MEHMET BEKAROĞLU HABERLERİ

Mehmet Bekaroğlu haber, Mehmet Bekaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Bekaroğlu

Mehmet Bekaroğlu

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 5.6.1954

Mehmet Bekaroğlu Kimdir ?

24 Haziran 2018 genel seçimlerinde CHP 3.bölge İstanbul milletvekili adayı. Mehmet Bekaroğlu, 5 Haziran 1954, Fındıklı, Rize, Türk tıp profesörü, psikiyatrist, akademisyen, siyasetçi ve insan hakları savunucusu. Yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gördü. Ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde psikiyatri uzmanlığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Bekaroğlu - 06.10.2021
CHP'li Bekaroğlu: "Vergi usul kanunlarındaki değişikliği destekliyoruz"
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Vergi usul kanunlarındaki değişikliği destekliyoruz.
Mehmet Bekaroğlu - 27.07.2021
26 Temmuz 2021 Haberleri
26 Temmuz 2021 Manşet Haberleri.
Mehmet Bekaroğlu - 16.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, kanun teklifiyle, 19 kanun ve 2 kanun hükmünde kararnamede değişiklik yapıldığını söyledi.
Mehmet Bekaroğlu - 13.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ise teklifin bu maddesi üzerinde bir etki analizinin bulunmadığını ve maddenin işe yarayıp yaramadığıyla ilgili açıklamanın yapılmadığını savundu.
Mehmet Bekaroğlu - 12.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu da bir süre önce çıkarılan düzenlemelerin şimdi yeniden değiştirilmek istendiğini söyleyerek, sağlıklı yasa çalışması açısından kanun tekliflerinin etki analizlerinin yapılmasını talep etti.
Mehmet Bekaroğlu - 08.07.2021
CHP'li Bekaroğlu: "Türkiye'nin derhal seçime karar vermesi gerekiyor ve bu iktidarın gitmesi lazım"
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Türkiye'nin derhal seçime karar vermesi gerekiyor ve bu iktidarın gitmesi lazım." dedi.
Mehmet Bekaroğlu - 16.06.2021
CHP'li Bekaroğlu: "Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı'nın sözleri bir itiraf"
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı, 'Adliye mensubu yargıçlar ve savcıların yüzde 25'i benden pahalı arabalarla adliyelere geliyor' diyor.
Mehmet Bekaroğlu - 20.05.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, partisinin Rize İkizdere Eskencidere Vadisi'nde yapılması planlanan taş ocağı hakkındaki önergesi hakkındaki konuşmasında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e İkizdere'de yapılan sözlü sataşmadan dolayı İYİ Partililerden ve Akşener'den Rizeliler adına özür dilediğini belirterek, "Marjinal, kendini bilmez, zorba bir grup tarafından yapılmış bu şey, Rize'yi asla bağlamaz.
Mehmet Bekaroğlu - 20.05.2021
CHP'li Bekaroğlu: "Sigorta şirketlerinin lehine düzenleme yapıyorlar. Bu kabul edilebilir bir şey değil"
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası kapsamında mağdurların alacağı tazminatın kısılacağını belirterek, "Sigorta şirketlerinin lehine düzenleme yapıyorlar.
Mehmet Bekaroğlu - 17.05.2021
Sigortacılık ile bazı alanlara ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi'ne ilişkin değişikliğin teklifin öne çıkan düzenlemesi olduğunu dile getirerek, "Siyaset esas kararı verirken ona hatırlatma yapacak olan kurumlardır.
Mehmet Bekaroğlu - 17.05.2021
CHP'li Bekaroğlu: "İkizdere'de insanlar yaşam alanlarını korumak istiyor"
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Rize'nin İkizdere ilçesinde açılacak taş ocağını protesto edenlerin yaşam alanlarını korumak istediğini söyledi.
Mehmet Bekaroğlu - 13.03.2021
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan, CHP'ye kanun teklifi tepkisi Açıklaması
Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun Meclis'e sunduklarını açıkladığı kanun teklifine ilişkin şunları kaydetti: "Yasakçı zihniyet iş başında.
Mehmet Bekaroğlu - 11.03.2021
CHP'li Bekaroğlu, İnsan Hakları Eylem Planı'nın hayata geçmesi için samimiyet gerektiğini söyledi
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İnsan Hakları Eylem Planı'nın hayata geçmesi için samimiyet gerektiğini söyledi.
Mehmet Bekaroğlu - 10.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir "12 Mart Gününün İstiklal Marşı'nın kabulü ve Erzurum'un düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü", CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Şiddetsiz siyaset", HDP Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu "10 Ekim Ankara Gar Katliamı Davası" ile ilgili gündem dışı konuşma yaptı.
Mehmet Bekaroğlu - 04.03.2021
CHP'li Bekaroğlu İnsan Hakları Eylem Planı'nın uygulanacağına inanmadığını söyledi
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İnsan Hakları Eylem Planı'nın hayata geçmesi için uygulayıcı kişilerin değişmesi gerektiğini belirterek, planın uygulanacağına inanmadığını söyledi.
Mehmet Bekaroğlu - 25.02.2021
CHP'li Bekaroğlu, işverene haklı nedenle derhal fesih hakkı tanıyan maddenin İş Kanunu'ndan çıkartılmasını istedi
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, pandemi sürecinde insanların, İş Kanunu'nun 25. maddesinin, "Ahlak ve iyi niyet kurallarına uymayan haller ve benzerleri" başlıklı 2. fıkrası çerçevesinde işten çıkarıldığını belirterek, bu maddenin tamamen kanundan kaldırılmasını talep etti.
