Recep Bey Haberleri

Recep Bey haber, Recep Bey son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Bey - 7.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ-10
Hendek ilçesinde cuma günü havai fişek fabrikasında yaşanan patlamada ayağından ve başından yaralanan Gülizar Erdoğan, facia anında yaşananları anlattı. Patlama sırasında mutfak bölümünde çalıştığını belirten Erdoğan, patlamadan önce yetkilileri uyardıklarını ama sorunun çözümü için net bir şey yapılmadığını söyledi. Yaşanan patlamanın 'muska' diye tabir edilen bir torpil çeşidinden kaynaklandığını ve bu ürünün ambalajlandıktan 2 gün sonra kendi kendini ısıttığını ifade eden Gülizar Erdoğan, "Olay anında ben mutfaktaydım orada görevliydim o gün. Öğle yemeği çıkaracaktık tam su koymak için kovayı elime aldım, o anda bir titreşim hissettim. Hava titreşti ve patlamayla beraber bütün camlar ve pencereler üzerimize geldi. Zaten elimdeki kova göğsüme vurdu, fırladı gitti. İlk etapta ben yarayı kafamdan aldım, ayağımda hiçbir şey hissetmiyordum. Ayağımda bir şey yok diye düşünüyordum ben. Meğerse ayağıma parmak kalınlığında bir cam girmiş, kemiğe kadar saplanmış, çatlak olmuşmuş ama ben hiç bilmiyordum o anda. Yere düştüğümü hatırlıyorum, elektrikçi Recep Bey yere yatın diye bağırıyordu.
Recep Bey - 5.6.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Türkiye'nin bu talihsiz döneme "beceriksiz, basiretsiz ve liyakatsiz" bir yönetim anlayışının elinde yakalandığını ileri süren Öztrak, şöyle devam etti: "Daha dün 'normalleşme sürecine girdik' dediler, bugün yaşadıklarımıza bir bakın. Sağlık Bakanı, iki gün önce, 'Sokağa çıkma yasağının devam etmesi yönünde bir önerilerinin olmadığını' söyledi. Esnaf da Bakana ve sarayın açıkladığı normalleşme takvimine inanarak hafta sonu için hazırlığını yaptı. Ama saray dün gece, '15 ilde hafta sonunda sokağa çıkılmayacak.' dedi. Biz tam, 'Devlete güvenip, hafta sonu müşteri ağırlamak için hazırlık yapan esnafın zararını kim karşılayacak?' derken, bu karardan önce her zaman olduğu gibi ortada görünmeyen AK Parti Genel Başkanı, öğle vakti çıktı, kararı iptal etti. Böyle bir ileri, iki geri adım atarak süreci yönetemezsiniz. Bilim Kurulu bu kararın neresinde? Sizin planınız, programınız yok mu? Bu nasıl bir gayrı ciddilik? Önce Sağlık Bakanı 'Böyle bir düşüncemiz yok.' diyor. Sonra AK Parti Genel Başkanı çıkıyor, 'Sağlık Bakanlığı önerdi.' diyor. Recep Bey çıkıyor, 'Günlük vaka sayısı yeniden yükselince bu kararı aldık.
Recep Bey - 10.3.2019
Mersinli Muhtar Adayından Cem Yılmaz'a Bu Kez de 'Mangal' Daveti
31 Mart seçimlerine sayılı günler kalırken, yerel yönetimlerde söz sahibi olmak isteyen adaylar farklı propaganda yöntemleri deniyor. Mersin'de yaşayan ve doğup büyüdüğü Selçuklar Mahallesi'ne muhtar olarak hizmet etmek isteyen Recep Ekin de twitter'dan iletişime geçtiği ünlü komedyen Cem Yılmaz'a, 'Abi ben Selçuklar Mahallesi muhtar adayıyım. Bana destek videosu yapar mısın? Para pulla işim olmaz sadece destek ol sahip çık abi. Güzel bir reklamım olsa çok mutlu olurdum. Her şey para değil şu yalan dünyada' ifadelerinin yer aldığı mesaj gönderip, destek istedi.  Cem Yılmaz da muhtar adayı Recep Ekin'e, 'Sevgili Recep Bey, muhtarlık yarışında size başarılar dilerdim ama sizi tanımıyorum… Diğer adaylarla ilgili bilgi verebilir misiniz dürüstçe fikrimi söyleyeyim.
