Rüyada sigara içmek ne anlama gelir? Rüyada sigara görmek nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

Rüyada sigara içmek ne anlama gelir? Rüyada sigara görmek nedir?

Haberler.com - Haberler | Gündem

Rüyada sigara içmek hayatı ile alakalı yeni kararlar almaya rüya sahibinin istikbalinin parlak olacağı ve kısmetinin bol olacağı manasına gelir. Rüyada sigara içtiğini görmek eğlenceli bir ortama çağrılmaya ve keyifli vakitler geçirmeye yorulur. Rüyada sigara içtiğini görmek rüyada sigara içtiğini görmek ve rüyada sigara paketi görmek nedir?

Rüyada sigara içmek rüya sahibinin keyfine ve rahatına düşkün olduğunu gösterir. Rüya sahibinin geleceğinin parlak olması anlamına da gelen rüyada sigara içmek yakın zamanda hayatı değiştirecek kararlar almak olarak tabir edilir. Rüyada sigara görmek zorluk, sıkıntı, yokluk ve zorlukta sonra gelecek rahatlamaya ve ferahlamaya işaret eder. Rüyada sigara görmek nedir? Rüyada sigara içmek ne anlama gelir?

Rüyada sigara içmek rüyanın görülü biçimine göre farklı anlamlara gelir. Rüyada sigara dumanı görmek, rüyada sigara almak ve rüyada sigara atmak gibi farklı şeklerde görülen rüya, rüya sahibinin özelliklerine göre de değişik şekillerde tabir edilir.

Rüyada sigara dumanı görmek hayırlı şekilde tabir edilmez. Bu rüya ve keder olarak tabir edilir. Rüyada sigara almak, birtakım yeni adımlar atmaya ve bunun için harekete geçmeye yorulur.

Rüyada birine sigara vermek rüya sahibinin sigara verdiği kişinin mevcut hayatından sıkıldığı ve değişiklikler yapmak istediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi yeni bir ev ve yeni bir iş hayali kuruyor demektir. Bir kimse rüyasında başkasının kendisine sigara uzattığını görmesi de aynı şekilde, rüya sahibi için yorumlanır.

Rüyada sigara yakmak maddi anlamda çıkmazlara düşecek çeşitli sıkıntılara ve kendini zor duruma düşürecek sorunlara işaret eder. Kendisi ve çevresi bu sorunlardan kurtulmak için rüya sahibine yardım edeceği ama bu sorunun bir türlü ortadan kalkmayacağı anlamına da gelir.

Rüyada sigara istemek birinin çok arzu ettiği bir leyi gerçeğe dönüştüreceğine ve verilen sözün tutulacağı anlamına gelir. Yeni ve hayırlı iş kapılarının açılması anlamına gelen bu rüya, umulmadık bir anda sıkıntılardan kurtulmayı sağlayan haber almaya ve beklenmeyen bir kişi ile hayat yolunda adımlar atmaya işaret eder.

Rüyada sigara söndürmek olumsuz şekilde başlayan bir işte havlu atmaya,boşa para harcamaya ve verilen sözde durmamaya işaret eder. Kötü bir söz işitmeye ve sevilen kişi ile ayrı düşmeye yorulan bu rüya, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalmaya da tabir edilir.

Rüyada sigara izmariti görmek sağlıkla ilgili sorunlarla uğraşılacağı ve gerekli adımların atılmaması nedeniyle akademik hayatta zorluklar yaşanacağı manasına gelir. Rüyada cepte sigara izmariti bulmak iş hayatındaki rakipleri rüya sahibini tuzağa düşürmesi olarak yorumlanır. Bu rüya aile bireylerinden birinden üzücü bir haber almaya da işaret eder.

Rüyada sevgilisini sigara içerken görmek uzun süredir beraber olunan kişi ile ilgili olarak yorumlanan bu rüya, onunun tamamlanacağı ve bu durumun sonucunda sevgi ve bağın daha da artacağına yorulur. Rüyada annesini sigara içerken görmek kardeşi ile beraber kazançlı bir işe girişmeye ve zenginliğe kavuşmaya tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda aşk hayatında atılacak adımlar sayesinde mutlu bir birliktelik anlamına gelir.