Mehmet Bekaroğlu - 24.02.2021
CHP'li Bekaroğlu, HDP'li Gergerlioğlu'na "insan hakları adına sahip çıkılmasını" istedi
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun, insan hakları savunuculuğunda ısrar ettiği için cezaevine gönderilmeye çalışıldığını savunarak, "Gergerlioğlular, herkese lazım. Bu ülkede hak ihlalleri bitmez. Gergerlioğlu'na sahip çıkmak gerekir.
Mehmet Bekaroğlu - 05.02.2021
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, CHP İstanbul Milletvekili Bekaroğlu'ndan 10 bin lira tazminat kazandı
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM'de 10 Temmuz 2019'da yaptığı basın açıklamasında kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle açtığı davada CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'ndan 10 bin lira manevi tazminat kazandı.
Mehmet Bekaroğlu - 28.01.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ise "tırmanan siyasal kutuplaşma" üzerinde yaptığı konuşmada, kendilerinin kuşağının, geçmişteki siyasi kutuplaşmaları, bütün acılarıyla yaşadığını dile getirerek, bundan vazgeçilmesini istedi.
Mehmet Bekaroğlu - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, kentsel dönüşüm projelerinde çelişkili işler yapıldığını, iktidarın kent politikasının temelden ideolojik problemli olduğunu savundu.
Mehmet Bekaroğlu - 12.11.2020
CHP'li Bekaroğlu: "Bu yapılan IMF'siz bir IMF anlaşmasıdır"
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "faiz lobisine" teslim olunduğunu ileri sürerek, "Bu yapılan IMF'siz bir IMF anlaşmasıdır.
Mehmet Bekaroğlu - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu da HES'lerin çevreye zarar verdiğini savunarak "HES'ler nedeniyle Karadeniz'de yeşil vatan gidiyor.
Mehmet Bekaroğlu - 10.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"İnsanların yargıya güveni ortadan kalktı" CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Çok şeyler yaptınız doğrudur fakat özellikle 15 Temmuz'dan sonra bütün yöneliminizi kaybettiniz.
Mehmet Bekaroğlu - 07.11.2020
Bakan Selçuk : 3,5 milyon kişiye kısa çalışma ödeneği uygulaması yaptık
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a yönelik eleştirileri AK Partili milletvekillerinin tepkisini çekti.
Mehmet Bekaroğlu - 06.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu da Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a hitaben, "Sayın Bakan, 'CV'nize baktım, bu hanımefendi ne yapmış diye.
Mehmet Bekaroğlu - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İstanbul'da Melen Barajı'na yönelik sorunların çözülmesinin geciktirildiğini iddia ederek, "İstanbul'u almak için susuz bırakıyorsanız size yazıklar olsun.
Mehmet Bekaroğlu - 03.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"8 saat ders, çocukların kaldırabileceği bir şey değil" CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, uzaktan eğitimle ilgili özel okulların çocuklara günde 8 saat ders yaptırdığını belirterek, "Bu, çocukların kaldırabileceği bir şey değil.
Mehmet Bekaroğlu - 02.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
İYİ Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat, Sayıştayın, Kültür ve Turizm Bakanlığı 2019 Yılı Raporu'nda birçok aksamalar olduğunun görüldüğünü ifade ederek, "Bakanlık olarak yapılan bu hataların, yanlış muhasebe kayıtlarının, tahakkuk ve tahsilat tutarları arasındaki uyumsuzlukların, şartlı bağış ve yardımlardaki hatalı muhasebe kayıtlarının oluşturduğu kamu zararının ne kadar olduğunu merak ediyorum." diye konuştu. CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, RTÜK'ün "bir sopa olarak kullanıldığını" savunarak, "Hepimizin vergileriyle oluşturulan kurum, vergilerimizle maaş alan üyeler, RTÜK'ü, muhalefeti susturmanın aracı olarak kullanıyor.
Mehmet Bekaroğlu - 28.10.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, TBMM'nin yasama yetkisinin paylaşılamayacağını belirterek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle yapılan düzenlemelerin TBMM'nin aleyhine olduğunu ve yürütmenin yetkilerinin arttığını savundu.
Mehmet Bekaroğlu - 28.10.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ise bütçe görüşmelerinin canlı yayınlanmasında herhangi bir engelin olmadığını, bunun bir hak olduğunu ve bu hakkın oylanmasını kabul etmediklerini söyledi.
Mehmet Bekaroğlu - 06.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Bütçe görüşmeleri TBMM tören salonunda yapılacak" CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, salgın nedeniyle bu şartlarda çalışmanın uygun olmadığına işaret ederek, "Milletvekilinin de bir şekilde korunması gerekiyor.
Mehmet Bekaroğlu - 17.06.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Genel Kurulunda
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, pandemi nedeniyle var olan problemlere çok ağırlarının eklendiğini ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Bekaroğlu Haberleri | Mehmet Bekaroğlu Kimdir - Haberler - Mehmet Bekaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Bekaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li Taşkın: (İmamoğlu'nun Diyarbakır annelerini ziyaret etmemesi) Programın y
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 22:15:25. #1.16#

title