Recep Bey - 4.12.2018
Pervin Buldan: 31 Mart Yerel Seçimleri Türkiye İçin Demokrasi Referandumu Olacak (Görüntü Dökümü...
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) Selahattin Demirtaş hakkında verdiği karara uyulması gerektiğini söyledi. Buldan, "En nihayetinde Türkiye Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesinin bir tarafıdır, altında imzası var. Uluslararası hukuk bağlayıcıdır. Bir yandan AB'yle ilişki kurmaya çalışacaksınız, diğer yandan ise AİHM kararını tanımayacaksınız. Selahattin Demirtaş serbest bırakılmalıdır ve AİHM kararı derhal uygulanmalıdır. Buradan Avrupa'yı da kendi kararlarına uymaya çağırıyorum. Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesi derhal devreye girmelidir. AİHM kararının gereğinin yerine getirilmemesi halinde AB, Türkiye ile tüm ilişkileri dondurmalıdır. Aksi takdirde bu hukuksuzluğa alet olacaktır" diye konuştu.  'YEREL SEÇİMLER TÜRKİYE İÇİN BİR DEMOKRASİ REFERANDUMUDUR'                            Pervin Buldan, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak şunları söyledi: "Yerel seçimler demokrasinin yerelden inşa edilmesinin önemli bir adımı olacak. Bu seçimler Türkiye'de bir yol ayrımıdır. AKP-MHP ittifakını zaten herkes görüyor ve tanıyor. Onların yolu ırkçılığın, tekçiliğin, cinsiyetçiliğin, ötekileri yok saymanın yoludur. AKP-MHP'yle yollar kayyumlara çıkar. Demokrasiye, özgürlüklere, barış ve adalete çıkan yol, HDP'nin yoludur, bizlerin ve sizlerin yoludur.  31 Mart yerel seçimleri Türkiye için bir demokrasi referandumu olacaktır." 'RECEP BEY MADEM ADAY BULAMADIN, SEN ADAY OLSAYDIN' Pervin Buldan, 31 Mart yerel seçimlerinde bazı merkezlerde kayyumların aday gösterilmesine de tepki göstererek, şöyle konuştu: "Tabi sormadan edemiyoruz.
Recep Bey - 4.12.2018
Pervin Buldan: 31 Mart Yerel Seçimleri Türkiye İçin Bir Demokrasi Referandumu Olacaktır
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. Pervin Buldan, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) Selahattin Demirtaş kararına uyulması gerektiğini belirterek şunları söyledi: "En nihayetinde Türkiye Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesinin bir tarafıdır, altında imzası var. Uluslararası hukuk bağlayıcıdır. AKP'nin emrindeki yargı ise Saray'dan aldığı talimatla AİHM kararına karşı direniyor. AKP Genel Başkanı, yargıya talimat verircesine davaya müdahale ediyor, 'AİHM kararını tanımam' diyor. Kendisine soruyoruz;  Mahkeme başkanı mısınız, Cumhurbaşkanı mı? Türkiye Muz Cumhuriyeti midir, bir kabile devleti midir? Böyle bir keyfilik olabilir mi? Bir yandan AB'yle ilişki kurmaya çalışacaksınız, diğer yandan ise AİHM kararını tanımayacaksınız. Selahattin Demirtaş serbest bırakılmalıdır, derhal özgürlüğüne kavuşmalıdır ve AİHM kararı derhal uygulanmalıdır. Buradan Avrupa'yı da kendi kararlarına uymaya çağırıyorum. Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesi derhal devreye girmelidir. AİHM kararının gereğinin yerine getirilmemesi halinde AB, Türkiye ile tüm ilişkileri dondurmalıdır. Aksi takdirde bu hukuksuzluğa alet olacaktır. " 'YEREL SEÇİMLER  TÜRKİYE İÇİN BİR DEMOKRASİ REFERANDUMUDUR'                          Pervin Buldan, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak şunları söyledi: "Yerel seçimler demokrasinin yerelden inşa edilmesinin önemli bir adımı olacak. Bu seçimler Türkiye'de faşizm ile demokrasi arasında bir yol ayrımıdır. AKP-MHP ittifakını zaten herkes görüyor ve tanıyor. Onların yolu ırkçılığın, tekçiliğin, cinsiyetçiliğin, ötekileri yok saymanın yoludur. AKP-MHP'yle yollar faşizme çıkar. Gaspçı kayyumlara çıkar. Demokrasiye, özgürlüklere, barış ve adalete çıkan yol, HDP'nin yoludur, bizlerin ve sizlerin yoludur.  31 Mart yerel seçimleri Türkiye için bir demokrasi referandumu olacaktır. Biz emekten, demokrasiden, adaletten, insan haklarından, yerinden yönetimden yana olan, faşizme, tekçiliğe ve cinsiyetçiliğe karşı olanlarla birlikte yürüyeceğiz. İşte bu yol ayrımında, 31 Mart'taki seçimlerde bu iki ayrı yoldan yürüyenler hesaplaşacaktır. Bu nedenle  bu seçimler Türkiye için bir demokrasi referandumudur; Türkiye halklarının irade beyanıdır. Soruyorum size, özgürlük sandıklara sığar mı? Özgürlük sandıklara asla ve asla sığmaz. Özgürlük bir direniş türküsüdür, ağızdan ağza yayılır, sandıkta, sokakta her yerde onu söylemeye, onu haykırmaya devam edeceğiz." 'RECEP BEY MADEM ADAY BULAMADIN, SEN ADAY OLSAYDIN' Pervin Buldan, 31 Mart yerel seçimlerinde iddialı olduklarını kaydederek şöyle konuştu: "Bu kayyumlar ortada kalacak.
Recep Bey - 13.11.2018
Hdp TBMM Grup Toplantısı
Bizim ittifak anlayışımız tepede değil tabanda, kapalı değil şeffaf olacaktır. Bununla neyi kastediyoruz? Halkın güncel ekonomik, demokratik talepleri etrafında kurulacak ilkeli ittifaka kapımız şimdiden açıktır. Yoksulluğa karşı her türlü dayanışmayı güçlendirmeye de hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bizler, halkımızın haberi olmadan bir tek adım bile atmamaktan yana olduğumuzu özellikle belirtmek istiyoruz. Yukarıdan aşağıya tüm süreçlerin kamuoyunun gözü önünde yürütülmesi gerektiğini, tek bir oyumuzun bile pazarlık konusu yapılmayacağını şimdiden belirtmek isterim." Kayyumlarla yönetilen belediyeler Seçimlerde en önemli hedeflerinden birisinin de kayyumla yönetilen belediyeler olduğunun altını çizen Buldan, "Bu gaspçı kayyumların yaptığı yolsuzluklar ve usulsüzlükler, Sayıştay raporlarıyla da belgelendi. Muhtemelen, Recep Bey yakında Sayıştay'ın başına da bir kayyum atayacak.
Recep Bey - 10.9.2018
Büyükşehir Belediyesi Meclisi Toplantısı
Gündem dışı söz tartışması yaşandı Başkan Menderes Türel ile CHP'li Meclis Üyesi Recep Tokgöz arasında söz alma tartışması yaşandı. Karaoğlan Parkı tarafında bulunan Kapalı Spor Salonu'nun yıkılacağını iddia eden Tokgöz, bunun neden yapıldığını sordu. Türel, gündem dışı söz almaya hakkı olmayan Tokgöz'e söz hakkı vermeyince CHP grubu ile Türel arasında tartışma yaşandı. Tokgöz'ün ısrarı üzerine 'CHP Grubu grupta size söz vermiyor mu, gideceğim CHP ile haddim değil ama ben konuşacağım. Bir meclis toplantısında size grup sözcülüğü versin" diyen Türel, Tokgöz'ün iddialarını yalanladı. Karaoğlan Parkı'nın olduğu alanın yıkılmayacağını aksine kent müzesi haline getirileceğini söyleyen Türel, "CHP Grubu Recep Bey'i grup sözcüsü yapında kurtulalım.
