ahmet Hakan (Tarafsız Bölge-CNN TÜRK) Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 18- En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı - TV8 Ödül Veren: İlker Yasin 19- En İyi Kadın Sunucu: Müge Anlı - ATV Ödül Veren: İlker Yasin 20- En İyi Müzik Grubu: Athena Ödül Veren: Nejat Yavaşoğulları 21- En İyi Pop Müzik Erkek: Edis Ödül Veren: Demet Akalın 22- En İyi Pop Müzik Kadın: Aleyna Tilki Ödül Veren: Demet Akalın 23- En İyi Klip: Hadise - Farkımız Var Ödül Veren: Gülben Ergen 24- En İyi Proje: Yıldız Tilbe - Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Ödül Veren: Ebru Yaşar 25- Yılın Şarkısı: Gazapizm-Heyecanı Yok Ödül Veren: Deniz Seki 26- En İyi Fantezi Müziği Erkek: Hakan Altun Ödül Veren: Selami Şahin 27- En İyi Fantezi Müziği Kadın: Sibel Can Ödül Veren: Selami Şahin 28- En İyi Halk Müziği Erkek: Mümin Sarıkaya Ödül Veren: Mahmut Tuncer 29- En İyi Halk Müziği Kadın: Sevcan Orhan Ödül Veren: Mahmut Tuncer 30- En İyi Çıkış Yapan: Ezhel Ödül Veren: İzzet Öz 31- En İyi Gündüz Kuşağı: Fatih Ürek-Gelinim Mutfakta-Kanal D Ödül Veren: Hamdi Alkan 32- En İyi Yarışma: Ali İhsan Varol, Mert Toksal - Kelime Oyunu Teve2 Ödül Veren: Güneri Cıvaoğlu 33- En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol-Rıdvan Dilmen, Murat Kosova-NTV Ödül Veren: Şansal Büyüka 34- En İyi Magazin Programı: Müge ve Gülşen'le 2.
Cem Öğretir - 10.12.2018
Pantene Altın Kelebek'te  45. Gurur Gecesi
Kazananlar: 1- En İyi Dizi: Çukur-Show TV Ödül Veren: Türker İnanoğlu 2- En İyi Erkek Oyuncu: Aras Bulut İynemli (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 3- En İyi Kadın Oyuncu: Özge Özpirinçci (Kadın-Fox TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 4- En İyi Çocuk Oyuncu: Ali Semi Sefil-Kübra Süzgün (Kadın-Fox TV) Demir Birinci (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Özge Özpirinçci 5- En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Çağlar Çorumlu – Jet Sosyete TV8 Ödül Veren: Gani Müjde 6- En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Pınar Altuğ – Çocuklar Duymasın Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 7- En İyi Komedi Dizisi: Çocuklar Duymasın – Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 8- En İyi Romantik Komedi Dizisi: Erkenci Kuş-Star TV Ödül Veren: Ediz Hun 9- En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Demet Özdemir (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 10- En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Can Yaman (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 11- En İyi Dizi Çifti: İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Perihan Savaş 12- En İyi Dizi Müziği: Toygar Işıklı (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 13- En İyi Senarist: Ayşe Ferda Eryılmaz-Nehir Erdem (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 14- En İyi Yönetmen: Osman Sınav-Emre Kabakuşak-Yusuf Ömer Sınav (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 15- En İyi Erkek Haber Sunucusu: Cem Öğretir-ATV Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 16- En İyi Kadın Haber Sunucu: Buket Aydın-Kanal D Ödül Veren: Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar 17- En İyi Haber Programı: Ahmet Hakan (Tarafsız Bölge-CNN TÜRK) Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 18- En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı – TV8 Ödül Veren: İlker Yasin 19- En İyi Kadın Sunucu: Müge Anlı - ATV Ödül Veren: İlker Yasin 20- En İyi Müzik Grubu: Athena Ödül Veren: Nejat Yavaşoğulları 21- En İyi Pop Müzik Erkek: Edis Ödül Veren: Demet Akalın 22- En İyi Pop Müzik Kadın: Aleyna Tilki Ödül Veren: Demet Akalın 23- En İyi Klip: Hadise – Farkımız Var Ödül Veren: Gülben Ergen 24- En İyi Proje: Yıldız Tilbe – Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Ödül Veren: Ebru Yaşar 25- Yılın Şarkısı: Gazapizm-Heyecanı Yok Ödül Veren: Deniz Seki 26- En İyi Fantezi Müziği Erkek: Hakan Altun Ödül Veren: Selami Şahin 27- En İyi Fantezi Müziği Kadın: Sibel Can Ödül Veren: Selami Şahin 28- En İyi Halk Müziği Erkek: Mümin Sarıkaya Ödül Veren: Mahmut Tuncer 29- En İyi Halk Müziği Kadın: Sevcan Orhan Ödül Veren: Mahmut Tuncer 30- En İyi Çıkış Yapan: Ezhel Ödül Veren: İzzet Öz 31- En İyi Gündüz Kuşağı: Fatih Ürek-Gelinim Mutfakta-Kanal D Ödül Veren: Hamdi Alkan 32- En İyi Yarışma: Ali İhsan Varol, Mert Toksal – Kelime Oyunu Teve2 Ödül Veren: Güneri Cıvaoğlu 33- En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol-Rıdvan Dilmen, Murat Kosova-NTV Ödül Veren: Şansal Büyüka 34- En İyi Magazin Programı: Müge ve Gülşen'le 2.
