Tuzlukçu Haberleri

Tuzlukçu haber, Tuzlukçu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tuzlukçu - 2.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde konuştu: (3)
Erdoğan, Konya Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, Meram Millet Bahçesi'ni Konya'ya kazandırdıklarını belirterek Seydişehir Sarayönü, Karapınar Millet Bahçelerinin inşası, Beyşehir Ereğli, Yalıhöyük, Tuzlukçu, Kadınhanı, Çumra ve Ilgın Millet Bahçelerinin ise ihale ve proje süreçlerinin devam ettiğini söyledi.
Tuzlukçu - 30.9.2020
KTÜN Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yaşar Eren'den "deprem" açıklaması Açıklaması
Konya'da Ereğli, Tuzlukçu ve Emirgazi'de meydana gelen depremlerin yıkıcı olmadığını dile getiren Eren, depremlerden kaçınmanın mümkün olmadığını vurguladı.
Tuzlukçu - 29.9.2020
Konya'da 3.8 büyüklüğünde deprem
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, saat 21.28'de merkez üssü Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde Richter ölçeğine göre 3.
Tuzlukçu - 29.9.2020
Konya'da 3,8 büyüklüğünde deprem
Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde 3,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Tuzlukçu - 31.8.2020
Son dakika haberleri! Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Karar'da değişiklik
Konya'da Ahırlı, Altınekin, Bozkır, Çeltik, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Kadınhanı, Kulu, Sarayönü, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerinin, ilçe bazlı yatırım teşvik kararında yer aldığını ifade eden Altunyaldız, şunları kaydetti: "Şimdiye kadarki dönemde yatırım teşvik sistemimiz ülkemizin stratejik sektörlerinde yerli, nitelikli ve sürdürülebilir üretimi önceliyordu.
Tuzlukçu - 11.8.2020
Son Dakika: Akşehir'de KOVİD-19 tedbirleri denetimi yapıldı
Akşehir Kaymakam Vekili Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel ile Belediye Başkanı Salih Akkaya önderliğinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Akşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri denetimler yapıldı.
Tuzlukçu - 6.8.2020
Akşehir'de Kovid-19 denetimi yapıldı
Akşehir Kaymakam Vekili Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel, Belediye Başkanı Salih Akkaya emniyet, jandarma, zabıta, sağlık çalışanlarının yaptığı denetime katıldı.
Tuzlukçu - 3.8.2020
Akşehir ve Eber Göller Birliği'nin toplantısı yapıldı
Akkaya, "Gölde yapılan temizleme çalışmaları kapsamında çıkan çamurda torf malzeme olduğu iddiaları üzerine tahlil yaptırılmış olup, çıkan malzemede torf olmadığı ortaya çıkmıştır." dedi. Bunun yanı sıra, Akşehir ve Eber Gölleri içerisindeki, yetişmiş atık kamışların değerlendirilmesi amacıyla Çay ilçesine ziyarete gittiklerini ifade eden Başkan Akkaya, şunları kaydetti: "Çay ilçemiz İçerisinde kurulan Olta ve Köleoğlu Elektrik ve Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş'nin enerji üretim santralini (Eber Biyo Kütle Enerji Santrali) ziyaret ettik. 45 milyonluk yatırımla kurulu bu santralde, 462 bin metrekare kurulu alana sahip olup, 117 çalışan sayısı bulunmaktadır. 180 milyon KWH enerji üreten bu tesis, günlük 710 ton tarımsal ve ormansal atıklar üzerine çalışarak 75 bin hanenin elektriğini karşılayacak düzeyde enerji üretmektedir. Tesiste, çevremizde bulunan atık kamışların yanı sıra ormanlardaki ve bahçelerdeki kullanılmayan kökler, kalan mısır sapları gibi tarımsal atıkları değerlendirerek enerji üretimi yapılmaktadır." Toplantıya, Birlik üyesi olan Akşehir, Bolvadin, Sultandağı, Tuzlukçu, Dereçine, Yeşilçiftlik belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Tuzlukçu - 28.7.2020
Akşehir'de uyuşturucu operasyonu
Aracın, Tuzlukçu ilçesine seyir halinde olduğunu tespit eden ekipler, Tuzlukçu Emniyet Amirliği'yle irtibata geçerek aracın burada durdurulmasını sağladı.