Recep Bey - 19.8.2018
Aylığının Bir Kısmını Devlete Bağışladı
Geçmişte Kıbrıs Barış Harekatı sırasında yine devlete bağışta bulunduğunu anımsatan Çiçekli, şöyle devam etti: "O zaman maaşımın yarısını Türk Hava Kuvvetlerine bağışlamıştım. Ben ülkemi seviyorum. Paranın fazla bir değeri yok, ülke olmadıktan sonra paranın ne değeri var. Para neye yarar? Suriyeliler geldi, gözümüzün önünde. Bizi o duruma düşürmeye çalışıyorlar. Elhamdülillah Recep Bey başımızda olduğu sürece böyle bir şey söz konusu olmaz.
Recep Bey - 30.7.2018
Yerel Seçimlere Hazırlanmaya Başladık"
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, bütün konsantrasyonları ve güçleriyle yerel seçimlere hazırlanmaya başladıklarını bildirdi.
Recep Bey - 18.7.2018
Kılıçdaroğlu Hakkındaki Yeni Tazminat Kararı
Tekrar söz alan davacılar avukatı Yıldız ise, şöyle konuştu: "Öncelikle davayı kişiselleştirerek, müvekkilllerime savunma sınırı aşılarak hakaret eden karşı taraf vekili hakkında şikayet hakkımızı saklı tutuyoruz. Davalı Kemal Kılıçdaroğlu elinde belgelerle 'yanına doktor al Recep Bey, elimdeki bu belgeler senin yurtdışına para transfer ettiğini ve vergi kaçırdığının belgeleridir' şeklindeki beyanına istinaden müvekkillerim hakkında soruşturma açılmıştır.
Recep Bey - 23.6.2018
Hdp'li Buldan: Bu Ülkeye Artık Vereceğiniz Bir Şey Kalmadı
İzmir'deki Gündoğdu Meydanı'nda HDP mitingi için bir araya gelenler sık sık "İzmir için tercihimiz HDP", "Özgürlüğümüz için tercihimiz HDP" ve "Direne direne kazanacağız" sloganları attı. Saat 13.00 sıralarında meydanda toplanmaya başlayan partililer saat 16.00'ya kadar türküler eşliğinde halaylar çekti. Katılanlar, güneşli ve sıcak havaya karşın meydandan ayrılmadı. Daha sonra tek tek sahneye çıkan HDP İzmir milletvekilli adayları partilileri selamladı. İzmir'deki kalabalığa seslenen HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, bir özgürlük mücadelesi içerisinde olduklarını belirterek şöyle konuştu: "HDP bugün sağlam bir kaya gibi faşizmin yolunu kapatıyor. HDP oldukça Türkiye'de faşist diktatörlük asla kurulamayacak. Bunu son 5 yılda herkes gördü. Partimizi yok etmek için ellerinden geleni yaptılar ama yarın nal toplayacaklar. Erken seçim kararı alıp HDP'yi hazırlıksız yakalayarak baraj altında bırakmak istediler. Bu coşku onlara en büyük yanıttır. 25 Haziran günü Erdoğan'ın sultanlığı sona erdiğinde bir anda değişim başlamaz. Büyük bir toplumsal mücadele gerekir değişim için. Erdoğan ve diktatörlüğünün bütün hayali yarattıkları faşizmin karşısında hiçbir siyasetin dikiş tutmamasıdır. Nasıl 7 Haziran'da bu oyunu bozduysak şimdi de bozduk. Yarın bir oy HDP'ye bir oy Selahattin Demirtaş'a." 'SORUNLARI ÇÖZMEYE TALİBİZ' Daha sonra kürsüye çıkan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İzmir'in yarın sandıklardan HDP'yi çıkaracağını iddia etti. Buldan şöyle konuştu: "İzmir'in dağlarında açan çiceklerle Hakkari'deki sümbülleri buluşturma zamanı. İzmir halkı 16 yıldır AKP iktidarının bu kente neler getirdiğini biliyor. AKP hükümetinin bu ile denizinden, havasına, ormanından ağacına kadar herkese büyük zulümler yaptığını biliyor. Tarih tanıktır. Bu ile hiçbir şekilde yatırım yapılmadı. Havasını, denizini kirleten, ormanını talan eden, insana zulm eden bir iktidara karşı yarın hesap sorma günüdür. Yarın tarihi bir gündür. Sandık başına gittiğinizde oylar sadece bir pusuladan ibaret değil. O sandıklardan demokrasi ve özgürlük çıkacak. HDP ile Selahattin Demirtaş çıkacak." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın HDP'yi karalama kampanyası yürüttüğünü ileri süren Buldan, "Dün Recep bey 'Ben hala düşünüyorum HDP hala nasıl oy alıyor inanamıyorum' diyor.