Cem Öğretir - 10.12.2018
Pantene Altın Kelebek'te  45. Gurur Gecesi
Kazananlar: 1- En İyi Dizi: Çukur-Show TV Ödül Veren: Türker İnanoğlu 2- En İyi Erkek Oyuncu: Aras Bulut İynemli (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 3- En İyi Kadın Oyuncu: Özge Özpirinçci (Kadın-Fox TV) Ödül Veren: Nebahat Çehre 4- En İyi Çocuk Oyuncu: Ali Semi Sefil-Kübra Süzgün (Kadın-Fox TV) Demir Birinci (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Özge Özpirinçci 5- En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Çağlar Çorumlu – Jet Sosyete TV8 Ödül Veren: Gani Müjde 6- En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Pınar Altuğ – Çocuklar Duymasın Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 7- En İyi Komedi Dizisi: Çocuklar Duymasın – Kanal D Ödül Veren: Gani Müjde 8- En İyi Romantik Komedi Dizisi: Erkenci Kuş-Star TV Ödül Veren: Ediz Hun 9- En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Demet Özdemir (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 10- En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Can Yaman (Erkenci Kuş-Star TV) Ödül Veren: Ediz Hun 11- En İyi Dizi Çifti: İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Perihan Savaş 12- En İyi Dizi Müziği: Toygar Işıklı (Çukur-Show TV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 13- En İyi Senarist: Ayşe Ferda Eryılmaz-Nehir Erdem (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 14- En İyi Yönetmen: Osman Sınav-Emre Kabakuşak-Yusuf Ömer Sınav (Sen Anlat Karadeniz-ATV) Ödül Veren: Abdullah Oğuz 15- En İyi Erkek Haber Sunucusu: Cem Öğretir-ATV Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 16- En İyi Kadın Haber Sunucu: Buket Aydın-Kanal D Ödül Veren: Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar 17- En İyi Haber Programı: Ahmet Hakan (Tarafsız Bölge-CNN TÜRK) Ödül Veren: Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal 18- En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı – TV8 Ödül Veren: İlker Yasin 19- En İyi Kadın Sunucu: Müge Anlı - ATV Ödül Veren: İlker Yasin 20- En İyi Müzik Grubu: Athena Ödül Veren: Nejat Yavaşoğulları 21- En İyi Pop Müzik Erkek: Edis Ödül Veren: Demet Akalın 22- En İyi Pop Müzik Kadın: Aleyna Tilki Ödül Veren: Demet Akalın 23- En İyi Klip: Hadise – Farkımız Var Ödül Veren: Gülben Ergen 24- En İyi Proje: Yıldız Tilbe – Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Ödül Veren: Ebru Yaşar 25- Yılın Şarkısı: Gazapizm-Heyecanı Yok Ödül Veren: Deniz Seki 26- En İyi Fantezi Müziği Erkek: Hakan Altun Ödül Veren: Selami Şahin 27- En İyi Fantezi Müziği Kadın: Sibel Can Ödül Veren: Selami Şahin 28- En İyi Halk Müziği Erkek: Mümin Sarıkaya Ödül Veren: Mahmut Tuncer 29- En İyi Halk Müziği Kadın: Sevcan Orhan Ödül Veren: Mahmut Tuncer 30- En İyi Çıkış Yapan: Ezhel Ödül Veren: İzzet Öz 31- En İyi Gündüz Kuşağı: Fatih Ürek-Gelinim Mutfakta-Kanal D Ödül Veren: Hamdi Alkan 32- En İyi Yarışma: Ali İhsan Varol, Mert Toksal – Kelime Oyunu Teve2 Ödül Veren: Güneri Cıvaoğlu 33- En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol-Rıdvan Dilmen, Murat Kosova-NTV Ödül Veren: Şansal Büyüka 34- En İyi Magazin Programı: Müge ve Gülşen'le 2.
Cem Öğretir - 09.12.2018
Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor
En iyi erkek haber sunucusu ödülü, Atv Haber'den Cem Öğretir'e verilirken, Öğretir'e ödülü yine Mehmet Soysal takdim etti.
Cem Öğretir - 09.12.2018
Pantene Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buluyor
En iyi erkek haber sunucusu ödülü, Atv Haber'den Cem Öğretir'e verilirken, Öğretir'e ödülü yine Mehmet Soysal takdim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cem Öğretir Haberleri | Cem Öğretir Kimdir - Haberler - Cem Öğretir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Öğretir kimdir, hayatı ve biyografisi. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödül Töreni'nde pişti oldular!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 10:09:08. #1.14#

title