Ahmet Ünal Haberleri

Ahmet Ünal haber, Ahmet Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Ünal - 7.10.2020
Son dakika haberi | Türk askerinin Lübnan'daki görev süresi uzatıldı
"Türkiye'nin terörle mücadelede sahadaki becerisini herkes görüyor" CHP İstanbul Milletvekili Ahmet Ünal Çeviköz ise Türkiye'nin dış politikada hata yapmaya devam ettiğini ileri sürerek, "Türkiye hariciyesiyle, diplomasisiyle, diplomatik üslup ve yetenekleriyle uluslararası camiada parmakla gösterilen ülkelerden biriydi.
Ahmet Ünal - 20.8.2020
Son dakika... Çocuklar okul kantininde içtikleri suyun parasını not yazarak bıraktı
Okulun müdürü Ahmet Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilerinin davranışının kendilerini çok gururlandırdığını söyledi.
Ahmet Ünal - 23.7.2020
AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, AKPM Türk Grubu Başkanlığına seçildi
Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, AKPM Türk Grubu üyelerinin katılımıyla, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ahmet Ünal Çeviköz'ün geçici başkanlığında yapılan seçimde, üyelerin oy birliğiyle AKPM Türk Grubuna başkan seçilen Yıldız, tüm üyelere ayrı ayrı teşekkür etti.
Ahmet Ünal - 8.7.2020
CHP'li Çeviköz, dış politikaya yönelik eleştirilerde bulundu Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ahmet Ünal Çeviköz, CHP olarak Libya'da huzur ve istikrar istediklerini belirterek, iktidarın politikalarını eleştirdi.
Ahmet Ünal - 16.6.2020
Cizre'de 150 esnaf Kovid-19 nedeniyle bir hafta süreyle kepenk kapatacak
Güneş, şöyle konuştu: "Bu kararı almamızdaki amacımız salgının yayılmasını önlemek, insanların tedbir almasını sağlamak ve salgının kontrol altına alınmasına katkıda bulunmaktır. İlçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, oda ve derneklerden ricamız bu duyarlılık içerisinde ellerini taşın altına koyup destek vermeleridir. Virüse karşı halk sağlığını düşünerek kepenk kapatan başta kuyumcu esnafı olmak üzere tüm esnafımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum." Esnaf Ahmet Ünal ise ilçede Kovid-19 vakalarının artığını, esnaf olarak bu sayıyı minimum seviyeye düşürmek ve caddedeki yoğunluğu azaltmak adına sosyal medya üzerinden karar aldıklarını ve kepenk kapattıklarını anlattı.
Ahmet Ünal - 7.6.2020
Eşini öldüren zanlı: Herkes hak ettiğini buldu (2)
TUTUKLANDIKonya'da dini nikahla eşi Nargül Ünver'i (47) pompalı tüfekle ateş ederek öldüren, 44 suçtan kaydı olan ve bir süre önce cezaevinden tahliye olduğu belirlenen Ahmet Ünal (36), sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
Ahmet Ünal - 7.6.2020
Eşini öldüren zanlı: Herkes hak ettiğini buldu (2)
TUTUKLANDIKonya'da dini nikahlı eşi Nargül Ünver'i (47) pompalı tüfekle ateş ederek öldüren, 44 suçtan kaydı bulunan ve bir süre önce cezaevinden tahliye olduğu belirlenen Ahmet Ünal (36), sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
Ahmet Ünal - 7.6.2020
Son dakika haber! Eşini öldüren zanlı: Herkes hak ettiğini buldu
Son dakika güncel haberine göre KONYA'da, dini nikahla eşi Nargül Ünver'i (47) pompalı tüfekle ateş ederek öldüren, 44 suçtan kaydı olan ve bir süre önce cezaevinden tahliye olduğu belirlenen Ahmet Ünal (36), yapılan sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildi.
Ahmet Ünal - 6.5.2020
Samsun'da bir hayırsever iki bakkalın veresiye defterindeki yaklaşık 20 bin lira borcu ödedi
Mahalle sakinlerinden Seyit Ahmet Ünal da bu tür hayırseverlerin sayılarının artması temennisinde bulunarak, "Veren de borcu ödenen de birbirlerini tanımıyor.
Ahmet Ünal - 11.3.2020
Deprem polikliniğine 132 kişi başvuru yaptı
Deprem polikliniğine 132 kişi başvuru yaptı MALATYA - 24 Ocak'ta Elazığ'ın Sivrice ilçesi merkezli yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından korku, panik ve travma yaşayan vatandaşlar için İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde açılan Deprem Polikliniğine şuana kadar 132 kişi başvurarak tedavi gördü. 6,8 şiddetindeki Sivrice depremi nedeniyle 41 vatandaş hayatını kaybetmiş yüzlerce kişi de yaralanmıştı. Deprem sonrası bölgede vatandaşlar, büyük travma yaşarken Sağlık Bakanlığı yaşanan travma, stres ve korkunun atlatılması için deprem polikliniklerini devreye soktu. İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde de hizmete açılan Deprem Polikliniğinde depremden etkilenen vatandaşlara hizmet verildi. Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ünal, şuana kadar deprem polikliniğine 73'ü erişkin, 59'u ise çocuk olmak üzere toplamda 132 hastanın başvurduğunu açıkladı.
