BARBAROS HAYREDDİN PAŞA HABERLERİ

Barbaros Hayreddin Paşa Haberleri

Barbaros Hayreddin Paşa haber, Barbaros Hayreddin Paşa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barbaros Hayreddin Paşa - 25.01.2021
Fatih sondaj gemisi, Türkali-2'deki sondajı için gün sayıyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Fatih sondaj gemisinin Türkali-2 kuyusundaki sondajına şubat ayının başında başlayacağını bildirdi.
Barbaros Hayreddin Paşa - 23.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Fırkateyni'nin Denize İniş Töreni'nde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 yılda hizmete alınacak 5 büyük proje ile donanmayı çok güçlü bir konuma getireceklerini söyledi.
Barbaros Hayreddin Paşa - 08.01.2021
Türkiye'nin Cezayir Büyükelçisi: "Cezayirli şirketlerin Türkiye'deki şirketlerimizle eşleştirilmesi için çalışıyoruz"
Türkiye'nin Cezayir Büyükelçisi Mahinur Özdemir Göktaş, Türkiye'nin Afrika açılımı politikasında Cezayir'in en önemli ülkelerden biri olduğunu ve Türk şirketlerinin Cezayir'de 25 bine yakın Cezayirliye istihdam sağladığını söyledi.
Barbaros Hayreddin Paşa - 27.12.2020
Bakan Dönmez: "Önümüzdeki 5 yılda altın üretimini 100 tonun üzerine çıkartmayı hedefliyoruz"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Önümüzdeki 5 yıl içerisinde inşallah Türkiye'de altın üretimini 100 tonun üzerine çıkartmayı hedefliyoruz, bu sene 40 tonu geçeceğiz" dedi.
Barbaros Hayreddin Paşa - 24.12.2020
AB-Türkiye ilişkilerinde 2021 perspektifi
Avrupa Birliği (AB) 1997 yılının Aralık ayında gerçekleşen Liderler Zirvesi'nde birlik merkezi ve Doğu Avrupa ülkelerini genişleme perspektifine dahil etmiş, Türkiye'yi ise bu sürecin dışında bırakmıştı.
Barbaros Hayreddin Paşa - 20.12.2020
Son dakika haber: MSB'den faaliyetlere ilişkin bilgilendirme Açıklaması
Son dakika haberler... Milli Savunma Bakanlığı (MSB), son bir ayda yurt içi ve yurt dışında 9'u büyük, 36'sı orta çaplı toplam 45 operasyon icra edildiğini, 75 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Barbaros Hayreddin Paşa - 19.12.2020
"Yeşilçam'ın pala bıyıklı yufka yüreklisi: Hulusi Kentmen"
"Ah Nerede", "Hababam Taburu", "Sev Kardeşim", "Güllü" ve "Sosyete Şakir" adlı yapımlarında aralarında bulunduğu 500'e yakın filmde rol alan usta oyuncu Hulusi Kentmen, vefatının 27. yılında yad ediliyor.
Barbaros Hayreddin Paşa - 18.12.2020
AB'den Türkiye'ye "İlişkilerimize yeniden yön vermek için hala şans var" çağrısı
Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Türkiye-AB ilişkilerine yeniden yön vermek için hala şans bulunduğunu belirterek, "AB, tutması umuduyla Türkiye'ye elini uzatmaktadır.
Barbaros Hayreddin Paşa - 10.12.2020
Son dakika haberi! TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
Türkiye'nin, aklıselim, milli enerji politikalarını ne pahasına olursa olsun hayata geçirme kararlılığını gösterdiğini dile getiren Osmanağaoğlu, "Son yıllarda tamamen yerli imkanlarla çok büyük adımlar atılmış, geleceği şekillendirecek olan milli enerji politikaları hayata geçirilmiş, maziyi Türk asırları kılan kahraman ecdadın isimleri mavi vatan üzerinde yeniden varlığını göstermiştir. Kutlu emaneti atiye taşıyan nesil, destan üzerine destan yazmıştır." değerlendirmesini yaptı. Osmanağaoğlu, şöyle konuştu: "Barbaros Hayreddin Paşa sismik araştırma gemimiz, Mavi Vatan'a ay yıldızlı al bayrağımızı nakış nakış işlemiştir.
