Tosyalı Holding Haberleri

Tosyalı Holding haber, Tosyalı Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tosyalı Holding - 06.08.2021
Vali Doğan, İskenderun 2. OSB Alanında İncelemelerde Bulundu.
Hatay Valisi Rahmi Doğan'a incelemelerde, Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Tosyalı ve Tosyalı Holding CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr.
Tosyalı Holding - 02.08.2021
Bakan Varank'ın açılışını yaptığı fabrika temiz oda sistemlerinde ithalatı azaltmayı hedefliyor
Yalova'da kimya, turizm ve süs bitkileri alanlarında da önemli gelişmeler kaydedildiğini anlatan Varank, şunları kaydetti: "Bu bağlamda biz de Bakanlık olarak bu yüksek potansiyelin faydaya dönüştürülmesi noktasında adımlarımızı hızlandırıyoruz. Derdimiz Yalova'nın hak ettiği noktalara gelmesi. Üç büyük şehrin kavşağında yer alan Yalova'yı yatırımcıların cazibe merkezi haline getirmek. Bizden önce OSB'si olmayan bu şehrin şu anda 5 tane OSB'si var. Sanayi sitesi var. Teknoloji Geliştirme Bölgesi var. Ar-Ge Merkezleri var, Tasarım Merkezleri var. Doğu Marmara Kalkınma Ajansımız tarafından sağlanan altyapılar var. Bakınız, Yalova'nın en büyüklerinden olan DoWAksa sağladığımız proje bazlı teşvik ile tereddütsüz bir şekilde 535 milyon dolarlık karbon elyaf yatırımı yapıyor. Bu yatırım tamamlandığında 400'den fazla kişiye ekmek kapısı olacak. 2023 yılına kadar kapasiteyi 13 bin 400 tona çıkaracak olan DowAksa karbon elyaf alanında dünya pazarının yüzde 10'una sahip olacak. Yine Türkiye'nin global çelik üreticisi Tosyalı Holding, Yalova İMES Makine İhtisas OSB'de 500 dönümlük dev bir yatırıma başlama kararı aldı.
Tosyalı Holding - 22.06.2021
TOGG Yönetim Kurulu'nda değişiklik yapıldı
Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'de (TOGG) Bülent Denkdemir ve Taha Yasin Öztürk'ün yönetim kurulu üyelikleri sonlanırken, yerlerine Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı ve BMC Üst Yöneticisi (CEO) Murat Yalçıntaş getirildi.
Tosyalı Holding - 14.05.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç: "Altay Tankı projesinden Katarlı ortakları çıkaralım"
Özkoç, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde Türk-Katar ortak girişimi BMC şirketinin Türk hisselerinin çoğunluğunun, çelik üreticisi Tosyalı Holding'e satışının konuşulduğunu iddia etti.
Tosyalı Holding - 16.04.2021
Tosyalı Holding'in 2,5 milyar dolarlık çelik fabrikası yatırımında son düzlüğe girildi
Tosyalı Holding tarafından İskenderun'da hayata geçirilen 2,5 milyar dolarlık yassı çelik üretim fabrikasının büyük bölümü tamamlandı.
Tosyalı Holding - 26.01.2021
Tosyalı'dan Cezayir'de yeni dünya üretim rekoru
Tosyalı Holding bünyesinde, Cezayir'de faaliyet gösteren Tosyalı Algerie, tek bir doğrudan indirgenmiş demir (DRI) modülüyle yıllık 2,23 milyon ton üretim rakamına ulaşarak yeni bir dünya rekoru kırdı.
Tosyalı Holding - 08.11.2020
AA başmuhabirlerinden Zübeyde Balcı evlendi
Yenimahalle'deki bir otelde dün akşam gerçekleştirilen nikah törenine çiftin ailesi, ve diğer yakınları katılırken, nikah şahitliklerini, eski Başbakan Yardımcısı Murat Karayalçın, eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Yekta Güngör Özden ile Türkiye Çelik Üreticileri Derneği ve Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı ve eşi Sibel Tosyalı yaptılar.
