TÜRKİYE GÖNÜLLÜ TEŞEKKÜLLER VAKFI HABERLERİ

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Haberleri

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı haber, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 9.9.2020
TGTV'den Erol Mütercimler'e tepki
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, katıldığı bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler'i kınadı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 4.9.2020
İlim Yayma Vakfı kurucularından Sabri Özpala'nın cenazesi toprağa verildi
Cenaze namazına, Özpala'nın ailesi ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Başkanı Hamza Akbulut, İSAV, İlim Yayma Cemiyeti ve İlim Yayma Vakfı mensupları katıldı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 13.7.2020
TGTV: "15 Temmuz direnişi, milli bir kazanımdır"
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, 15 Temmuz direnişinin, milli bir kazanım olduğunu belirterek, "Ezanlara ve selalara tahammül edemeyenlerden devletin kurtarıldığı tarihi bir milattır.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 6.7.2020
TGTV'den İstanbul Sözleşmesi'nden çıkılması çağrısı
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, İstanbul Sözleşmesi'nden çıkılması çağrısı yaparak, uluslararası anlaşmalar üzerinden, Batı toplum sosyolojisi içinde üretilen metinlerin, Türkiye'deki yasal düzenlemelerle norm haline getirilmesinin...
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 29.6.2020
TGTV'den "İsrail'in ilhak planlarına" tepki
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, Filistin topraklarının İslam toprakları olduğunu belirterek, bu toprakların sahipsiz olmadığını ifade etti.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 26.6.2020
TGTV'den Ayasofya'nın ibadete açılmasına destek çağrısı
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, Ayasofya Camisi'nin ibadete açılması için üyeleri Birlik Vakfı tarafından başlatılan imza kampanyasına destek çağrısında bulundu.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 9.6.2020
TGTV'den "Ayasofya, cami haline getirilmeli" önerisine destek
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Avukat Hamza Akbulut, Ayasofya'nın, tek din, tek millet, tek vatan, tek devlet ve ümmeti temsil eden bir cami haline getirilmesi gerektiğini kaydetti.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 27.4.2020
TGTV'den Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a destek
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, "Diyanet İşleri Başkanının irad ettiği hutbenin muhtevasıyla hiç ilgisi olmayan bir biçimde, bu milletin değerlerine, dinine, inancına hakaret etmişler, kinlerini kusmuşlardır.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 31.3.2020
TGTV'den "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek çağrısı
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, tüm gönüllü kuruluşlar ve üyelerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına katkı sunmaya davet etti.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 4.2.2020
TGTV Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, İdlib'deki saldırıyı kınadı Açıklaması
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, İdlib'deki saldırıya ilişkin, "Şehitlerimizin kanları yerde kalmayacaktır.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 31.1.2020
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfından Trump'ın sözde barış planına tepki
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, ABD Başkanı Donald Trump'ın "Yüzyılın Anlaşması" adıyla açıkladığı sözde Orta Doğu barış planını kınadı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.10.2019
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı'ndan Barış Pınarı Harekatına destek
FIRAT Nehri'nin doğusundaki alanların terör örgütlerinden arındırılmasına yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) destek mesajı verdi.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.10.2019
"Ordumuz beklediğimizden erken bir zafer kazandı"
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "Ordumuz beklediğimizden erken bir zafer kazandı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.10.2019
TÜRKİYE GÖNÜLLÜ TEŞEKKÜLLER VAKFI'NDAN BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK
FIRAT Nehri'nin doğusundaki alanların terör örgütlerinden arındırılmasına yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) destek mesajı verdi.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 11.10.2019
TGTV'den Barış Pınarı Harekatı'na destek
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nı...
