Haberler

Küçük Neva, Foça Belediye Başkanı Oldu

Yerel Haberler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kutlamaları kapsamında İzmir’in Foça ilçesinde Belediye Başkanlığı koltuğuna bu yıl 5 yaşındaki küçük öğrenci Neva Simavlı oturdu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda kutlamaları kapsamında İzmir'in Foça ilçesinde Belediye Başkanlığı koltuğuna bu yıl 5 yaşındaki küçük öğrenci Neva Simavlı oturdu.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Reha Necla Midilli Vakfı Anaokulu 5 yaş sınıfı öğrencisi Neva Simavlı ile birlikte okul arkadaşlarını, öğretmenlerini ve öğrenci velilerini başkanlık makamında kabul etti. Simavlı, bu yıl temsili olarak belediye başkanlığını koltuğuna oturan isim oldu.

Küçük Neva ve arkadaşları, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'den sahil şeridinde çocuk oyun parkları ve öğrenim malzemeleri istedi.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, "23 Nisan'da Foça Belediye Başkanı sevgili Neva Simavlı ve okul arkadaşlarıyla bir araya geldik. Çocukların en temel hak ve özgürlüklere sahip olabilmesi için çalışmalar yaptık. Reha Necla Midilli Vakfı Anaokulu öğretmenleri ve velilerimizin ziyaretleri için teşekkür ederiz"dedi.

Okul Müdürü Mehmet Emin Gedikçe, Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'e; Reha Necla Midilli Vakfı Anaokuluna vermiş olduğu destekleri için teşekkür plaketi sundu.

Kaynak: ANKA / Yerel

23 Nisan İzmir Çocuk Neva Yerel Haberler

title