Yıldırım Belediyesi Haberleri

Yıldırım Belediyesi haber, Yıldırım Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldırım Belediyesi - 21.06.2021
Son Deneme Büyükşehir'den
Üniversite adayları sınav kitapçıklarına ve sınav setlerine Yıldırım Belediyesi Önü Bayrak Alanı, Kent Meydanı, Zafer Plaza, Nilüfer FSM Akuğur Market Yanı, Mudanya İskele Meydanı, Gemlik 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Gürsu ve Kestel Belediye Binaları önüne kurulacak stantlardan ulaşabilecekler.
Yıldırım Belediyesi - 12.06.2021
Bursa Teknofest'i İstiyor
BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir ise, Teknofest 2021'in 'Savaşan İHA ve İHA' kategorisindeki yarışmaların Bursa'ya alınmasında öğrencilerin büyük gayretleri olduğunu hatırlattı. Öğrencilerin, hafta içi çok çalışıp yorulan hafta sonu da dinlenmek isteyen bir babanın üzerine atlayan sevimli çocuklar gibi hocalarını hiç rahat bırakmadan çalıştıklarını anlatan Prof. Dr. Arif Karademir, "Bu sene 100 civarında takımla Teknofest'e başvurduk. Bununla gurur duyuyoruz. Öğrencilerin hayata en iyi şekilde hazırlanması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Teknofest, 'Milli Teknoloji Hamlesi'nin en önemli ayağıdır. BTÜ olarak Teknofest'te paydaş üniversiteyiz. Çok güzel başarılar elde ettik. Geçene seneki yoğun katılımımız sonucu uçan araçlar yarışının Bursa'da olmasına karar verildi. Bunu sahiplenirsek devamlı Bursa'da olacak. Teknolojik ürünler üreten ve insan yetiştiren bir ekosistemi Bursa'da sağlamalıyız. BTÜ olarak deniz, hava ve kara araçları konusunda teknik mühendislik anlamında kararlı adımlarla iyi yerlere gelecektir. Bursa büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Osmangazi ve Yıldırım Belediyesi, BTSO ve sanayiciler bizlerin en büyük sponsorları.
Yıldırım Belediyesi - 11.06.2021
Yıldırım Afetlere 7/24 Hazır
Kentsel dönüşüm çalışmalarına hız vererek, ilçedeki binaları depreme karşı daha güvenli hale getiren Yıldırım Belediyesi, olası bir afet sonrası için de hazırlıklarını sürdürüyor.
Yıldırım Belediyesi - 09.06.2021
Halterde 15 Yaş Altı Ferdi Türkiye Şampiyonası, Bursa'da düzenlenecek
Türkiye Halter Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, organizasyon, 14-19 Haziran tarihlerinde Yıldırım Belediyesi Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nde düzenlenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldırım Belediyesi Haberleri | Yıldırım Belediyesi Haber - Haberler - Yıldırım Belediyesi haberleri, son dakika yıldırım belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Yıldırım'ın parkları yenileniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 15:26:04. #1.15#

title