SEBAHATTİN ÖZDEMİR HABERLERİ

Sebahattin Özdemir haber, Sebahattin Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sebahattin Özdemir

Sebahattin Özdemir

Doğum Tarihi ... - ...

Sebahattin Özdemir Kimdir ?

Sebahattin Özdemir, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Samsun Havza Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sebahattin Özdemir - Dün
Samsun'dan kısa kısa
Kaymakam Eser, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ramazan Bayramı'nda devletimizin aldığı sokağa çıkma kısıtlaması kararı doğrultusunda her türlü tedbir alınmasını ve bütün kurallara riayet edilmesini siz değerli Ladikli hemşehrilerimizden istirham eder, sevdiklerimizle bayramlaşma ve kucaklaşmayı günümüz teknolojisinden istifade ederek gerçekleştirmenizi, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmamanızı rica ederim. Bu duygu ve düşüncelerle bütün Ladik halkının Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım." Havza Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini, gaziler ve bazı kurumlara bayram ziyareti gerçekleştirdi.
Sebahattin Özdemir - 12.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Bayramların, aynı dinin ve aynı inancın neşesinde insanları birleştirdiğini ifade eden Belen, şunları kaydetti: "Bayramlar iman kardeşliğinin gerçek tezahür sahneleridir. Bayramlar, zamanı başka zaman, cihanı başka cihan eyleyen, mahzun gönüllere sevinç ve müjde tattıran, coşku ve barış rüzgarlarının dalga dalga yayıldığı ulvi zaman dilimleridir. Bayram atmosferini aile efradımıza, komşularımıza, akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, içinde yaşadığımız topluma ve tüm insanlığa yayalım. Yüreklerimizin en ağır yükü olan dargınlıkları, küskünlükleri, düşmanlıkları, kin ve öfkeyi bir tarafa bırakarak af ve bağışlama yolunu tercih edelim.Ülkemizin, gönül coğrafyamızın, İslam aleminin ve ilçe halkımızın mübarek Ramazan Bayramlarını en içten duygularımla tebrik ediyorum. İnsanlığın barış, huzur ve adaletine vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Bayramınız mübarek olsun." Belediye Başkanı Özdemir'den Ramazan Bayramı mesajı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Sebahattin Özdemir - 07.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Birçok manevi güzelliği içinde barındıran ramazan ayının sonuna yaklaşırken bir yandan da bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni karşılamanın sevincini yaşadıklarını dile getiren Belen, şunları kaydetti: "Mükafatların sınırsız olarak verildiği Kadir Gecesi, kendimize dönerek gaflet içinde geçirmiş olduğumuz günlerimizi sorgulama, unutarak ve bilmeyerek işlediğimiz hatalara tövbe etme ve af dileme, bir daha yapmama kararlılığımızı yüce yaratıcımızın sonsuz rahmet ve mağfiretini umarak yineleme, aramızdaki sevgi ve bağışlamanın hepimizi kucaklaması için bu yolda yeni adımlar atma zamanıdır. İbadetlerimizde ve ahlaki yaşantımızda istikrar ve istikametin önemli bir husus olduğunu bilmeli, her ayı ramazan ve her geceyi Kadir Gecesi gibi yaşamaya gayret etmeli, dargınlık, kırgınlık, kin ve nefretin yerine; sevgiyi, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmalı, yetimlerin, kimsesizlerin, fakir ve muhtaçların yüzünü güldürmeli, onlara yardım elimizi uzatmalıyız." Havza Belediye Başkanı Özdemir, Kadir Gecesi mesajı yayımladı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Sebahattin Özdemir - 04.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Yaklaşık 9 bin 500 metrekare beton parke yol ve bisiklet yolu yapılacak alanda Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir incelemelerde bulundu.
Sebahattin Özdemir - 02.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Çörekçioğlu, "Bugün iki mahallemizde 650 çift ayakkabı dağıtımı gerçekleştirdik. 650 kişinin yüreğine dokunduk. Kızılay olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olacağız. Tüm imkanı olan vatandaşlarımızı Kızılay'a desteğe davet ediyorum. Çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir ve Belediyemiz Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Zeki Kurt ile personeline teşekkür ederim.
Sebahattin Özdemir - 25.04.2021
Samsun'da kısa kısa
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir de tüm iş insanlarını paylaşmanın daha anlamlı olduğu ramazan ayından yardımlaşmaya, paylaşmaya ve dayanışmaya davet etti.
Sebahattin Özdemir - 21.04.2021