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 1.10.2019
TGTV'den Erdoğan'ın BM konuşmasına destek
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler (BM) 74.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 25.7.2019
"Türkiye misafirlerine sahip çıkacaktır"
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, "Yaşanılan insani krizin bitip, Suriyeli kardeşlerimiz evlerine dönene kadar, milletimizin onların yardımında olacağına olan inancımız tamdır.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.7.2019
"İstanbul Sözleşmesi güven verecek hale getirilmeli"
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, İstanbul Sözleşmesi ile ilgili, "Ülkemizin 2014 yılında dahil olduğu ve 5 yıllık bir uygulama geçmişine sahip olan sözleşmenin uygulaması kamuoyuna güven verecek hale getirilmelidir.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 15.6.2019
Ezanın aslına döndürülmesinin 69. yıl dönümü
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, ezanın aslına döndürülmesinin 69.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 27.3.2019
Ayasofya'nın Camiye Dönüştürülmesini İstemekteyiz"
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Avukat Hamza Akbulut, "TGTV olarak, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir vakfı olan Ayasofya'nın camiye dönüştürülmesini istemekteyiz.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 12.3.2019
Ezana Saygısızlığa" Tepkiler
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, ezanın dini bir simge olduğunu belirterek, "Her türlü ideolojinin ve siyasetin üstündedir.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 17.11.2018
3. Uluslararası Stk Fuarı Başladı
İslam Dünyası STK'lar Birliği (İDSB) ile Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) tarafından düzenlenen 3. Uluslararası STK Fuarı başladı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 14.11.2018
3. Uluslararası Stk Fuarı
İslam Dünyası STK'ları Birliği (İDSB), Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı'nın (TGTV) iş birliğinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirmeyi hedefleyen 3.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 2.10.2018
İstka, Yenilikçiliğe, Girişimciliğe ve Gençliğe Odaklanacak
Tunuslu Hayreddin Paşa Konağı'nda gerçekleştirilen toplantıya, İstanbul Valisi ve İSTKA Yönetim Kurulu Başkanı Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve İSTKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mevlüt Uysal ile yönetim kurulu üyeleri İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün ve Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Hamza Akbulut katıldı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 13.8.2018
Saldırılar Birlik ve Beraberliğimiz Karşısında Etkisiz Kalacaktır"
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Avukat Hamza Akbulut, döviz üzerinden Türkiye ekonomisine yapılan saldırıyı kınadı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 14.7.2018
15 Temmuz Ruhunu Gelecek Nesillere Aktarmalıyız"
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Avukat Hamza Akbulut, daha aydınlık günler için 15 Temmuz ruhunun gelecek nesillere aktarılması gerektiğini bildirdi.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 14.7.2018
Stk'lardan 15 Temmuz Çağrısı
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Hamza Akbulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşların 15 Temmuz dolayısıyla yarın gerçekleştirilecek anma etkinliklerine çağırdı.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Yenikapı'da Kudüs Mitingi İçin Toplanmalar Sürüyor (4)(Yenikapı Sahili)
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine kısa süre kala alana girişler devam ediyor.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Zulme Lanet Kudüs'e Destek" Mitingi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı öncülüğünde Filistin halkına destek amacıyla düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingi için Yenikapı Miting Alanı'na geldi.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Yenikapı'da Kudüs Mitingi İçin Toplanmalar Sürüyor (3)
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine kısa süre kala alana girişler devam ediyor.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Yenikapı'da Kudüs Mitingi İçin Toplanmalar Sürüyor (3)
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine kısa süre kala alana girişler devam ediyor.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Yenikapı'da Kudüs Mitingi İçin Toplanmalar Sürüyor (2)
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine kısa süre kala alana girişler devam ediyor.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Yenikapı'da Kudüs Mitingi İçin Toplanmalar Sürüyor (2)
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine kısa süre kala alana girişler devam ediyor.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine kısa süre kala alana girişler devam ediyor.
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı - 18.5.2018
Yenikapı'da Kudüs Mitingi İçin Toplanmalar Sürüyor (2)
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine kısa süre kala alana girişler devam ediyor.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Haberleri | Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Haber - Haberler - Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı haberleri, son dakika türkiye gönüllü teşekküller vakfı haber ve gelişmeleri burada. TGTV'den Erol Mütercimler'e tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 00:58:00. #1.15#
title