AHMET MİSBAH DEMİRCAN HABERLERİ

Ahmet Misbah Demircan haber, Ahmet Misbah Demircan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Misbah Demircan

Ahmet Misbah Demircan

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1967

Ahmet Misbah Demircan Kimdir ?

1967 yılında Kasımpaşa'da doğdu. Halen bu bölgede ikamet etmektedir. Aslen Rizeli olup, Rize Sütlüce köyündendir. İlköğrenimini Piyalepaşa İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde tamamladı. Öğrenimine Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde devam etti. 1992 yılında bu okuldan mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Misbah Demircan - 20.10.2021
"Yayıncılık Meslek Standartları Çalıştayı" devam ediyor
Çalıştayın ikinci gününde verilen resepsiyona konuk olan Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, "Söz uçar, yazı kalır.
Ahmet Misbah Demircan - 17.10.2021
Ordu'da yapılan "AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı" sona erdi
Özhaseki başkanlığında, basına kapalı gerçekleştirilen oturumda, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Fatma Öncü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal ile Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı yer aldı.
Ahmet Misbah Demircan - 14.10.2021
Uluslararası Standardizasyon Konferansı
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ise sürdürülebilir kaliteye karşı oluşturulacak güvenin, standart kavramını izah ettiğini belirtti.
Ahmet Misbah Demircan - 04.10.2021
Özbekistan'da 13. Taşkent Uluslararası Film Festivali sona erdi
Festivale Türkiye'den Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan'ın başkanlığında 50'den fazla sanatçı ve yetkili katılırken, festival kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği, Yerli Düşünce Derneği ve Taşkent Büyükelçiliğinin iş birliğinde son dönemde uluslararası film festivallerinde ödül alan filmlerin gösterildiği "Türkiye Film Günleri" gerçekleştirildi.
Ahmet Misbah Demircan - 29.09.2021
İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri mezuniyet coşkusu yaşadı
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Bilgi Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı Mehmet Can'ın katılımıyla düzenlenen mezuniyet töreninin açılış konuşmasını İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörü Prof.
Ahmet Misbah Demircan - 12.09.2021
"740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" coşkusu
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Milletvekili Selim Yağcı, sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.
Ahmet Misbah Demircan - 10.09.2021
Bakan Yardımcısı Demircan, Belediyemizi Ziyaret Etti
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Misbah Demircan, Yeni İl Halk Kütüphanesi Açılışı ve Baklalı Dolma Coğrafi İşareti Tanıtım Programları'na katılımlarının ardından Belediye Hizmet Binamızı ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Özcan Gür'ü ziyaret etti.
Ahmet Misbah Demircan - 10.09.2021
Başkan Vekilimiz Gür, Kütüphane Açılışına Katıldı
Yeni Halk Kütüphanemizin açılış programı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Misbah Demircan, Valimiz Sayın Mustafa Masatlı, Milletvekillerimiz Sayın M. Levent Karahocagil, Sayın Hasan Çilez, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Özcan Gür ve il protokolümüzün katılımıyla yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Misbah Demircan Haberleri | Ahmet Misbah Demircan Kimdir - Haberler - Ahmet Misbah Demircan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Misbah Demircan kimdir, hayatı ve biyografisi. 9. Boğaziçi Film Festivali başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 14:55:40. #1.16#

title