Havza'da çiftçilere yağlık ayçiçeği tohumu dağıtıldı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, burada yaptığı konuşmada, dağıtılan tohumların ekilmesi ve verimin artması için sulamanın önemli olduğunu belirtti.
Sebahattin Özdemir - 19.04.2021
Samsun'dan kısa kısa
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise projenin ilçedeki park yeri sorununa köklü bir çözüm getireceğini belirterek, "353 araç kapasiteli otopark hizmete girdiğinde hem ilçe trafiği rahatlayacak hem de park sorunu çözülmüş olacak.
Sebahattin Özdemir - 16.04.2021
Samsun Valisi Dağlı Havza'da Kovid-19 değerlendirme toplantısına katıldı
Toplantıda Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve ilgili kurum amirleri tarafından Kovid-19 mücadelesi kapsamında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verildi.
Sebahattin Özdemir - 13.04.2021
Havza Belediyesi "e-Belediye" hizmetini hayata geçirdi
Belediye Sebahattin Özdemir, hayata geçirilen hizmetin hayırlı olmasını dileyerek, "Halkımızın işini kolaylaştırmak adına böyle bir uygulama başlattık.
Sebahattin Özdemir - 09.04.2021
AK Parti Havza Gençlik Kolları mahalle başkanları toplantısı yapıldı
Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti ailesi olarak gençlere her zaman önem verdiklerini belirterek, "24 yaşında AK Parti İlçe Başkanı olarak görev yaptım.
Sebahattin Özdemir - 09.04.2021
Havza'da çiftçilere yem bitkisi tohumu dağıtıldı
Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir de tohum dağıtımının önemli çalışmanın başlangıcı olduğunu dile getirerek, "İlçemizdeki sulama sıkıntılarının giderilmesi ve sulanabilir alanları arttırarak yem bitkileri ekim sahalarının genişlemesi ile hayvancılık daha da gelişecektir.
Sebahattin Özdemir - 07.04.2021
Havza'da kalp krizi sonucu hayatını kaybeden muhtar Ali Zengin son yolculuğuna uğurlandı
Cenazeye ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bahadır Çay, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, CHP İlçe Başkanı Halil Alkan, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ile vatandaşlar katıldı.
Sebahattin Özdemir - 04.04.2021
Havza'da ağaçlandırma çalışması
Ağaçlandırma çalışmasına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Gençlik Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, AK Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal, Muharip Gaziler Derneği Havza Temsilcisi Harun Saat ve mahalle sakinleri katıldı.
Sebahattin Özdemir - 26.03.2021
Havza'da "Kızılay ile spor ve sanat günleri" projesi ikinci etkinliği
Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, belediye olarak sosyal sorumluluk projelerine destek vermekten dolayı mutlu olduklarını dile getirerek, "Pandemi sürecinde öğrencilerimizin hayatına renk katan bir projenin içinde olmaktan dolayı mutluyuz.
Sebahattin Özdemir - 25.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret eden hastanenin Genel Müdür Yardımcısı Fatih Es ve Havza temsilcisi Seher İyimaya, protokol ile Belediye çalışanlarına sağlanacak imkanlar hakkında bilgi verdi.
Sebahattin Özdemir - 17.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Mehmet Paşa Mahallesi'nde Tugay Demirhan'a ait marketin açılışıha Saygılı'nın yanı sıra Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Furkan Göktürk, İlçe Müftüsü Yakup Belen, İlçe Sağlık Müdürü Abdulkadir Koçoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Büyük ile davetliler katıldı.
Sebahattin Özdemir - 16.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
İlçe halkının hayatın her alanındaki ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarının aralıksız devam ettiğini aktaran Kayan, "Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir ile ziyaret ederek Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na taleplerimizi şahsen iletmiştik.
Sebahattin Özdemir - 15.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Sağlık Bakanlığı tarafından ilçedeki birinci basamak sağlık hizmetlerinin daha etkin ve hızlı bir şekilde halka ulaştırılması amacı ile inşasına başlanan hizmet binasının başlanan kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sebahattin Özdemir Haberleri | Sebahattin Özdemir Kimdir - Haberler - Sebahattin Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sebahattin Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun'dan kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 02:17:39. #1.15#

title