ORHAN ERDEM HABERLERİ

Orhan Erdem haber, Orhan Erdem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Erdem

Orhan Erdem

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 7.10.1963

Orhan Erdem Kimdir ?

Orhan Erdem, 7 Ekim 1963'te Konya Akşehir'de doğdu. Babasının adı Nuri, annesinin adı Zarife'dir. İş adamı; Dokuz Eylül Üniversitesi Muğla İşletmecilik Yüksek Okulu'nu bitirdi. Turizm ve serbest ticaret işiyle uğraştı. Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Üyeliğinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Orhan Erdem - Dün
AK Parti'li Yanılmaz Hüyük ve Derebucak'ı ziyaret etti
Yanılmaz'a ziyaretlerinde, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kazım Büyükçöğen de eşlik etti.
Orhan Erdem - 21.09.2021
Karatay Belediyesi tarafından yaptırılan Mevlana ve Hamzaoğlu anaokulları açıldı
Karatay Belediyesi tarafından yaptırılan iki anaokulunun önemine değinen Özkan, "Milletvekili Orhan Erdem'e, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'ya ve şehrin eğitimine katkı sunan herkese teşekkür ederim.
Orhan Erdem - 14.09.2021
Konya'da Ahilik Haftası Etkinlikleri Başladı
AŞI KONUSUNDA FARKINDALIK OLUŞTURMALIYIZ Pandemi nedeniyle son iki yıldır zor bir dönemden geçildiğini dile getiren Başkan Altay, şunları kaydetti: "Pandemi esnafımızı ciddi manada zorladı. Bazı esnaf gruplarımız iş yerlerini mecburen kapatmak zorunda kaldı. Bazı esnafımız açsa bile yeterince gelir elde edemedi. Ama elhamdülillah Türkiye, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde dünyada aşılama konusunda çok önemli bir farkındalık oluşturarak, şu anda dünyada yedinci sırada, aşılama faaliyetlerini yürütüyor. Pandemi yasaklarının birçoğu ortadan kalktı. Bunun böyle devam etmesi için hepimizin aşı konusunda farkındalık oluşturması gerekiyor. Esnafımızın her konuda sorumluluk aldığı gibi bu konuda da sorumluluk alarak etrafındakilere, müşterilerine mutlaka bu konuyu hatırlatması lazım. Çünkü yeni bir kapanmaya hem mali olarak hem psikolojik olarak artık sabrımız kalmadı. Tüm Konyalı hemşehrilerimizden de bu konuda anlayış bekliyoruz." BU ANLAYIŞI YAŞATMALIYIZ AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, "Başkanımızın başlattığı bu gelenek yıldan yıla büyüyerek devam ediyor.
Orhan Erdem - 07.09.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KTO'da iş dünyasına seslendi Açıklaması
Toplantıya, Konya Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ve MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ile iş dünyasının temsilcileri katıldı.
Orhan Erdem - 18.08.2021
Bakan Ersoy Konya'da 5 kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi
Programa, Bakan Ersoy'un yanı sıra Konya Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet Sorgun, Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Hacı Ahmet Özdemir, Ziya Altunyaldız, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ilçe belediye başkanları ve davetliler katıldı.
Orhan Erdem - 13.08.2021
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: "Sarayönü, sanayi yatırımcılarına çok cazip fırsatlar sunuyor"
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, kuruluş aşamasındaki Sarayönü Organize Sanayi Bölgesi'nin, ücretsiz arazi tahsisi ve bazı vergi kalemlerinde muafiyet imkanı sunan teşvikleriyle, sanayi yatırımları ve müteşebbisler için önemli fırsatlar sunduğunu bildirdi.
Orhan Erdem - 02.07.2021
Bakan Selçuk, KKTC-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu üyeleri ve Orhan Erdem'le bir araya geldi
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, KKTC-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu üyesi milletvekilleri ve Türkiye-KKTC Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Orhan Erdem'le bir araya geldi.
Orhan Erdem - 01.07.2021
Türkiye ile KKTC'nin parlamentolar arası dostluk grubu heyetleri bir araya geldi
Türkiye-KKKTC Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Orhan Erdem, KKTC-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı İzlem Gürçağ Altuğra ve beraberindeki heyeti misafir etmenin onurunu yaşadıklarını belirtti.
Orhan Erdem - 27.05.2021
TBMM-KKTC Parlamentolar Arası Dostluk Grubu heyeti, KKTC'deki temaslarını sürdürdü
KKTC Cumhuriyet Meclisi'nin davetiyle ülkeye gelen AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem başkanlığındaki heyette, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek yer aldı.
Orhan Erdem - 26.05.2021
TBMM-KKTC Parlamentolar Arası Dostluk Grubu heyeti KKTC'de temaslarda bulundu
KKTC Cumhuriyet Meclisinin davetiyle ülkeye gelen AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem başkanlığındaki TBMM heyetinde, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek yer aldı.
Orhan Erdem - 24.05.2021
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, gündemi değerlendirdi
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, gündemi değerlendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Erdem Haberleri | Orhan Erdem Kimdir - Haberler - Orhan Erdem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Erdem kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Yanılmaz Hüyük ve Derebucak'ı ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 15:45:15. #1.13#

title