İmamoğlu'nun restoranda olduğunu doğrulaması sonrası CHP'li Mehmet Bekaroğlu özür diledi: Gerçekten utandım - Haberler
Haberi Paylaş

İmamoğlu'nun restoranda olduğunu doğrulaması sonrası CHP'li Mehmet Bekaroğlu özür diledi: Gerçekten utandım

Haberler.com - Emre İliksiz - Politika
 - Güncelleme:

İstanbul'da kar yağışının etkisini sürdürdüğü sırada İmamoğlu'nun bir restorandayken görüntüsünü paylaşan AK Partili Betül Sayan Kaya'ya CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu "Bir hanımefendi yalan konuşur mu, bu büyük yalanı söylerken biraz utanmaz mı?" ifadelerini kullanmıştı. İmamoğlu'nun görüntüyü doğrulamasının ardından Bekaroğlu, "Sayın Betül Sayan Kaya ve herkesten özür dilerim. Gerçekten utandım" dedi.

Kar yağışının hayatı adeta durma noktasına getirdiği İstanbul'da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Sarıyer'de bir balık restoranında görüntülenmesi tartışmaları siyasi boyuta getirdi.

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Betül Sayan Kaya, dün akşam sosyal medya hesabından İmamoğlu'nun söz konusu görüntülerini paylaşmış ve "İBB başkanlığı öncelikle sorumluluk sahibi olmayı gerektirir. Kadınlar, yaşlılar, bebekler yollarda aç, susuz kalmışken balık keyfi yaparak belediye başkanlığı yapılmaz" ifadelerini kullanmıştı.

İmamoğlu'nun restoran olduğunu doğrulaması sonrası Mehmet Bekaroğlu'ndan Betül Sayan Kaya'ya özür: Gerçekten utandım

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ise Kaya'nın bu paylaşımına "Türkiye'nin eski bir Bakanı, bir hanımefendi yalan konuşur mu, bu büyük yalanı söylerken biraz utanmaz mı? Dün gece restoran kapalıydı... Artık bunu herkes biliyor ama Bakan Hanım hala özür dilemiyor" açıklamalarıyla yanıt vermişti.

İmamoğlu'nun restoran olduğunu doğrulaması sonrası Mehmet Bekaroğlu'ndan Betül Sayan Kaya'ya özür: Gerçekten utandım

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun restoranda olduğunu doğrulaması üzerine paylaşımı silen Bekaroğlu, Betül Sayan Kaya'dan özür dileyerek "Sayın Betül Sayan Kaya ve herkesten özür dilerim. Gerçekten utandım. Ekrem Bey, saat 18.00-19.00 arası o restorandaymış" dedi.

Özrü kendi hatası dolayısıyla dilediğinin altını çizen Bekaroğlu, "Yanlış anlaşılmasın; ben kimse için değil, kendi hatam dolayıyla özür diledim. Ekrem Bey'in bir saatlik yemeğinde elbette bir sorun yok ama bu saate kadar bir açıklama yapılmalıydı, insanlar zor duruma düşürülmemeliydi" ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'nun restoran olduğunu doğrulaması sonrası Mehmet Bekaroğlu'ndan Betül Sayan Kaya'ya özür: Gerçekten utandım

Haberler.com / Emre İliksiz - Politika

Fatma Betül Sayan Kaya, Mehmet Bekaroğlu, Ekrem İmamoğlu, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (32)

Ali Kemal BATUMLU:

Bütün dertler bitti,vurun imamoğluna olurya gerçekten biter....

Bedirhan Turan:

Arkadaşım en az 1 hafta önce İstanbul da hava koşullarının sıkıntılı olacağı uyarısı yapılmıştı büyük şehir önlemlerini aldı mı sizce? 2017 yılında da İstanbul da yine yoğun bir kar yağışı olmuştu ama insanlar bu kadar mağdur edilmemişti. Sıkıntı balık yemesi değil kardeşim böyle olağan bilir olay oluyor sen büyük elçiyle balık yemeğe gidiyorsun bu olmaz senin o kriz anında gerekirse sabaha kadar işinin başında durup profesyonel bir şekilde personelini koordine etmen gerekiyor.

OKUR:

önce iftira at sonrada özür dile,,yaptığınız hep aynı

Tüm 32 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title