Şucaiyye Haberleri

Şucaiyye haber, Şucaiyye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şucaiyye - 22.10.2020
Gazze Şeridi'nde birçok bölgede sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Bezm, Şeyh Rıdvan bölgesinin bir kısmının kapatıldığını belirterek, kuzeydeki Beyt Hanun, doğudaki Şucaiyye, El-Burayc Mülteci Kampının ise tamamen kapatıldığını açıkladı.
Şucaiyye - 25.8.2020
Son dakika haber: Gazze'de meydana gelen patlamada Kudüs Seriyyelerinden 4 kişi öldü
Kudüs Seriyyelerinden yapılan yazılı açıklamada, Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye Mahallesi'nde geç saatlerde meydana gelen patlamada İyad Cemal el-Cedi (42), Mutez Amir el-Mebyad (29), Yakub Munzir Zeydiyye (25), Yahya Ferin el-Mebyad'ın (23) yaşamını yitirdiği belirtildi.
Şucaiyye - 8.7.2020
Gazze, İsrail'in 2014'teki saldırısının üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen yaralarını saramadı.
Bunların başında İsrail'in 20 Temmuz'da Gazze'nin Şucaiyye Mahallesi'ne düzenlediği saldırılarda 17'si çocuk 74 Filistinlinin hayatını kaybettiği, yüzlerce kişinin yaralandığı Şucaiyye katliamı geliyor.
Şucaiyye - 7.6.2020
Eski İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri Şallah için Gazze'de gıyabi cenaze namazı
Şallah kimdir? İslami Cihad Hareketi Lideri Şallah, 1958 yılında Gazze Şeridi'nin Şucaiyye Mahallesi'nde dünyaya geldi.
Şucaiyye - 7.6.2020
Filistin'de eski İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri Şallah'ın vefatı için taziye mesajları
Şallah kimdir? İslami Cihad Hareketi Lideri Şallah, 1958 yılında Gazze Şeridi'nin Şucaiyye Mahallesi'nde dünyaya geldi.
Şucaiyye - 7.6.2020
Filistin İslami Cihad Hareketi eski Genel Sekreteri Şallah hayatını kaybetti
- Şallah kimdir? İslami Cihad Hareketi Lideri Şallah, 1958 yılında Gazze Şeridi'nin Şucaiyye Mahallesi'nde dünyaya geldi.
Şucaiyye - 1.2.2020
İsrail güçleri Gazze'yi hava saldırısıyla vurdu
İsrail işgal güçleri, Gazze Şeridi'nin farklı kesimlerinde hava saldırısı düzenledi. İsrail, Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye bölgesinde tarım arazileri ve Hamas'a ait bir bölgeyi vurdu.
Şucaiyye - 1.2.2020
İsrail Gazze'yi hava saldırısıyla vurdu
AA muhabirinin bölge kaynaklarından aldığı bilgiye göre, Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye semtinde bir tarım alanını ve kentin orta kesimlerindeki Nusayrat semtinde bulunan Hamas'a ait bir mevkiyi savaş uçaklarıyla bombaladı.
Şucaiyye - 18.1.2020
İsrail iki haftada üçüncü kez Gazze'deki tarım arazilerini sular altında bıraktı
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, İsrail'in su kanalları ve baraj kapaklarını açması sebebiyle Gazze Şeridi'nin doğusundaki Eş-Şucaiyye Mahallesi'nde 800 dönüm civarında tarım alanının sular altında kaldığı belirtildi.
Şucaiyye - 11.1.2020
İsrail bir haftada ikinci kez Gazze'deki tarım arazilerini sular altında bıraktı
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, İsrail'in su kanalları ve baraj kapaklarını açması sebebiyle Gazze Şeridi'nin doğusundaki Şucaiyye'deki tarım alanlarının sular altında kaldığı belirtildi.
Şucaiyye - 12.11.2019
İsrail'in öldürdüğü Ebu'l Ata'nın cenazesi toprağa verildi
Ebu'l Ata ve eşinin cenazesi Gazze'nin doğusundaki Hazreti Ömer Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Eş-Şucaiyye mezarlığında defnedildi.
