Haberler

Kız kardeşini sınıfta bırakan öğretmene yumruk atan saldırgan tutuklandı: Sinirle bir kez yumruk attım

Güncelleme:

Ümraniye'de sınıfta kalan kız kardeşi nedeniyle okul idaresiyle konuşmaya gidip öğretmeni darp eden saldırgan tutuklandı. Saldırganın ifadesinde, "Hoca elini göğsüme koydu 'Ulan' dedi. Ben de o sinirle bir kez yumruk attım." dediği öğrenildi.

İstanbul Ümraniye'de kız kardeşi sınıfta kaldığı için okulda öğretmeni darp eden saldırgan tutuklanırken ifadesi de ortaya çıktı. Saldırganın, "Hoca elini göğsüme koydu 'Ulan' dedi. Ben de o sinirle 1 kez yumruk attım." dediği öğrenildi.

ÖĞRETMENE YUMRUK ATAN SALDIRGAN TUTUKLANDI

Ümraniye'de kız kardeşi sınıfta kaldığı için 30 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okul idaresiyle görüşmeye giden İbrahim D., öğretmenler odasında Vedat K. ve Orhan B. isimli öğretmenle tartışmaya başladı. İbrahim D., Vedat K. isimli öğretmene yumruk atarak darp etti. Olayın ardından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Gözaltına alınan İbrahim D. emniyetteki işlemlerinin ardından Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi. Zanlı, kişinin yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle kasten yaralama suçundan tutuklandı.

Kız kardeşini sınıfta bırakan saldırgan tutuklandı: Sinirle bir kez yumruk attım

"KIZ KARDEŞİM EVE GELDİĞİNDE MORALİ BOZUKTU"

İbrahim D. hakimlik ifadesinde, pişman olduğunu ve tutuksuz yargılanmasını talep ederek şunları söyledi: "Bugün ben evdeyken kız kardeşim ile babam okula gitmişler. Kız kardeşim olayın geçtiği lisede okumaktadır. Kız kardeşim eve geldiğinde morali bozuktu. Kız kardeşim tam söylemedi. Okula gittiğimde babamı görmek istedim. Babamın işe gittiğini söylediler.

"HOCA BABAMIN ÜZERİNE YÜRÜMÜŞ"

Okulun içinde gezerken öğretmenler odasını gördüm. Okula girerken bana kimse kimsin nesin diye sormadı. Kız kardeşime çıkmadan sorduğumda, Vedat hocanın olayda olduğunu söyledi. Kız kardeşim bana babamızın okula gittiğinde Vedat hocaya 'kızımın geleceği ile oynuyorsunuz' dediğini söyledi. Kız kardeşimin dediğine göre hoca babamın üzerine yürümüş.

Kız kardeşini sınıfta bırakan saldırgan tutuklandı: Sinirle bir kez yumruk attım

"SİNİRLE BİR KEZ YUMRUK ATTIM"

Sonra kapıyı hızlıca kapatmışlar. Ben bunları duyduktan sonra öğretmenler odasına gittim. Vedat hoca kim diye sordum. Birisi benim ne olacak diye seslendi. Ben yanına yaklaştım. İçerisi kalabalıklaştı. Ben kendisine 'sinirliyim, konuşmaya geldim, bir şey yapmayacağım' dedim. Hoca elini göğsüme koydu 'ulan' dedi. Ben de o sinirle bir kez yumruk attım."

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Ümraniye 3.Sayfa Eğitim Güncel Haberler

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

Eski ABD Başkanı Donald Trump'a miting sırasında suikast girişimi

Eski ABD Başkanı Donald Trump'a miting sırasında suikast girişimi

FBI: Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi 20 yaşındaki Thomas Matthew Crooks

FBI: Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi 20 yaşındaki Thomas Matthew Crooks

AK Partili Elitaş'a Kayseri'de protesto: Külliye'nin önünde kendimizi yakınca mı bizi duyacaksınız?

AK Partili Elitaş'a Kayseri'de protesto: Külliye'nin önünde kendimizi yakınca mı bizi duyacaksınız?

500

Yorumlar (13)

MASUMANE3438:

sinirle bir kez attıysa tutuklanmasına gerek yoktu.... hatta sinirle bir kez insan öldürene de ceza vermeyelim ne dersin ha adalet kısmına gelirsek öğretmen değilde dışarda birine yumruk atamada aynı ceza verilmeliki adına adalet diyelim yoksa sorunlar bitmez

121
10
yanıtYanıtla
kaya sahiner:

Ne vatandaş vatandaşlığını nede memur memurluğunu yapmıyor çünkü cezalar caydırıcı değil

52
17
yanıtYanıtla
Güven önemlş:

niye, ordaki bütün kabahat vatandaş da

yanıt51
yanıt17
Seval Akbaba:

gündüz yolda gidene yumruk atılıyor okadar suç varken tutuklanma çok saçma şiddet tabiki iyi değil ama çocuklarımızın geleceği ile oynamak heleki bir notla sınıfta bırakmak lütfen biraz duyarlı davranalım geçtiğimiz olan çocuklarımı topluma geri kazandiralim

3
45
yanıtYanıtla
Erdal null:

hiç bir şekilde affı yoktur taviz verildiği zaman suç daha çok artıyor elini kolunu sallayan iyi gelsin benim devletimin memuruna yumruk atsın hakaret etsin her kez yaptığının farkında ise cezasını da çekecek

17
1
yanıtYanıtla
Satinalma gf:

sinirle bir yumruğa, bikaç yıl ceza verecek yargı sistemi gelmediği sürece bu devran böyle sürüp gidedecektir.

15
1
yanıtYanıtla
serkan üçgül:

Burda gözden kaçan nokta düşük not verdi diye her verdiği nota her veliye ayrı ayrı hesapmı vermek zorunda ortada taciz olur darp olur bi nevi oda ne güzel sen adamın dersini sallama dersine çalışma düşük not alınca öğretmene hesap sor darp et öğretmen o kelimeyi kullanana kadar sen neler söyledin onuda anlat öğretmende insan bana ulan dedi çaktım yok ya sen önce büyüklerinle öğretmenlerle nasıl konuşulacağını öğren az bile ceza verilmiş

6
1
yanıtYanıtla
commer neres:

İlk mahkemeyi bile tutuklu görmez bence. İki gün sonra adresi belli diye bir itiraz, doğruuuuuu aynı okula

2
1
yanıtYanıtla
Kadem Cakmak:

sen önce kız kardeşine bir sorsaydın. Ama yumruk atmayı tercih ettin.Şimdi heşey halloldu.

2
1
yanıtYanıtla
SUNSET null:

bir kereden bir şey olmaz. herkes birine bir yumruk atabilir öyle mi? şiddeti savunmak medeniyet dışıdır.

2
1
yanıtYanıtla
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title