Ali Çandır Haberleri

Ali Çandır haber, Ali Çandır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Çandır - 21.10.2020
Antalya'nın "Beylik" zeytini "çeşit" olarak tescillendi
Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, yaptığı yazılı açıklamada, en önemli zeytin üretim merkezlerinden biri olan ancak hak ettiği yeri bulamayan Antalya'nın, zeytin varlığını yeniden keşfetmeye başladığını belirtti.
Ali Çandır - 2.10.2020
Antalya Ticaret Borsası her ayın ikisinde "Hal Endeksi" açıklayacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye'de üretilen her 5 domatesten birinin Antalya'da yetiştiğini, sebzenin yüzde 15'inin Antalya'da üretildiğini bildirirken, yaş meyve ve sebze üretiminin yaklaşık 3'te 1'inin hal sisteminden geçtiğini açıkladı.
Ali Çandır - 2.10.2020
Antalya halinden geçen domates miktarı geçen yıla göre arttı
Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Antalya hallerinde domateste işlem miktarı hareketlerinin hem eylülde hem de geçen yılın aynı ayına göre artış gösterdiğini bildirdi.
Ali Çandır - 1.9.2020
ATB Başkanı Çandır, büyüme rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, zor dönemlerin sektörü olan tarımda yüzde 4 büyüme gerçekleşerek, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin üst seviyede olduğu dönemde kurtarıcı olduğunu bildirdi.
Ali Çandır - 28.8.2020
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Türk milletinin bugünkü mevcudiyetinin ve cumhuriyetin o zaferin tezahürü olduğunu vurgulayan Uslu, şunları kaydetti: "Bizler bu şuurla ecdadımızın emaneti olan cumhuriyetimizi daha ileri taşımak için çalışıyor, hedeflerimize doğru kararlılıkla ilerliyoruz. Hedefimiz, ülkemizin dünyanın en büyük 10 ülkesinden biri olması, refah, huzur, barış ve kardeşliğimizin giderek daha da perçinlenmesidir. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye'de ve dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı gönülden tebrik ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, tüm şehit ve gazilerimizi şükranla yad ediyorum." Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ise Türk milletinin, başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bağımsızlığa olan inancını 30 Ağustos'ta kararlı biçimde ortaya koyduğuna dikkati çekerek, bu zaferin Türk milletinin Anadolu topraklarında var olma mücadelesinde dönüm noktası olduğunu kaydetti.
Ali Çandır - 26.8.2020
Antalya'nın tarım ürünleri ihracatı yüzde 16 arttı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, ilin tarım ürünleri ihracatının 7 aylık verilere göre yüzde 16 arttığını bildirdi.
Ali Çandır - 17.7.2020
Mesleki Eğitime Özel Sektör Dopingi
Türkiye'de özel sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi maksadıyla Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında mesleki ve teknik eğitime yönelik olarak hayat geçirilen "Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü" kapsamında oluşturulan Protokol Yürütme Kurulu (PYK) dördüncü toplantısını Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin'in başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıya, Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Recep Yıldız, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Solak, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ve ATSO Meclis Üyesi Kenan Çelik katıldı.
Ali Çandır - 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
ATB Başkanı Çandır Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yayımladığı mesajında, 15 Temmuz'da halkın kendi iradesi dışında başka hiçbir iradeyi kabul etmeyeceğini, demokrasiye bağlı kalacağını gösterdiğini vurguladı.
Ali Çandır - 23.6.2020
Son dakika! Tarımsal nüfus yaşı 56 olan Antalya tarımına, gençlik aşısı yapılacak
- Tarımsal nüfus yaşı 56 olan Antalya tarımına, gençlik aşısı yapılacak ATB Başkanı Çandır: -"Borsa son 15 yılda projeci bir kimlik kazandı" -ATB, 100'üncü yılını kutladı ANTALYA - Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), hem kuruluşunun 100'üncü yılını kutlandı, hem de Haziran ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda önümüzdeki dönem sürecinde neler yapılacağı konusunda bilgilendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, "Tarıma gençlik aşısı yapacağız.
Ali Çandır - 17.6.2020
Vali Karaloğlu'dan ATB'ye veda ziyareti
ATB'den yapılan açıklamaya göre, Karaloğlu, ziyaretinde ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yönetim kurulu üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ile bir süre sohbet etti.
Ali Çandır - 28.5.2020
ATB Başkanı Çandır, ani sıcaklık değişiminin meyve üretimine etkisini değerlendirdi Açıklaması
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, ani sıcaklık değişiminin portakal ve zeytinde ürün kaybına neden olduğunu belirterek, "Hava şartları henüz çiçeklenme aşamasında olan ya da meyveye durmuş ağaçları etkiledi.
Ali Çandır - 22.5.2020
ATB Başkanı Çandır: "Tarımda 12 aya yayılan yapılanmaya gidilmeli"
ATB Başkanı Ali Çandır, "Biz sadece örtü altında sezonluk ürünler üretiyoruz müşteri ile bağımız belli dönemlerin içerisinde kalıyor ve bitiyor.
Ali Çandır - 3.5.2020
Antalya Ticaret Borsası "Tarım Sohbetleri" programı
ATB Başkanı Ali Çandır da bu zorlu dönemde tarımın, ekonominin ayakta kalması için girişimde bulunduklarını bildirdi.
Ali Çandır - 2.4.2020
Tarım sektörünün talepleri Bakan Pakdemirli'ye iletildi
Antalya Tarım Konseyi (ATAK) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, meslek komiteleri ve tarım konseyi üyelerinin taleplerini içeren 13 maddelik raporu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye sundu.
Ali Çandır - 1.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
CAM PİRAMİT'TE BAĞIŞ KABUL MERKEZİ KURUYORUZ Cam Piramit'te Bağış Kabul Merkezi oluşturduklarına dikkat çeken Başkan Böcek, şunları söyledi: "Zor günleri el ele, gönül gönüle aşacağız. İş kaybı yaşayan vatandaşlarımıza ayni (gıda) yardım yapacağız. Bunun için Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezimizi bir süreliğine 'Bağış Kabul Merkezi'ne dönüştürüyoruz. Ayni (gıda) yardımı yapmak isteyen kurum ve hayırsever vatandaşlarımız Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 444 94 20 numaralı telefonundan bilgi alabilir. Ayni (gıda) yardımlarını Bağış Kabul Merkezi'mize ulaştırabilir. Biz de belediye olarak bize ulaşan, sosyal incelemesi yapılan, sosyal güvencesi olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın evlerine ekiplerimiz tarafından gıda paketlerini ulaştıracağız." KORONAVİRÜS DAYANIŞMA PLATFORMU Koronavirüs Dayanışma Platformu'nu oluşturan oda ve STK'lar ise şöyle: Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Başkanı Yrd. Cihangir Deniz, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, ATB Başkanı Ali Çandır, TÜRSAB Başkanı Ferit Turgut, OSB Başkanı Ali Bahar, OSB Başkan Yrd.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Çandır Haberleri | Ali Çandır Kimdir - Haberler - Ali Çandır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Çandır kimdir, hayatı ve biyografisi. Coğrafi işaretli ürünlerde seferberlik çalışmaları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:56:15. #1.14#
title