Şucaiyye - 7.9.2019
Gazze 2 çocuk şehidini uğurladı
Gazze Şeridi sınırında düzenlenen "Büyük Dönüş Yürüyüşü" gösterilerinde, İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu dün şehit olan Filistinli çocuklar Halid er-Rabi (14) ve Ali Sami el-Aşkar (17) son yolculuğuna uğurlandı. Barışçıl gösterilerde İsrail askerlerinin kurşunuyla şehit olan Rabi'nin Gazze'nin doğusundaki Eş-Şucaiyye Mahallesi'nde düzenlenen cenaze törenine yüzlerce kişi katıldı.
Şucaiyye - 23.3.2019
Gazze Şehitlerini Uğurladı
Gazze sınırında dün düzenlenen "Büyük Dönüş Yürüyüşü" sırasında İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu şehit olan Filistinli 2 genç son yolculuğuna uğurlandı. İsrail askerlerinin şehit ettiği Cihad Munir Harare (24) için Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye mahallesinde cenaze töreni düzenlendi.
Şucaiyye - 16.3.2019
Gazze'de Fiyat Artışları Protesto Edildi
Kendisine "Halk Hareketi" ismini veren bir grubun sosyal paylaşım sitelerinden yaptığı çağrı üzerine Gazze'nin doğusundaki Eş-Şucaiyye, kuzeydeki Cibaliya Mülteci Kampı ve batıdaki Eş-Şati Mülteci Kampı'nda bir araya gelen Filistinliler, fiyat artışına karşı gösteri düzenledi.
Şucaiyye - 24.12.2018
Özlem Çerçioğlu'nun Tercihi İsrail Askerine Direnen Filistinli Engelli Oldu
AA foto muhabirlerinin yurt için ve dışında çektikleri fotoğrafları inceleyen Çerçioğlu, haber kategorisinde Gazze'nin Şucaiyye Mahallesi doğusunda İsrail sınırında toplanan Filistinlilerin "Hazırlık ve Uyarı Cuması" adı altında düzenlediği gösteriye katılan tekerlekli sandalyedeki engelli vatandaşı gösteren ve Ali Jadallah tarafından çekilen "direnişe engel yok" fotoğrafını oyladı.
Şucaiyye - 13.12.2018
Brezilyalı Büyükelçi Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylamasına Katıldı
Gazze'nin Şucaiyye Mahallesi doğusunda İsrail sınırında toplanan Filistinlilerin düzenlediği gösteriye katılan engelli kişinin fotoğrafına oy veren Gradilone, bu fotoğrafın engelli bireyin bir şeyi protesto etmek için verdiği savaşı çok net anlattığını dile getirdi.
Şucaiyye - 12.12.2018
Karagöz Sanatçıları, Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylamasına Katıldı
Gazze'nin Şucaiyye Mahallesi'nde Filistinlilerin düzenlediği gösteride çekilen fotoğrafı beğendiğini belirten Cengiz, "Ona engelli demek istemiyorum, kendi engelini fazlasıyla aşmış bir ağabeyimiz.
Şucaiyye - 27.11.2018
Gazze'de Kırmızı Halı Film Festivali Başladı
Kırmızı Halı Film Festivali, ilk olarak 2014'te, Gazze'nin Eş-Şucaiyye Mahallesi'nde düzenlenmişti.
Şucaiyye - 26.10.2018
İsrail Gazze'ye 3 Hava Saldırısı Düzenledi
Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, İsrail savaş uçakları Gazze Şeridi'nin kuzeybatısındaki Cibaliya beldesinde bir gözetleme kulesine ve Şucaiyye Mahallesi ile El-Bureyc Mülteci Kampı'nda Hamas Hareketi'ne ait iki askeri noktaya hava saldırısı gerçekleştirdi.
Şucaiyye - 13.10.2018
İsmail Heniyye, Büyük Dönüş Yürüyüşü Gösterilerine Katıldı
İsrail ablukası altında yıllardır büyük bir insani kriz yaşayan Gazze Şeridi'nde 30 Mart'tan bu yana süren barışçıl Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterileri devam ediyor. Gazze kentine bağlı Şucaiyye Mahallesinin doğusundaki sınırda düzenlenen gösteriye katılan Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, sloganlar eşliğinde Filistinli göstericiler ile birlikte yürüdü.
