Pınar Eliçe Haberleri

Pınar Eliçe haber, Pınar Eliçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pınar Eliçe - 07.06.2020
Pandemi döneminde 47 şarkı yapmış
Ardından SüperStar Ajda Pekkan "Yan" ve "Strech" ile başarısını perçimledi. "Yan" şarkısı Claude Challe'in Buddha Select albümünde yer aldı ve 58 Ülkede dinlendi. Böylece ülkemizi Türk Besteci olarak yurt dışıda da başarıyla temsil etti. Zerrin Özer'e 6 yıl vokallikte yapan ünlü sanatçının şarkılarını verdiği diğer sanatçılar ve şarkıları ise Zerrin Özer "Ömür Geçiyor", "Anamın Ak Sütü", "Çok Mutluyum", "Hata", Bengü "Yalansın", "Aşk Mevsimi", Kubat "Sararmış Fotoğraflar", Gökhan Özen " Teslim Al", Zeliha Sunal " Tarçın", "Aşkın Şifresi", Yeşim Salkım "Sevgilim", Reyhan Karaca " Hayat Arkadaşım", Nazan Şoray " Mültecin Olayım", "Öldür Öyle Git", "Aşkım Benim", "Es Geç Aşk, Pınar Eliçe " Elimiz Mahkum", Sibel Turnagöl " 0 Yıllık Aşk", Yıldız Kaplan " Zor Değil", "Canikom", "Lütfen", " Zerafet" olarak sıralanıyor.
Pınar Eliçe - 18.03.2019
15 Ünlüden 'Hey Onbeşli' Ağıdı
- 15 ünlüden 'Hey Onbeşli' Ağıdı TOKAT - Tokat'ın Onbeşlileri, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yılı nedeniyle 15 ünlü tarafından Hey Onbeşli Ağıdı ile yad edildi. Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü seneyi devriyesinde Tokatlı sinema ve film yapımcısı Erol Koçan'ın da aralarında olduğu 15 ünlü, çekilen klipte 'Hey Onbeşli' Ağıdını okudu. 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104.yılı münasebetiyle cephede şehit düşen askerleri ve özellikle genç yaşında askere gönüllü giden Tokatlı Onbeşlileri yadetmek için hazırlanan klipte Bülent Serttaş, Tuğba Özay, Onur Şan, Kürşat, Mustafa Üstündağ, Mustafa Arapğolu, Metin Yıldız, Afrikalı Ali, Selahattin Alpay, Songül Karlı, Ali Nuri Türkoğlu, Nadide Sultan, Berna Tan, Ünal Zorer, Pınar Eliçe, Erhan Yazcıoğlu, Arzu Akça ve Ahmet Selçuk İlkan yer aldı.
Pınar Eliçe - 18.03.2019
Çanakkale Zaferi'nin Yıl Dönümünde 15 Ünlüden "Hey On Beşli" Türküsü
Haber: Müge YARIMBATMAN/İstanbul DHA Yapımcı Erol Koçan, '18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü' için 15 ünlü sanatçı ile 'Hey On beşli' türküsünü seslendirdi. Koçan, hazırladığı projeyi "O gün cepheye giden 15 yaşındaki gönüllü küçük askerlerimizin ruhunu, tekrar 15 sanatçı dostumla hatırlatmak istedim. Bugün onlar olmasaydı bizler nefes alamazdık. Ayrıca bu eserin bir oyun havası olmadığının, bir ağıt olduğunun da herkes tarafından bilinmesi çok önemli" sözleriyle ifade etti. "Hey On Beşli" türküsünün 15 sanatçıyla seslendirildiği projede, Bülent Serttaş, Tuğba Özay, Onur Şan, Kürşat, Mustafa Üstündağ, Mustafa Arapoğlu, Metin Yıldız, Afrikalı Ali, Selahattin Alpay, Songül Karlı, Ali Nuri Türkoğlu, Nadide Sultan, Berna Tan, Ünal Zorer, Pınar Eliçe, Erhan Yazıcıoğlu, Arzu Akça ve Ahmet Selçuk İlkan yer aldı.
Pınar Eliçe - 21.01.2012
Başları Belada
ESKİ EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ Şarkıcı Pınar Eliçe; birkaç yıl önce boşandığı eşi Çetin Çapan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Pınar Eliçe Haberleri | Pınar Eliçe Kimdir - Haberler - Pınar Eliçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pınar Eliçe kimdir, hayatı ve biyografisi. Bir dönemin en popüler ismi Pınar Eliçe, estetik için gittiği doktorda kansere yakalandığı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 01:39:03. #1.15#

title