Tuzlukçu - 19.6.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Konya'da muhtarlarla buluştu Açıklaması
Bu programı, Türkiye'nin kalkınmasında adeta bir seferberlik olarak gördüklerine işaret eden Kurum, şunları kaydetti: "Bu kapsamda Konyamıza dair çok özel projelerimiz ve çalışmalarımız var. Sosyal konut projelerinden altyapı ve üstyapı çalışmalarına, kentsel dönüşümden millet bahçelerine, sıfır atık projesinden ekolojik koridorlara ve tarihi meydanların ihyasına kadar çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda, 900 bin metrekarelik alanda inşa ettiğimiz Meram Millet Bahçesi'nin yanı sıra eski stat yerinde 108 bin metrekarelik alanda Meram 2. Etap Millet Bahçesi'ni yapıyoruz. Beyşehir, Ereğli, Karapınar, Sarayönü, Seydişehir, Yalıhüyük, Çumra, Kadınhanı ve Tuzlukçu'da millet bahçeleri inşaatlarımız devam ediyor.
Tuzlukçu - 19.6.2020
"Güçlü şehirlere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var"
"ESKİ STADIN YERİNE MERAM 2. ETAP MİLLET BAHÇESİNİ YAPIYORUZ" Konya'daki eski stadın yerine 108 bin metrekarelik alanda Meram 2. Etap Millet Bahçesini yaptıklarını aktaran Bakan Kurum, millet bahçesinde havuz, tematik bahçeler ve piknik alanlarının yer alacağını belirtti. Aynı alanda; bin metrekarelik millet kıraathanesi, 2 bin metre bisiklet yolu, 4 bin 500 metre yürüyüş yolu yapacaklarını ifade eden Bakan Kurum, "Bu millet bahçesi içinde inşallah Konya'nın tarihi kimliğine yakışır bir camiyi şehrimize kazandıracağız. İlaveten; Beyşehir, Ereğli, Karapınar, Sarayönü, Seydişehir, Yalıhüyük, Çumra, Kadınhanı ve Tuzlukçu'da Millet Bahçeleri projelerimiz devam ediyor.
Tuzlukçu - 4.6.2020
Tuzlukçu'da kablo hırsızlığı
Tuzlukçu ilçesi Avdal Mevkisi'nde bakır kablo çaldığı ileri sürülen iki şüphele yakalandı.
Tuzlukçu - 30.5.2020
Konya'da gelincik yavrusu, yaralı flamingo ve leylek koruma altına alındı
Öte yandan, görevliler, Tuzlukçu ilçesinde kanadından yaralı bulunan flamingo ile leyleği de tedavi edilmek üzere aynı yere götürdü.
Tuzlukçu - 5.5.2020
Konya'da mahalle yollarındaki çalışmalar devam ediyor
İlçelerin ihtiyaç önceliklerine göre yatırımları sürdürdüklerini aktaran Altay, şunları kaydetti: "Konya'nın merkez ve tüm ilçeleriyle altyapısı tamamlanmış, topyekun kalkınmış bir şehir olması için gayret gösteriyoruz. 2020 yılı yatırım programında yer alan 19 ilçeye bağlı mahallelerde yaklaşık 300 kilometrelik mahalle yolu yatırımları yoğun olarak devam ediyor. Ekipler, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günler dahil, sosyal mesafe kurallarına uyarak çalışmalara devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Meram, Çumra, Yunak, Tuzlukçu, Kadınhanı, Derbent, Derebucak, Hüyük, Yalıhüyük, Taşkent, Hadim, Güneysınır, Ereğli, Halkapınar, Emirgazi, Kulu, Cihanbeyli, Sarayönü ve Altınekin ilçelerine bağlı 300 kilometrelik mahalle yolunda genişletme ve standart yükseltme çalışmaları yapıyor.