Ahmet Ünal - 6.3.2020
CHP'li Çeviköz: "Moskova'da varılan mutabakatın son derece olumlu olduğu düşüncesindeyiz"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Ünal Çeviköz, "Biz dün Moskova'da varılan mutabakatın ve Soçi'ye ek protokolün Mehmetçiğimiz için son derece olumlu bir gelişme olduğu düşüncesindeyiz" dedi.
Ahmet Ünal - 4.3.2020
"Özel çocuklar" engellerini sporla aşıyor
Daha önce evde tek başına spor yapmaya çalıştığını ve çok zorlandığını anlatan engelli sporcu Ahmet Ünal da "Böyle bir imkan verilince çok sevindim.
Ahmet Ünal - 7.2.2020
MHP Selçuklu Yönetim Kurulu güçlendirildi
Selçuklu İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Güzide Çipan, Faruk İnan, Süleyman Altan, Fatih Coşkuner, Süleyman Savran, Hüseyin Şahin, Sema Mertli, Sevim Kaderli, Ahmet Ünal, Sadi Eriş, Alptekin Sart, Mehmet Tunç, Kutalmış Özcan, Hilal Tunç, Adem Kılıç, Ali Taner, Fatih Küçükkoca, Hasan Beşkaleli, Yasin Güney, Süleyman Keleş, Nihat Çetin, Mustafa Sarı, Osman Yıldırım, Abdülkadir Toklu, Mustafa Killik, Ahmet Çimen, Elife Eriş, Mehmet Çelebi, Ziya Koçak, Recep Güler, Hayrettin Uzmay, Halis Mete Karpuz, Sefa Yılmaz, Hakan Ateş, Cemal Baysaloğlu, Hasan Hüseyin Geçer, Duran Çelik, Kadir Doğan, Tahir Barutçu, Özcan Altay.
Ahmet Ünal - 5.2.2020
Aden Körfezi görüşmeleri
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Ünal Çeviköz, CHP bugüne kadar Somali ve Aden Körfezi'yle ilgili tezkerelere olumlu oy kullandığını hatırlatarak, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin bu tezkereye olumlu oy kullanmasının temel gerekçelerini şu şekilde sıralamak ve sizlere sunmak isterim: Deniz haydutluğu ve korsanlığın uluslararası dayanışmayı gerekli kılan ortak tekliflerden biri olması, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi kararlarının sağladığı meşruiyet, Bu bölgelerde deniz haydutluğu ve korsanlık yapan çeteleri etkisiz hale getirmenin çok güçlü donanmalara sahip olan büyük devletlerin kapasitelerini aşması ve uluslararası iş birliği ve dayanışmayı zorunlu kılması, Somali'nin doğu kıyısında ve geniş kıyı şeridinde otorite sahibi olamaması -Somali'nin kıyı şeridi uzunluğu 3 bin kilometredir-, korsanlık faaliyetlerinin uluslararası ticareti ve deniz taşımacılığını olumsuz şekilde etkilemesi, can ve mal emniyetine çok ciddi tehdit oluşturması" şeklinde konuştu.
Ahmet Ünal - 31.1.2020
Yarıyıl tatili hem Erzurumlu turizmcilerin hem de tatilcilerin yüzünü güldürdü
"Her yıl olduğu gibi inanılmaz dolu bir sezon" Palandöken'deki misafirlerin çoğunluğunu çocukların oluşturduğunu anlatan Akça, şunları kaydetti: "Çocuklar eğitim ve öğretim dönemindeki streslerini burada fazlasıyla atıyor. Minik misafirlerimiz Palandöken'de değişik oyunları oynuyor ve etkinliklerde bulunuyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Palandöken'de yarıyıl tatili inanılmaz dolu geçiyor. Yarıyıl sonrasında da aynı şekilde misafirlerimizi ağırlamaya devam edeceğiz." Eşiyle ve çoğunu yarıyıl tatili için Ankara'dan Palandöken'e getiren Ahmet Ünal ise çocuğunun okuldan uzaklaşıp sosyal faaliyetlerde bulunmasının iyi olacağını düşünerek Palandöken'e geldiğini anlattı.
Ahmet Ünal - 31.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
ELAZIĞ'da, geçen hafta cuma günü meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden yaralı kurtulanların hastanelerdeki tedavileri sürüyor. Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde yatan Ahmet Ünal (47) iki kızı ve eşi, Elmas Demir (73) ise kızı, 1 ve 2 yaşındaki iki torunuyla birlikte hastanede kalıyor.
Ahmet Ünal - 31.1.2020
'HASTANEDEN ÇIKINCA KALACAK YERİMİZ YOK'
ELAZIĞ'da, geçen hafta cuma günü meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden yaralı kurtulanların hastanelerdeki tedavileri sürüyor. Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde yatan Ahmet Ünal (47) iki kızı ve eşi, Elmas Demir (73) ise kızı, 1 ve 2 yaşındaki iki torunuyla birlikte hastanede kalıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Ünal Haberleri | Ahmet Ünal Kimdir - Haberler - Ahmet Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Bağcılar'ın gönüllülerinden Şırnak'a kitap yardımı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 23:09:08. #1.15#
title