Recep Bey - 22.6.2018
Buldan: 24 Haziran'da AKP'nin Lale Devri Bitecek (2)
'HALKIMIZ HEP BARIŞTAN YANA OLMUŞTUR' Barış dolu bir gelecek istediklerini ve Yüksekova'nın bir barış kenti olduğunu belirten Buldan şöyle konuştu: "Buradaki insanlar, burada yaşayan insanlar, her zaman barış mücadelesini vermiştir. Hiçbir zaman savaştan yana olmamıştır. Tercihlerini her zaman barıştan yana kullanmıştır. Buradan cezaevlerindeki yoldaşlarımıza, sizin temsilcilerinize, sevgili Abdullah Zeydan'a, Selma Irmak'a binlerce selam gönderiyoruz. Yine sizin iradeniz olacak olan, 24 Haziran tarihinde seçilecek olan ancak şu anda Diyarbakır Cezaevi'nde olan bir kadın arkadaşımız, sevgili Leyla Güven'e buradan selamlarımızı gönderiyoruz. Size büyük bir haksızlık yapıldı. Kimi seçtiyseniz cezaevine gönderdiler. Biz o kayyum anlayışını, o beton anlayışını 24 Haziran tarihinde sandıklara gömeceğiz. ve onlara ders vereceğiz. Sevgili cumhurbaşkanı adayımız Selahattin Demirtaş ve Hakkari vekiliniz sayın Abdullah Zeydan, Edirne Cezaevi'nde beraber kalıyorlar. Zeydan bu konuda çok şanslı bir vekil. Çünkü sayın Demirtaş'ın mitingine bir tek sayın Zeydan katılıyor. Onun için çok şanslı. Demirtaş dört duvar arasında kendi başına mitingler düzenliyor. Ancak onları zindanlara koyan anlayış zannediyor ki; Selahattin Demirtaş'ın sesi hiçbir yere gitmiyor. Ama bugün görüyoruz, herkes Selehattin Demirtaş olmuş. Herkes birer Demirtaş olmuş. Selahattin Demirtaş'tan ve HDP'den öyle korkuyorlar ki; her gün bir iftira, bir yalan. Demirtaş, Recep Bey'in korkulu rüyası olmuş, her gece rüyalarına giriyor.
Recep Bey - 18.6.2018
Buldan'dan 'Susurluk İttifakı' Çıkışı
MEYDANLARDA BİNLERCE SELAHATTİN DEMİRTAŞ VAR Selahattin Demirtaş'ın şu anda cezaevinde olduğunu ancak 24 Haziran sonrasında ülkenin Demirtaş tarafından yönetileceğini söyleyen Buldan, sözlerini şöyle tamamladı: "Adayımız Demirtaş, Edirne cezaevinde, avukatları aracılığıyla bizlere gönderdiği mesajlarla seçim kampanyasını yürütme çalışıyor. Dün gördük; TRT ekranlarında 10 dakikalık konuşması bile ülkedekilere bir kez daha sevgi, umut ve güven aşıladı. Herkes Demirtaş'ın konuşmasını büyük bir dikkatle izledi. 4 duvar arasında bile olsa bu ülkeye o kadar büyük bir umut verdi ki, herkes pür dikkat Demirtaş'ın sözlerini dinledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demirtaş'ı 4 duvar arasında bıraktığını zannediyor, onun sesinin dışarıya çıkmayacağın zannediyordu. Recep Bey dinledi ki, bugün alanlarda ve meydanlarda binlerce Selahattin Demirtaş var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Bey Haberleri | Recep Bey Kimdir - Haberler - Recep Bey haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Bey kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakarya'daki patlamada 'Çin mahallesi' iddiası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 12:37:43. #1.15#
title