Akşam Sanat Okulu Haberleri

Akşam Sanat Okulu haber, Akşam Sanat Okulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akşam Sanat Okulu - 23.08.2021
Atatürk'ün Tekirdağ'ı Ziyareti ve Harf İnkilabı'nın Uygulanmasının 93. Yıl Dönümü Kutlandı
Programda Süleymanpaşa Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Halk Oyunları ekibinin gösterisinin ardından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 23 Ağustos 1928 Harf İnkılabı anısına bastırılan posta pulları Vali Aziz Yıldırım ve Protokol üyelerine takdim edildi.
Akşam Sanat Okulu - 19.08.2021
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek'in ziyaretleri
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ile Öğretmen Nurgül Gelturan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Akşam Sanat Okulu - 03.08.2021
SOGEP kapsamında Zonguldak'ta 2 projeye 2 milyon 425 bin TL kaynak ayrıldı
Ahşap, Ulus'ta Can Buluyor Ulus Belediyesinin başvuru sahibi, Bartın İŞKUR İl Müdürlüğü, Ulus İlçe Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, S.
Akşam Sanat Okulu - 21.07.2021
Mersin'de evlilik hazırlığı yapan genç, meslek edinme kursu sayesinde çeyizini tamamladı
Erdemli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'ndaki ev tekstili ve dekoratif makine nakış kursuna katılan Çığlı, hem meslek öğrendi hem de çeyizini hazırladı.
Akşam Sanat Okulu - 14.07.2021
Vali Ali Çelik, Simav e-sınav merkezini ziyaret etti
Kütahya Valisi Ali Çelik, Simav Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu merkezinde yer alan e-sınav merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Akşam Sanat Okulu - 13.07.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Van'da
Bakan Yanık, Van programı kapsamında Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve Akşam Sanat Okulu'nda düzenlenen Kadın Kooperatifleri Doğu Anadolu Buluşması toplantısına katıldı.
Akşam Sanat Okulu - 16.06.2021
Milletvekili Mehmet Habib Soluk'tan ilçelere ziyaret
Mehmet Habib Soluk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nu da ziyaret eden Soluk, burada yaptığı açıklamada, "Millet bahçemizde sona yaklaşılıyor.
Akşam Sanat Okulu - 03.06.2021
El Emeği Göz Nuru Ürünlerin Sergisi Açıldı
Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında, Valiliğimizin öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bolu İzzet Baysal Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nca 2020-2021 yıllarında açılan kurslarda usta öğreticiler ve kursiyerler tarafından üretilen el emeği göz nuru ürünlerin sergisi açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 01.06.2021
"Hayat Boyu Öğrenme Haftası" Etkinlikleri Başladı
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan etkinlikte Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mehmet Asım Özdemir açılış konuşmasını yaptı.
Akşam Sanat Okulu - 07.05.2021
İş garantili kursun ilk mezunları geliyor
Eğitimler 1 Mart'ta başlamıştı İzmir Birlikte Tasarım ve Üretim Merkezi Projesi, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'nün açmış olduğu hibe programı kapsamında hazırlandı. Konak Belediyesi ile İzmir İş Kadınları Derneği'nin birlikte hazırladığı proje, 71 bin 415 TL hibe almaya hak kazandı. Konak Belediyesi, derneğin başvurucu olduğu projeye, proje ortağı olarak destek verdi. Bir diğer proje ortağı da Yaman Tekstil oldu. Konak Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından verilen eğitimler ise 1 Mart'ta başlatıldı.
Akşam Sanat Okulu - 07.04.2021
Bolu'da çiftçiler "Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi" kapsamında eğitim alacak
Bolu Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığınca hazırlanan proje kapsamında Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İzzet Baysal Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen çiftçi kurslarının başladığı bildirildi.
Akşam Sanat Okulu - 01.04.2021
Trabzon'daki yabancı öğrenciler Kovid-19 sürecini sanat eğitimiyle değerlendiriyor
Ortahisar ilçesindeki Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezinde açılan ebru, hat, saz ve kemençe kurslarına katılan öğrenciler, Ortahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu usta öğreticilerinden eğitim alıyor.
Akşam Sanat Okulu - 17.01.2021
Sivas'ta Halk Eğitimi Merkezi kursları yeniden başladı
Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ramazan Baker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında düzenledikleri bazı kurslara ara verdiklerini söyledi.
Akşam Sanat Okulu - 04.12.2020
Karaman'da robotik kodlama kursuna katılan öğrencilere başarı belgeleri verildi
Valilik toplantı salonunda düzenlenen programa, Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Gençlik ve Spor Müdürü Ali Osman Bebek, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mehmet Serin, daire müdürleri ile öğrenci velileri katıldı.
Akşam Sanat Okulu - 02.12.2020
Borçka'da 287 öğrenciye tablet dağıtıldı
Borçka Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen tablet dağıtım törenine, Kaymakam Ali Osman Bulat, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, okul müdürleri ile bağışta bulunan hayırseverler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akşam Sanat Okulu Haberleri | Akşam Sanat Okulu Haber - Haberler - Akşam Sanat Okulu haberleri, son dakika akşam sanat okulu haber ve gelişmeleri burada. Türkeli Hükümet Konağı ihalesi 19 Ekim'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 12:49:20. #1.13#

title