Haberi Paylaş

Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Beni kendinle uğraştırma" sözlerine yanıt: Ben buradayım, adresim belli

Güncel Haberler

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Benim adım Tayyip, soyadım da Erdoğan. Erdoğan'a da dikkat et. Tayyip ismine de dikkat et. Konuşurken buna göre konuş. Beni kendinle uğraştırma" sözlerine yanıt verdi. Akşener, "Demirden korksak trene binmezdik. Ben buradayım, adresim belli. Hapis çantam elimde. Benim için Silivri soğuk değil. Buyrun Recep Bey. Ama bu sinire gerek yok. Ben sana tavsiye vereyim, papatya çayına devam." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı ortak yayında İYİ Parti lideri Meral Akşener'e, "Çıkmış inşaatlara 'çukur' diyor. Biz bir şeye yapıyoruz dersek biz bunu yaparız Meral Hanım. Bizim adımıza dikkat et. Benim adım Tayyip, soyadım da Erdoğan. Erdoğan'a da dikkat et. Tayyip ismine de dikkat et. Konuşurken buna göre konuş. Beni kendinle uğraştırma" demişti.

Akşener, bugün Adıyaman'da gazetecilere yaptığı açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın o sözlerine ilişkin konuştu. Akşener şunları söyledi: "Sayın Erdoğan'ın beni tehdidinizin üçüncüsü bu. Önce 31 Mart seçimlerine giderken 'Zaten bu bayanın dokunulmazlığı da yok, bu bayanı hapse gönderirim' dedin. Ben de hapis çantasını hazırladım çıktım ve 'buyur birader, ben buradayım' dedim. İkinci tehdit Rize'ye gittiğimizde 'Ey gelin hanım görürsün gününü' dedi. Ben Rize'ye gittim ve benim eşim de Rizeli. Orada ilçeleri gezdim bir tarafta AK Partililer bağırdı. Bu da ikinci tehdit, 'Bunlar iyi günlerin. Daha başına neler gelecek' demişti.

Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Beni kendinle uğraştırma' sözlerine yanıt: Ben buradayım, adresim belli

Şimdi de 'Beni kendinle uğraştırma' diyor. Diyor ki 'Benim adım Tayyip Erdoğan bunun ne manaya geldiğini bilirsin.' Ben de diyorum ki Recep Bey neden bu kadar sinirlisin. Devri iktidarında benim namusuma şerefime sahibi olduğun televizyon kanalından iftira atıldı. Ben bununla ilgili mücadele ettim. Sen beni 4. gün aradın. Gereğini yapacağını söyledin. O iftirayı atan şerefsizlerin hepsi senin mahkemelerinde beraat etti. Devri iktidarında evim basıldı. Basanların hepsi beraat etti.

Ey sayın Erdoğan, sen önce bunlara bak. Seni yanıltan yanındaki yalaka tayfasına bak. Sana yanlış bilgi veren, sana temel atma tiyatrosunu yaptıran yalaka tayfasını tehdit et. Sayın Erdoğan da beni iyi tanır ki ben bugüne kadar hiçbir tehdide pabuç bırakmadım. Demirden korksak trene binmezdik. Ben buradayım, adresim belli. Çantam elimde.

Benim için Silivri soğuk değil. Buyrun Recep Bey, ama bu sinire gerek yok. Ben sana tavsiye vereyim, papatya çayına devam."

Akşener, dün akşam yaptığı paylaşımda, "Giderayak seni çok gergin gördüm Recep Bey. Akşamları papatya çayı iç, iyi gelir" ifadelerini kullanmıştı.

Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Beni kendinle uğraştırma' sözlerine yanıt: Ben buradayım, adresim belli

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Meral Akşener Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (16)

Cenk Erdiler:

Böyle devlet ağzı olmaz..

Cevap Yaz44Yayından Kaldır
İbrahim Demirel:

Ciddiye alınacak birisi değil bu kadın. O yüzden cevap vermeye bile değmez.

Cevap Yaz95Yayından Kaldır
Haşim Örnek:

Sayın cumhurbaşkanımız luzumsuz kişilerle vaktini harcama ne Meral apla, Ne Bay bay kemal nede yandaşları engel olamayacak Allah'ın izniyle balkonda beraberiz. Onlarda terör masasında ağlarsınlar.

Cevap Yaz42Yayından Kaldır
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title