Rüyada sigara çalmak iş yaşamında büyük bir sıkıntı yaşanacağı anlamına gelir. Uzun süredir üzerinde çalışılan bir projenin bir sorundan dolayı hayata geçmemesi ve bu nedenden dolayı işsiz kalmaya yorulan bu rüya, rüya sahibinin bir süre cepten yemesi gerektiğin anlamını taşır. Rüyadan anneden sigara çaldığını görmek sevilen bir yakının bir isteğinin olması ve bundan dolayı rüya sahibinin mutlu olması ve rüya sahibinin eğlenceli anlar yaşayarak çok mutlu olacağı anlar yaşaması anlamına gelir.

Rüyada sigara yediğini görmek uzun zamandan beri gelen iş yükünün yorgunluğa neden olduğuna ve rüya sahibinden beklenmeyen davranışlar göstererek bu yorgunluk yüzünden sıra dışı tavırlar sergilemesi olarak yorumlanır.Bu rüya, rüya sahibinin iş gidişatına bir ara vererek biraz dinlenmesi gerektiği manasına gelir. Rüyada başka birisinin sigara yediğini görmek, bir kişinin iş hayatına atılmasına yardım etmeye ve bu kişinin iş hayatında başarılı olarak mutlu olmasına tabir edilir.

Rüyada kardeşinin sigara içtiğini görmek yurt dışına giden bir dosttan ya da akrabadan güzel haberler almak ve bu sayede büyük başarıların kapısının aralanması demektir. Rüya sahibi bol para kazanacağı bir işe girecek ve birçok kişiye de iş imkanı sağlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayır duaları ile işleri açılacak ve önemli kazançlar elde edecektir.

Rüyada sigara içerken yakalanmak çok sevilen birinin ihanetine uğramaya ve bu nedenden olayı üzüntü yaşamaya işaret eder. Eğitim ya da iş hayatı ile çeşitli tartışmaların ortasında kalmak olarak yorumlanan rüya, arzu edilen bir işe girmek için çaba harcanacağına ama çeşitli nedenlerden dolayı bu amaca erişememeye ve neşenin kaçması anlamına gelir. Rüyada sigara içerken anneye yakalanmak ise zararlı alışkanlık edinmeye ve bu durumun uzun süre devam edeceği, dertlerin çoğalacağı ve iyi giden işlerin terse dönmesi manasına gelir.

Rüyada sigara böreği yediğini görmek hanede bereket ve bolluğun olacağına, küs olunan bir kimse ile barışmaya, borçların azalmasına, zararlı alışkanlıktan uzaklaşmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada sigara böreği yiyen birini görmek ise yardıma muhtaç kimselere yardım etmeye,anne baba duası almaya, çalışmaların sonucunun kazanç getireceğine ve büyük bir rahatlama olacağı manasına gelir.

Rüyada sigara paketi görmek rüya sahibinin eline haram mal geçeceğine işaret eder. Sigara paketinden ala kişi ise farkında olmadan hata yapar ve bu yüzden pişmanlık duyar.

Rüyasında ateşle sigara yaktığını görmek yeni başlanacak işten hayır görmemek olarak tabir edilir.

Rüyada sigara içtiği için azar işittiğini görmek hatalar yapmaya ve bu hatalardan dolayı kırıcı sözler işitmeye yorulur.

Rüyada içi dolu sigara paketi görmek zengin biriyle tanışmaya ve bu sayede makam mevki olarak yükselmeye tabir edilir.

Rüyada sigara görmek konusunda rüyada sigara külü görmek, rüyada yeşil sigara görmek, rüyada yeşil sigara içmek, rüyada yeşil sigara almak, rüyada tütün kırmak, rüyada tütün sarmak, rüyada tütün görmek, rüyada tütün tarlası görmek, rüyada tütün ekmek ve rüyada sigara söndürmek gibi konular da merak edilmektedir.

Rüyada sigara içmek ne anlama gelir? Rüyada sigara görmek nedir?

Rüyada sigara içmek ne anlama gelir? Rüyada sigara görmek nedir?
Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
ayben:ruyamda eşim sigara içerken gördüm neden içiyim dedim normalde o sigara içmeyi sevmezdi neden dedim moralim bozuk dedi
Hhahahaha:Rüyamda görsem inanmam
tütüncünüz:rüyamda tütün sarıyordum acaba ne anlama geliyor yuaw
500