Ahmet Fikret Haberleri

Ahmet Fikret haber, Ahmet Fikret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Fikret - 29.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, OSB Başkanı Cengiz Şimşek,...
Ahmet Fikret - 24.08.2021
Güneydoğulu ihracatçılar pazarlarını arttırmayı hedefliyor
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, dünyanın her yerine ürün satmak ve pazar paylarını arttırmak istediklerini belirtti.
Ahmet Fikret - 12.08.2021
Son dakika haberi... Gaziantep, Yunan savunma oyuncusu Kitsiou'yu transfer etti
Kulüp başkanı Cevdet Akınal ile başkan vekili Ahmet Fikret Kileci'nin de katıldığı törenle Kitsiou'nun sözleşmeye imza attığının kaydedildiği açıklamada, "Stelios Kitsiou'ya kulübümüze bir kez daha hoş geldin diyor, armamız altında üstün başarılar dileriz.
Ahmet Fikret - 31.07.2021
Güneydoğulu ihracatçılardan yanan ormanlar için 250 bin fidan bağışı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Fikret Kileci, orman yangınlarını büyük üzüntü içinde izlediklerini belirterek, "Hepimizin yüreği yanıyor, ülkemizin ciğerleri yanıyor.
Ahmet Fikret - 14.07.2021
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Gücünü milletten almayan hiçbir oluşumun meşru olmadığı gibi amacına da ulaşmasının mümkün olmayacağını ifade eden Altunkaya, şunları konuştu: "Milletimizin canı pahasına darbeye geçit vermemesi üzerine hainler alçakça emellerine ulaşamadan püskürtülmüştür. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde darbe gecesi meydanlara inen milletimizin tanklara, toplara ve güçlü silahlara karşı canını siper ederek darbecileri bozguna uğrattığı bu kahramanlık destanı dünyada ender rastlanılacak bir durumdur. Bu başarı, bu gurur hepimiz için övünç kaynağıdır." Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci de Türk milletinin hiçbir zaman hür olmadan yaşamadığını ve yaşamayacağından söz etti.
Ahmet Fikret - 02.07.2021
Güneydoğu'dan yılın ilk yarısında 5,4 milyar dolarlık ihracat yapıldı
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, birliklerinin yılın ilk 6 ayında 5 milyar 470 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdiğini bildirdi.
Ahmet Fikret - 26.06.2021
Gaziantep'te 8 Projenin Açılışı Bakan Varank Tarafından Gerçekleştirildi
Açılış törenine, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yanı sıra Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Sermet Atay, Muhittin Taşdoğan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Kaymakamı Tahir Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Konukoğlu, GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci ile kurum müdürleri ve protokol üyeleri katıldı.
Ahmet Fikret - 27.05.2021
GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci'den İSO 500'deki firmalara tebrik
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, İSO 500 listesinde Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden 39 firmanın yer aldığını belirterek firmaları tebrik etti.
Ahmet Fikret - 17.05.2021
Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, yerli turistlerle bir araya geldi
En önemli şeyin vatandaş memnuniyetidir diyen Şahin, şunları kaydetti: "Yaptığımız işin beklentileri karşılaması gerekiyor. Salgın süreci başlar başlamaz yaptığımız çalışmalardan biri de turizm çalıştayıydı. Salgından sonra değişecek alışkanlıklar üzerinde durduk. Bununla ilgili soru işaretlerini gidermek adına araştırmalarımız ve fikir alışverişlerimiz oldu. Turizm çeşitliliğini mutlaka artırmamız gerektiği konusunda görüş ortaya çıktı. Şehrimiz açısından karavan ve kanyon turizmine ağırlık vermemiz gerektiğini gördük. Bu iki başlıkla ilgili yoğun bir şekilde çalışmaya başladık. Karavan turizmi için Allaben Göleti'nde bir yer inşa ettik. Yeşil ve sessizliğin yoğun olduğu bu bölgede ziyaretçilerimize sakin bir ortam sunmayı amaçlıyoruz. Doğa insanı mutlu ediyor. Büyük şehirlerde insanlar artık sakin bir ortam doğanın görünür kılındığı alanlarda vakit geçirmek istiyor. Bize düşen şeyde bu talebi organize ettiğimiz alt yapılarla yerine getirmekti. Karavan turizmi de bu şehri cazip kılacak diğer alternatiflerden turizm başlıklarından biri olacak." Gaziantep İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Fikret Kileci ise dünyanın konaklama anlayışından tutunda tatil anlayışına kadar büyük bir değişime girdiğini belirterek, "Kalabalığın olduğu 5 yıldızlı tatil otellerinin yerini giderek daha sakin bir konsepti barındıran karavan turizmi alacak.
Ahmet Fikret - 15.05.2021
Güneydoğu'nun ihracatı Kovid-19'a rağmen ikinci kez 1 milyar doların üstünde
"Tablo hedeflerin bir hayal olmadığını gösteriyor" GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, AA muhabirine, bölgenin ihracatını salgında yükseltmeyi başardığını belirtti.
Ahmet Fikret - 04.05.2021
Gaziantep tüm zamanların en yüksek ihracatını gerçekleştirdi
Gaziantep, dış ticarette bölgenin lokomotif şehri olma başarısını sürdürerek Nisan ayını 883 milyon 576 bin dolarlık ihracatla tamamladı. İhracat rakamlarını değerlendiren Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Başkanı Ahmet Fikret Kileci, Gaziantep'te ihracat artışının bir önceki yılın Nisan ayına göre yüzde 91,4'lik artış oranı yakaladığını açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Fikret Haberleri | Ahmet Fikret Kimdir - Haberler - Ahmet Fikret haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Fikret kimdir, hayatı ve biyografisi. GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 22:04:52. #1.15#

title