Son Dakika: Denizli deprem mi oldu? 1 Ekim Denizli'de kaç şiddetinde deprem oldu? Türkiye'de olan depremler! - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika: Denizli deprem mi oldu? 1 Ekim Denizli'de kaç şiddetinde deprem oldu? Türkiye'de olan depremler!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Son Dakika: Denizli deprem mi oldu? 1 Ekim Denizli'de kaç şiddetinde deprem oldu? Türkiye'de olan depremler!

Deprem bölgesinde yer alan Türkiye'de her gün birçok kez ufak sayıda deprem olmaktadır. Bu depremlerin 3.5 üzerinde olanları vatandaşlar tarafından hissedilmekte ve geçmişteki kötü tecrübelerden dolayı büyük korku yaratmaktadır. Bu bağlamda son gerçekleşen deprem Denizli'de meydana geldi. Peki, 1 Ekim Denizli'de kaç şiddetinde deprem oldu? Türkiye'de olan depremler!

Son Dakika olarak Denizli'de gerçekleşen deprem ile ilgili detaylar araştırılmakta. Vatandaşlar konu ile ilgili "Son Dakika: Denizli deprem mi oldu? 1 Ekim Denizli'de kaç şiddetinde deprem oldu? Türkiye'de olan depremler!" sorularını aratmakta. Denizli'de meydana gelen deprem ile ilgili Afad ve Kandilli Rasathanesi'nin verileri ile kaç şiddetinde, nerede, büyüklüğü ne? gibi soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

DENİZLİ DEPREMİ KAÇ ŞİDDDETİNDE?

Denizli'nin, Serinhisar ilçesinde 1 Ekim 2021 Cuma saat 16.53'te 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk açıklamalara göre bu depremde can ve mal kaybı yaşanmazken, 7.17 (KM) derinliğinde olması nedeniyle büyük korku yarattı.

AFAD VERİLERİ Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

Son Dakika: Denizli deprem mi oldu? 1 Ekim Denizli'de kaç şiddetinde deprem oldu? Türkiye'de olan depremler!DENİZLİ AFAD VERİLERİ

DENİZLİ DEPREMİ DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN!

KANDİLLİ RASATHANESİ VERİLERİ

Son Dakika: Denizli deprem mi oldu? 1 Ekim Denizli'de kaç şiddetinde deprem oldu? Türkiye'de olan depremler!DENİZLİ KANDİLLİ RASATHANESİ VERİLERİ

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN!

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title