Tuzlukçu - 13.2.2020
Olimpiyat Komitesi'nin Akşehir proğramı
Programa, Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Akşehir Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Tuzlukçu Kaymakamı Talha Altuntaş, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Kültür Olimpik Eğitim Komisyon Başkanı Seyit Bilal Porsun, kurum müdürleri, STK temsilcileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Tuzlukçu - 12.2.2020
Tuzlukçu'da silahlı kavga: 1 yaralı
Tuzlukçu ilçesi Konarı Mahallesi'nde meydana gelen kavgada 1 kişi silahla ağır yaralandı.
Tuzlukçu - 10.2.2020
Konya ve Aksaray'da eğitme kar engeli
Aksaray Valiliği olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelindeki tüm okullarda pazartesi günü 1 gün ara verildiğini, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamilelerin de idare izinli sayılacağını açıkladı.  Konya'da ise Akşehir, Doğanhisar, Derebucak, Hadim, Hüyük,  Seydişehir, Tuzlukçu ve Yunak ilçesinde eğitime pazartesi günü eğitime ara verildi.
Tuzlukçu - 7.2.2020
Akşehir'de 12 okula ilişkin yıkım kararı
Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ivedilikle yapılan planlama, Akşehir Kaymakamlığına vekalet eden Tuzlukçu Kaymakamı Talha Altuntaş'a sunuldu.
Tuzlukçu - 12.1.2020
CHP Ilgın İlçe Başkanı Kozan, güven tazeledi
Yönetim kuruluna, Remzi Arıkan, Fethi Acar, Hamza Bora, Nihat Direk, Hüseyin Doydu, Feray Elma, Nuri Ev, Eylül Kara, Levent Korkmaz, Gülnur Özkan, Mehmet Özer, Şevket Barış Cesur, İnönü Ali Tokgöz seçildi. Kongreye CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, eski milletvekilleri Atilla Kart, Hüsnü Bozkurt, İl Başkanı Barış Bektaş, Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa, İyi Parti İlçe Başkanı Muharrem Elmalı, Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Mustafa Öğdü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası eski Başkanı Ertuğrul Parlak, İl yönetim Kurulu üyeleri, ilçe delegeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Tuzlukçu - 6.1.2020
Konya'da iki otomobil çarpıştı: 1 ölü, 8 yaralı
Mert Sarıdoğan (58) yönetimindeki 06 HD 8010 plakalı otomobil, Tuzlukçu-Akşehir kara yolunun 25.
Tuzlukçu - 19.11.2019
Tırın havada giden dorsesi tabelaya takıldı
Alınan bilgiye göre otogar yakınlarında meydana gelen kazada, Konya-Afyonkarahisar yönünde seyir halindeki dorsesi açık tır, Yunak-Tuzlukçu-Ankara yol ayrımını gösteren tabelaya çarptı.
Tuzlukçu - 27.10.2019
Taşova Kaymakamı Altuntaş onuruna veda yemeği düzenlendi
Konya'nın Tuzlukçu ilçesine atanan Taşova Kaymakamı Talha Altuntaş'ın onuruna veda yemeği verildi.
İmsak05:28
Öğle12:42
İkindi15:53
Akşam18:26
Yatsı19:41
KONYA
Yönetmen Ölü Nöbeti
Tür Korku
KONYA
Yönetmen Sekiz Yüz
Tür Savaş
KONYA
Yönetmen Barbarları Beklerken
Tür Drama
KONYA
Yönetmen Bizim Semtin Çocukları
Tür Romantik
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tuzlukçu Haber, Tuzlukçu Son Dakika Haberleri - Haberler - Tuzlukçu haber sayfamızda Tuzlukçu haberleri okuyabilir, Tuzlukçu son dakika haberleri ve güncel Tuzlukçu gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haber! Bakan Kurum, Karatay Termal Tatil Köyü'nü hizm
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.10.2020 03:18:35. #1.14#
title