Tosyalı Holding - 09.10.2020
Son dakika haberi | Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu
Gözbaşı, "Girişimci kadın sayısını arttırmak, kadın gücünü desteklemek, cesaretlendirmek ve ilham vermek amacıyla bugün ilk adımını attığımız 'Türkiye-Afrika Kadın Liderlik Diyaloğu' platformunu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecini atlattıktan sonra Ticaret Bakanlığımız ve Afrika Birliği ile işbirliğinde 2021 yılının Nisan ayında İstanbul'da gerçekleştirmeyi planladığımız Üçüncü Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu kapsamında daha geniş katılımlı olarak organize etmeyi arzu ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu. Black Business Council (BBC) Genel Sekreteri Judi Nwokedi de Türkiye'de ki televizyon dizileri ve tüketimlerin Afrikalı halkları çok etkilediğini, Türkiye'nin sinema geçmişi çok güçlü olduğunu ve çok yüksek kalitede televizyon programları ürettiğini ifade etti. "Türk iş dünyası, Afrika'da fırsatlar bakıyor" Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı ise "Yeni Normalde Yatırımlar Üzerine Beyin Fırtınası" başlıklı panelde yaptığı konuşmada Afrika'nın Kovid-19'u bir fırsata çevirmesi gerektiğini ve Afrika'da belli lokasyonların derhal hızlı bir şekilde dünyadan gelecek iş insanlarını karşılamaya başlaması gerektiğine işaret etti.
Tosyalı Holding - 08.04.2020
Tosyalı Holding: Gündemimizde işçi çıkarmak değil 1000 kişilik yeni istihdam var
Tosyalı Holding, koronavirüs nedeniyle işçi çıkarmayacak ve bin kişiyi işe alacak.
Tosyalı Holding - 31.03.2020
Tosyalı Holding'den Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 milyon TL bağış
Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Milli Dayanışma Kampanyası'na sonuna kadar destek olacaklarını belirterek, "Bu kampanyanın bir çığ gibi büyümesi için var gücümüzle çalışacağız.
Tosyalı Holding - 28.02.2020
Tosyalı: "Önceliğimiz devletimizin ve ordumuzun arkasında durmak"
Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, İdlib'de şehit düşen askerlerimiz için yayınladığı mesajında "Önceliğimiz devletimizin ve ordumuzun arkasında durmak; bölgenin ihtiyaç duyduğu güven ortamına sahip olması için atılacak kararlı adımlarda onlara güvenmektir.
Tosyalı Holding - 28.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Senegal Cumhurbaşkanı Macky Sall ile ortak basın toplantısında konuştu...
"Türk firmalarının buradaki adımları çok ciddi bağların oluşmasına vesile olacaktır" "21. yüzyılın aynı zamanda bir Afrika yüzyılı olacağı inancıyla iş birliğimizi artırarak sürdüreceğiz." diyen Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Az önce Sayın Başkanın vermiş olduğu müjde çok çok önemli. O da 50 bin kişilik bir stadyumun burada yapılacak olması, gençlerimiz noktasında önemli bir adım. Öbür tarafta yine aynı şekilde demir-çelikte çok ciddi bir yatırımın temeli yine burada Tosyalı Holding tarafından atılacak olması önemli.
Tosyalı Holding - 28.01.2020
Erdoğan: Senegal ile yeni ticaret hedefimiz 1 milyar dolar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Senegal'in başkenti Dakar'da Cumhurbaşkanı Macky Sall ile yaptığı ikili ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, Türkiye ile Senegal arasındaki iş birliğinin artarak devam edeceğini belirterek, "Burada 7 anlaşmaya imza attık ve dolu bir gün geçirdik. 2018'de hedeflerimizin birçoğunu gerçekleştirdik. Senegal ile yeni ticaret hedefimiz 1 milyar dolardır. Sayın Başkan'ın vermiş olduğu müjde çok çok önemli. O da 50 bin kişilik stadyumun burada yapılacak olması gençlerimiz noktasında önemli bir adım. Demir Çelik'te ciddi bir yatırımın burada Tosyalı Holding tarafından atılacak olması önemli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tosyalı Holding Haberleri | Tosyalı Holding Haber - Haberler - Tosyalı Holding haberleri, son dakika tosyalı holding haber ve gelişmeleri burada. Yurt dışındaki büyük projelerin çelik tedarikinde Tosyalı imzası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 06:48:17. #1.16#

title