Aksu Belediyesi Haberleri

Aksu Belediyesi haber, Aksu Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aksu Belediyesi - 06.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Aksu ilçesi, Isparta yolu üzerinde arkadaşlarıyla birlikte aracıyla seyir halinde olan turizmci Salih Süslü, dün saat 16.00 sıralarında yol kenarında ölü bir köpek gördü. Köpeğin başucundaki çuvalda hareketlilik fark eden Süslü, aracı durdurarak çuvalı kontrol etti. Ağzı bağlı çuvaldan havlama sesi gelmesi üzerine Salih Süslü, birkaç gün önce öldüğü tahmin edilen anne köpeğin başucundaki çuvaldan 5 yavruyu çıkardı. Süslü, Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Aksu Belediyesi'ni arayarak, yavrulara sahip çıkılmasını istedi.
Aksu Belediyesi - 05.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ-13
Aksu ilçesi, Isparta yolu üzerinde arkadaşlarıyla birlikte aracıyla seyir halinde olan turizmci Salih Süslü, saat 16.00 sıralarında yol kenarında ölü bir köpek gördü. Köpeğin başucundaki çuvalda hareketlilik fark eden Süslü, aracı durdurarak çuvalı kontrol etti. Ağzı bağlı çuvaldan havlama sesi gelmesi üzerine Salih Süslü, birkaç gün önce öldüğü tahmin edilen anne köpeğin başucundaki çuvaldan 5 yavruyu çıkardı. Süslü, Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Aksu Belediyesi'ni arayarak, yavrulara sahip çıkılmasını istedi.
Aksu Belediyesi - 01.10.2019
Antalya'da 8 ton küflenmiş midye ele geçirildi
Ele geçirilen midyeler, Aksu Belediyesi tarafından imha edildi.
Aksu Belediyesi - 30.04.2019
Aksu'da Camilerde Ramazan Hazırlığı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Aksu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ramazan ayı öncesinde cami temizliklerine hız verdi.
Aksu Belediyesi - 08.02.2019
Büyükşehir'den Çalkaya Açıklaması
Çalkaya Bölgesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanı içerisinde 21 Şubat 2018 tarihinde Maliye Bakanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Aksu Belediyesi arasında imzalanan Sulhname uyarınca, Aksu Belediyesi'ne ait yaklaşık 154 bin metrekarelik alanın bedelsiz olarak, Maliye Hazinesi'ne ait 266 bin 988 metrekare alan olmak üzere toplam 420 bin metrekare alanın harca esas bedel üzerinden Büyükşehir Belediyesi'ne devredildiği hatırlatılan açıklamada müfettiş raporları ve mahkeme kararları ile belirlenen Aksu Belediyesi'nin Hazine'ye olan 654 milyon 027 bin 921 TL borcundan da feragat edildiği bildirildi.
Aksu Belediyesi - 05.02.2019
Meclis Üyeleri Oturum Ücretini Hortum Mağduru Vatandaşlara Bağışladı
Antalya Aksu Belediyesi meclis üyeleri, Şubat Ayı Meclis Toplantısında örnek bir davranışa imza attı.
Aksu Belediyesi - 03.08.2018
Turizm Bölgesinde Trafik Operasyonu
Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Aksu Belediyesi zabıta ekipleri, Kundu Turizm Bölgesi'nde can ve mal güvenliğini tehlikeye atan, trafiği olumsuz yönde etkileyen mypet, scotter, roadpet, ginger olarak adlandırılan iki ve üç tekerlekli araçlara yönelik operasyon yaptı.
Aksu Belediyesi - 10.06.2018
Çalkaya Bölgesinin İmar Sorunu
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Başbakanlık, Büyükşehir, Aksu Belediyesi gibi konunun birçok tarafı bulunduğunu kaydeden Türel, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Dışişleri Bakanının destekleri ile konuyu çözdüklerini bildirdi.
Aksu Belediyesi - 12.04.2018
Engelli Öğrenciler, Zıp Zıp Park'ta Eğlendi
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Aksu Kaymakamlığı, Aksu Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliğiyle başlatılan proje kapsamında, özel eğitim gören 53 öğrenci, veliler ve öğretmenleriyle Zıp Zıp Park'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aksu Belediyesi Haberleri | Aksu Belediyesi Haber - Haberler - Aksu Belediyesi haberleri, son dakika aksu belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Aksu Belediyesi - AKSU MERKEZ CAMİİNİN TEMELİ ATILDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 16:29:10. #1.16#

title