Ahiler Kalkınma Ajansı Haberleri

Ahiler Kalkınma Ajansı haber, Ahiler Kalkınma Ajansı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahiler Kalkınma Ajansı - 14.10.2021
Niğde'de Ketençimen Kayak Merkezi bölgenin cazibe merkezi olacak
Şimşek, profesyonel kayakçıların yetişmesine ve kayak sporuna hizmet edebilecek tesisin tanıtımına yönelik Ahiler Kalkınma Ajansı ile proje başlattıklarını sözlerine ekledi.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 02.08.2021
Nevşehir'de "Aşık Sanatı Sempozyumu" düzenlendi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ahiler Kalkınma Ajansı desteğiyle düzenlenen sempozyumda, aşıklık geleneği ile ilgili disiplinler arası fikir alışverişinde bulunuldu.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 30.06.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanımız İlimizdeydi
Kırşehir sanayinin çoğunluğunu birkaçı dışında küçük ve orta ölçekli sanayi kuruluşlarının oluşturduğunu belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın; "İlimizde sanayinin gelişmesi ve özellikle sulanabilir tarım alanlarının genişletilmesi noktasında Bakanlığınız uhdesinde bulunan Konya Ovası Projesi İdaresi, Ahiler Kalkınma Ajansı ve KOSGEB tarafından önemli destek ve teşvikler sağlanmıştır.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 29.06.2021
Son Dakika | Bakan Varank, Kırşehir'de iş dünyası temsilcileriyle buluştu Açıklaması
Varank, işletmelerin üretim ve ihracatını sağlayacak destekler de verdiklerine değinerek, "KOSGEB aracılığıyla 26 milyon, TÜBİTAK ile 20 milyon, Ahiler Kalkınma Ajansı ile 47 milyon, KOP İdaremiz ile 83 milyon liraya yakın kaynağı Kırşehir'in hizmetine sunduk.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 27.04.2021
Kırşehir'de turizm sektörü çalışanlarına eğitim verilecek
Kırşehir'de, Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) desteğiyle hazırlanan proje çerçevesinde, turizm sektöründe çalışanlara eğitim verileceği bildirildi.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 27.04.2021
Ahiler Kalkınma Ajansı Desteği ile 'Turizmde bir adım daha ileri eğitimi' başladı
Kırşehir'de Ahiler Kalkınma Ajansının 2020 yılı teknik destek programı kapsamında, Termal bir otelle 'Turizmde bir adım daha ileri' projesi başladı.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 16.04.2021
KOP İdaresinden madde bağımlısı gençlere tarım teşviği
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) tarafından 2019 yılında Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında desteklenen Huzur Köy projesinin KOP destekleriyle doğa ile iç içe farklı bir merkeze dönüştüğünü dile getiren, "Gençliğimizi çok önemsiyoruz.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 01.04.2021
"Marka Kent Niğde" proje ekibine başarı belgesi verildi
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Valilik koordinesinde, Ahiler Kalkınma Ajansı desteğiyle belediye, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, İl Özel İdaresi ve Niğde Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde kentin tanıtım stratejilerinin belirlenerek yol haritasının oluşturulması amacıyla hazırlanan "Marka...
Ahiler Kalkınma Ajansı - 21.02.2021
"Her Mevsim Kırıkkale" fotoğraf yarışmasına başvurular sürüyor
Kırıkkale Valiliği koordinasyonunda, Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen "Her Mevsim Kırıkkale" ödüllü fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 05.02.2021
Kırşehir'de jeotermal su kaynağı, geri dönüşümle beslenecek
Jeotermal kaynağın en iyi şekilde kullanılması için İl Özel İdaresi vasıtasıyla çalışmalar yapıldığını anlatan Akın, şöyle devam etti: "Terme bölgesindeki jeotermal kaynaklarımızı tek merkezde toplayacak ve kullanılan suyun kaynağı geri beslemesini sağlamak üzere, toplama ve reenjeksiyon (tekrar basma) sistemini devreye almak üzere bir proje geliştirdik. Bu projenin hayata geçirilmesi için gereken 6 milyon liralık kaynağı Ahiler Kalkınma Ajansından temin ettik.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 04.12.2020
Neşet Ertaş'ın memleketinde "Geleceğin müzisyenleri"ni yetiştirmek için eğitimler veriliyor
Kırşehir'in Yaratıcı Şehirler Ağı süreci Kırşehir Belediyesi ve Ahiler Kalkınma Ajansının çalışmasıyla 2019 yılı nisan ayında UNESCO Türkiye Milli Komisyonuna müzik dalında başvuru yapıldı.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 23.11.2020
Niğde İl Özel İdaresi 2021 yılı bütçesi 90 milyon lira olarak kabul edildi
İl Genel Meclisinin her zaman olduğu gibi bütçe görüşmelerinde de beraberlik örneği gösterdiğini, bütçenin oy birliğiyle kabul edildiğini belirten Şimşek, şunları kaydetti: "İdare ile İl Genel Meclisimiz arasındaki bu uyumlu çalışma beraberinde hizmetlerde de başarı getirdi ve İl Özel İdaremiz yaptığı çalışmalarla her zaman Türkiye'de hep ilk sıralarda yer aldı. Bu uyumlu çalışmadan dolayı başta İl Genel Meclisi Başkanımız olmak üzere tüm il genel meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. 2019 yılında bütçemiz 100 milyon, 2020 yılında ise 103 milyon lira olarak gerçekleşmişti. 2021 bütçemiz ise 90 milyon lira olarak kabul edildi. Niğde İl Özel İdaresi Stratejik Planına ve Performans Programına uygun öz gelirimize dayalı hazırladığımız 90 milyon liralık bütçemizde Ahiler Kalkınma Ajansı, Konya Ovası Projesi Başkanlığı ve KÖYDES gibi dış kaynaklardan proje karşılığı aldığımız ödenekler yer almamaktadır.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 05.11.2020
Ahi diyarında hayvancılık projesiyle yeni istihdam alanları açılacak
Proje desteği için Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA), Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve ilgili kurumlar arasında protokol imzalandı.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 02.11.2020
TÜBİTAK ve iki kalkınma ajansına personel alınacak
Öte yandan, Ahiler Kalkınma Ajansı çeşitli pozisyonlarda istihdam edilmek üzere 4, İzmir Kalkınma Ajansı da 6 personel alacak.
Ahiler Kalkınma Ajansı - 13.10.2020
İki kalkınma ajansına 10 personel alınacak
Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) ile Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) toplam 10 personel alımı gerçekleştirecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahiler Kalkınma Ajansı Haberleri | Ahiler Kalkınma Ajansı Haber - Haberler - Ahiler Kalkınma Ajansı haberleri, son dakika ahiler kalkınma ajansı haber ve gelişmeleri burada. Niğde'de Ketençimen Kayak Merkezi bölgenin cazibe merkezi olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 02:33:39. #1.16#

title