Şucaiyye - 6.10.2018
Gazze Şehitlerini Uğurladı
Gazze'nin 12 yaşındaki şehidi Faris es-Sersavi'nin cenaze namazı Eş-Şucaiyye Mahallesi'ndeki El-Islah Camisi'nde kılındı.
Şucaiyye - 23.9.2018
İsrail'den Gazze'deki Barışçıl Göstericilere Hava Saldırısı
Gazze sınırında yer alan Şucaiyye Mahallesi'nin doğusundaki Melleke bölgesinde Filistinli gençlerin gösteri için toplandığı yere, İsrail ordusuna bağlı bir savaş uçağı hava saldırısı düzenledi.
Şucaiyye - 16.9.2018
İsrail'den Gazze Sınırındaki Gösterilere Müdahale
İsrail askerleri, Gazze sınırında düzenlenen Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterileri kapsamında Gazze kentinin Şucaiyye Mahallesi'nin doğusunda toplanan Filistinlilere müdahale etti.
Şucaiyye - 24.7.2018
İsrail'den Gazze'ye Hava Saldırısı
Gazze'deki Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra, yaptığı yazılı açıklamada, İsrail ordusunun Şucaiyye Mahallesi'ne düzenlediği saldırıda 3 Filistinlinin yaralandığını belirtti.
Şucaiyye - 14.7.2018
Gazzeli Şehit Çocuk Hillis Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Hillis'in naaşı yüzlerce Filistinlinin katılımıyla Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye Mahallesindeki El-Hadra camisinde kılınan cenaze namazının ardından Gazze'nin doğusundaki İslam Şehitleri Mezarlığında toprağa verildi.
Şucaiyye - 7.7.2018
Gazze Şehidini Uğurladı
İsrail askerlerinin, Büyük Dönüş Yürüyüşü çerçevesinde dün Gazze sınırında gösteri düzenleyen Filistinlilere müdahalesinde şehit olan 22 yaşındaki Filistinli Muhammed Cemal Ebu Halime için Şucaiyye Mahallesi'nde cenaze töreni düzenlendi.
Şucaiyye - 1.7.2018
İsrail'den Gazze Sınırına Hava Saldırısı
İsrail'e ait savaş uçağı, Şucaiyye Mahallesi'nin doğusunda "yanan uçurtma" ve helyum gazıyla şişirilmiş "balonlar" gönderen grupların bulunduğu bir tarım alanına saldırı düzenledi.
Şucaiyye - 30.6.2018
Güncelleme - Gazze'de Patlama: 2 Ölü, 8 Yaralı
Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye Mahallesi'nde meydana gelen patlamada 2 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.
Şucaiyye - 30.6.2018
Gazze'de Patlama: 2 Ölü, 8 Yaralı
Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye Mahallesi'nde meydana gelen patlamada 2 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı.
Şucaiyye - 17.6.2018
İsrail'den Gazze'deki "Sivil Bir Araca" Saldırı
İsrail'e ait savaş uçaklarının, Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye Mahallesi'nde sivil bir aracı vurduğu bildirildi.
Şucaiyye - 30.5.2018
İsrail'in Gazze'ye Yönelik Hava Saldırıları Devam Ediyor
Savaş uçakları ayrıca, Gazze kentinin doğusundaki Eş-Şucaiyye bölgesinde direniş gruplarına ait "Yermuk" olarak isimlendirilen bölgenin yanı sıra Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugaylarına ait El-Garbi bölgesini hedef aldı.
Şucaiyye - 13.3.2018
İsrail Askerleri Gazze Sınırında Bir Filistinliyi Yaraladı
İsrail askerlerinin, Gazze'nin doğusundaki Şucaiyye Mahallesi'nin doğu sınırında 1 Filistinliyi ateş açarak yaraladığı bildirildi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şucaiyye Haberleri | Şucaiyye Haber - Haberler - Şucaiyye haberleri, son dakika şucaiyye haber ve gelişmeleri burada. Gazze Şeridi'nde birçok bölgede sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 18:52:55. #1.14#
title