Barbaros Hayreddin Paşa - 10.12.2020
Meclis'teki "Doğu Akdeniz" sempozyumunun sonuç bildirgesinde "Deniz Yetki Alanları Kanunu çıkarılması" çağrısı
Meclis'te düzenlenen "Doğu Akdeniz" sempozyumunun sonuç bildirgesinde, Türkiye'nin deniz yetki alanlarındaki kaynakların araştırılması, işletilmesi ve korunmasına ilişkin gerçekleştirdiği faaliyetlerine hukuki zemin oluşturulması bakımından bir Deniz Yetki Alanları Kanunu'na acil ihtiyaç...
Barbaros Hayreddin Paşa - 10.12.2020
Antalya'daki su altı araştırmalarında Osmanlı donanmasından önemli izler bulundu
Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakan Öniz başkanlığında Antalya'nın batı kıyılarında yürütülen arkeolojik su altı araştırmalarında, Osmanlı donanmasının bölgeyi "gizli üs" olarak kullandığını gösteren kalıntıların ortaya çıkarıldığı bildirildi.
Barbaros Hayreddin Paşa - 16.11.2020
Fatih ve Kanuni, Karadeniz'de birçok ilke imza atacak
Fatih sondaj gemisinin Türkiye'nin açık denizlerdeki ilk değerleme kuyusu Türkali-1'de çalışmalarını yaklaşık 2 ayda bitirmesinin ardından, Kanuni de bu noktada ilk kuyu tamamlama işlemini gerçekleştirecek.
Barbaros Hayreddin Paşa - 13.11.2020
Kırıkkale'de sigara yasağının uygulanacağı yerler belli oldu
Kırıkkale'de korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sigara içmenin yasak olduğu cadde, sokak ve bölgeler belli oldu.
Barbaros Hayreddin Paşa - 13.11.2020
Cinnet getiren pazarcı, eşi ve kızını bıçakla öldürdü
İZMİR'in Kınık ilçesinde, eşi Nergüzel K. (50) ve kızı Melike K.'yi (22) bıçakla öldürülen Mustafa K. (55) jandarma tarafından gözaltına alındı.
Barbaros Hayreddin Paşa - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, nükleer santrallerden üretilen elektrik oranının, Fransa'da yüzde 71,6, Belçika'da yüzde 49,9, İsveç'te yüzde 39,5, İsviçre'de yüzde 33,4, Güney Kore'de yüzde 27 ve ABD'de yüzde 20 olduğunu belirterek "Akkuyu'yu yapmak için geç bile kalmışız." dedi.
Barbaros Hayreddin Paşa - 11.11.2020
Kuşadası çarşıları yenileniyor
- Kuşadası çarşıları yenileniyor Kuşadası Belediyesi, kentin turistik çarşılarını yenilemek için düğmeye bastı.
Barbaros Hayreddin Paşa - 08.11.2020
MSB: "Son bir ayda 37'si yurt içi, 74'ü yurt dışında olmak üzere 111 terörist etkisiz hale getirildi"
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), son bir ay içerisinde 4'ü büyük, 17'si orta çaplı olmak üzere toplam 21 operasyon icra edildiğini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Barbaros Hayreddin Paşa Haberleri | Barbaros Hayreddin Paşa Kimdir - Haberler - Barbaros Hayreddin Paşa haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barbaros Hayreddin Paşa kimdir, hayatı ve biyografisi. (Havadan fotoğraflarla) Sismik Araştırma Gemisi 'Barbaros Hayreddi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 16:16:23. #1.16#
title