Haberler

Saffet Sancaklı, Devlet Bahçeli'nin davetiyle MHP'ye geri döndü

Güncelleme:

MHP'den aralık ayında istifa eden Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin daveti üzerine partisine geri döndü.

Geçtiğimiz aralık ayında partisinden istifa eden Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin davetiyle partisine geri döndü. Bununla birlikte MHP'nin TBMM'deki vekil sayısı yeniden 50 oldu.

"KAPTAN, OCAĞINA GERİ DÖN"

Kullislere düşen bilgilere göre Bahçeli, Saffet Sancaklı'yı "Kaptan, ocağına geri dön" diyerek yeniden partiye davet etti.

Saffet Sancaklı, Devlet Bahçeli'nin davetiyle MHP'ye geri döndüSaffet Sancaklı

NE OLMUŞTU?

Sancaklı, yerel seçim döneminde, "Bu dönem MHP'ye en azından bir belediye vermezlerse, beni seçim çalışmalarında Kocaeli'de göremezler. Cumhur İttifakı, Kocaeli'de en az 4-5 belediyeyi kaybeder" açıklamasını yapmıştı.

BAHÇELİ, İSTİFASINI İSTEMİŞTİ

MHP lideri Bahçeli de Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray formalarını giyen Sancaklı'ya tepki göstererek, "Futbol hayatında 3 büyük kulüpte oynama geleneğini siyasette de mi sürdürmek istiyor? Tercih kendisinindir!" ifadelerini kullanmıştı.

Saffet Sancaklı, Devlet Bahçeli'nin davetiyle MHP'ye geri döndü

Tüm bu yaşananların üzerine Bahçeli, Sancaklı'nın istifasını istemiş, Sancaklı da sosyal medya hesabından, "Mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden; yerel seçim sürecinde Cumhur İttifakını ve Partimizi her türlü tezvirat ve spekülasyondan uzak tutmak gayesiyle, Sayın Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda istifa ediyorum" yazarak istifa ettiğini açıklamıştı.

Haberler.com / Emre İliksiz - Politika

Milliyetçi Hareket Partisi Saffet Sancaklı Devlet Bahçeli Milletvekili Kocaeli Aralık MHP Politika Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

500

Yorumlar (19)

Salim:

NOLDU MECLİSTE SAYIMI LAZIM OLDU ARTIK NE YAPSANIZDA NAFİLE 2028 DE HEPİNİZE BAY BAYYYYYYY

180
117
yanıtYanıtla
Can null:

Aynen

yanıt12
yanıt7
Narter Nart:

sanki çocuklar oynuyor... bugün iyi değilim.. ocak dışısın...bugün neşem yerinde ocağa geri dön...Vallahi Billahi Tallahi ben olsam dönmem... suçsuz bir insan kovulmamalı ve af dilememeli; af ediyoruz gel dediklerinde de geri dönmemeli...

179
39
yanıtYanıtla
sade vatandaş:

rahmetli Barış Manço dünya dönüyor dostlar ben dönmüşüm çokmu demiş sanki bu şarkı bunun için yazılmış

128
23
yanıtYanıtla
Mehmet Mutluay:

MHP' yi bitirdiniz, tek başarınız bu oldu,, emekliler size olan güvenini tüketti

106
26
yanıtYanıtla
Medeni Bingöl:

Paşa okey dedi Saffet döndü

68
15
yanıtYanıtla
oturan:

Komik MHP de R takımına transfer olmuş özü sözü doğru olun kıvırmayın

55
13
yanıtYanıtla
Anormal vatandaş:

çok gerginiz biraz hoşgörü olsa keşke

20
30
yanıtYanıtla
Mücahit Ölçer:

Cumhur ittifaki kocaeli de zaten izmit belediyesini daha önce ki seçim kaybetmişti. Bu seçim derince ve karamürseli de kaybetti. Saffet sancaklının söylemi kısmen gerçekleşmiş.

45
4
yanıtYanıtla
Güray Dilli :

Mecliste sayı yeterli gelmedi herhal..

33
13
yanıtYanıtla
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title