Ölen oğlu için "Yanına geleceğim" diyerek ağıt yaktı, Babalar Günü'nde hayatını kaybetti

Ölen oğlu için "Yanına geleceğim" diyerek ağıt yaktı, Babalar Günü'nde hayatını kaybetti

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde 18 gün önce yolun karşısına geçerken otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden 4 yaşındaki oğlu Zafer Ceylan'ın cenazesinde "Ben de yakında yanına geleceğim oğlum" diyerek gözyaşı döken Yılmaz Ceylan, Babalar Günü'nde kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Baba Ceylan, yıllar sonra tek erkek olarak dünyaya gelen oğlunun yanında toprağa verilecek.

2 Haziran'da ilçeye bağlı Saraycık köyünde Adem C. yönetimindeki otomobil, evinin karşısında bulunan bakkala gitmek için tek başına yolun karşısına geçmeye çalışan Zafer Ceylan'a çarptı.

OĞLU TRAFİK KAZASINDA ÖLDÜ

Kazada ağır yaralanan küçük Zafer, kaza yerinde hayatını kaybetti. 7 kız kardeşten yıllar sonra tek erkek çocuğu olarak dünyaya gelen Zafer'den geriye, ailesi tarafından çekilen görüntüleri kaldı.

Ölen oğlu için 'Yanına geleceğim' diyerek ağıt yaktı, Babalar Günü'nde hayatını kaybetti

"BEN DE YAKINDA YANINA GELECEĞİM OĞLUM"

Güzelyurt köyünde toprağa verilen oğlu Zafer Ceylan'ın cenazesinde güçlükte ayakta duran ve "Zafer neredesin, ben de yakında yanına geleceğim oğlum" diyerek gözyaşı döken baba Yılmaz Ceylan, gece saatlerinde aniden fenalaştı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Yılmaz Ceylan, kaldırıldığı hastanede, kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Yörede kahvehane işleterek geçimini sağlayan Yılmaz Ceylan, aynı köyde toprağa verdiği oğlunun kabri yanında defnedilecek.

Ölen oğlu için 'Yanına geleceğim' diyerek ağıt yaktı, Babalar Günü'nde hayatını kaybetti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (4)
XX OZ: kimsenin kimsenin yan ina gittigi yok her soylenen yalan olen topraga karisiyor ruhu kayboluyor oluyot
HAKAN ARSLANOĞLU: XX: Senin gibi düşünceli insanlara gerçek ebedi dünyanın var olduğu anlatılmaz. orayı gidince göreceksiniz var olup olmadığını. bizi topraktan kim uyandırdı nereye gidiyoruz diye bir birinize soracaksınız.
ERGİN YILDIZ: Dinsizlik modası geçti X arkadaş aşı karşıtlığı moda,ona çalış derim..
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title