Muhammed Salih Haberleri

Muhammed Salih haber, Muhammed Salih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammed Salih - 19.03.2021
Bingöl'de ilk kez ceviz ve badem aşılı fidan üretimine geçildi
Aşılı ceviz fidanının üretimine geçtiklerini belirten Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, "İlk kez Bingöl'de aşılı 10 bin adet ceviz fidanını üreteceğiz.
Muhammed Salih - 12.03.2021
Suudi Arabistan'da Hac ve Umre Bakanı Benten görevden alındı
Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, Hac ve Umre Bakanı Muhammed Salih bin Tahir Benten'i görevden aldı.
Muhammed Salih - 11.03.2021
Yüksek navlun ücretleri ve konteyner yetersizliği ihracatta sipariş iptal ettiriyor
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Maden Komisyonu Başkan Vekili ve Yurtdışı Yatırımlar Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Salih Yıldız, "Ülke olarak ihracatımızı artırmak, 2021 ihracat hedeflerine ulaşmak istiyorsak ivedilikle lojistik altyapımızı iyileştirmemiz gerekiyor.
Muhammed Salih - 15.02.2021
Gara'daki 13 vatandaş kim? Gara'daki 13 şehit kim? İsimleri açıklandı mı?
"Adıyaman nüfusuna kayıtlı vatandaşımız Aydın Köse ve Samsun nüfusuna kayıtlı vatandaşımız Muhammed Salih Kancı.
Muhammed Salih - 14.02.2021
Afganistan'da şair ve devlet adamı Ali Şir Nevai anıldı
Birinci oturum, Belh Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Muhammed Salih Rasıh'ın, Nevai'nin eserleri ve Nevai mirasından kalanları anlatmasıyla son buldu.
Muhammed Salih - 31.01.2021
Yemen'de, Merkez Bankasındaki usulsüzlük iddialarını araştırmak üzere komisyon görevlendirildi
Yemen hükümetine bağlı SABA ajansının haberine göre, Yemen Meclis Başkanı Sultan el-Burkani; Mali İşler Komisyonu üyeleri ile Meclis üyesi Muhammed Salih el-Kubati'yi, geçici başkent Aden'de bulunan Merkez Bankasının tüm iş ve faaliyetlerini incelemekle görevlendiren bir karar yayımladı.
Muhammed Salih - 13.01.2021
Yemen'in Şebva ilindeki petrol limanının ilk fazının açılışı yapıldı
Yemen'in güneyindeki Şebva Valisi Muhammed Salih bin Adyu, ildeki petrol limanı projesinin ilk fazının açılışını yaptı.
Muhammed Salih - 10.01.2021
Yemen'in Şebve vilayetinde yapım aşamasında olan Kına Limanı'na ilk akaryakıt gemisi demirledi
Şebve Valisi Muhammed Salih bin Adyu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Kına'nın", Şebve kentinin ilk petrol ve ticaret limanı olduğunu belirterek, bugün, 17 bin ton dizel taşıyan ilk yakıt gemisinin Kına Limanı'nda demirlendiğini ifade etti.
Muhammed Salih - 10.12.2020
Son dakika: DHA YURT BÜLTENİ - 1
'ANNE ARTIK YANIMIZA GELMİYOR' Göbel, "Maalesef pazartesi günü yaşamış olduğu bu olaydan annede çok büyük travmalar oluştu. Anne artık yanımıza gelmiyor, biz bu bölgeye geldiğimiz zaman bebeğini terk edip gidiyor ve sadece yanmayla kalmadı tekrar yaptığımız kulübeler yıkılmaya devam etti. Molozlar dökülmeye devam etti fakat neden sadece bu bölge. Burası çok büyük bir arazi neden sadece yapılan kulübenin üst tarafı" diye konuştu.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Yavru ve anne köpekten detay -Genel ve detay -Röportaj  Haber-Kamera: Muhammed Salih BÜYÜKSAMANCI /KONYA, ========================================= GÜMÜŞHANESPOR BAŞKANI OLGUN SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI Misli.
Muhammed Salih - 06.12.2020
Sudan'da iktidar ortakları arasında yeni konsey çatlağı
Enformasyon Bakanı Faysal Muhammed Salih, yaptığı açıklamada, Egemenlik Konseyi ile Bakanlar Kurulunun ortak toplantısında ele aldıkları ve kendilerinin onayladığı kararın yeni bir konsey oluşturmak değil yalnızca geçiş dönemindeki anlaşmazlıklar ve tartışmaları sonlandırmak için bir koordinasyon organı kurulmasına yönelik olduğunu belirtti.
Muhammed Salih - 13.11.2020
Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi
Bugün itibariyle verilmeye başlanan destekler çerçevesinde 3 üzüm sıkma makinesi, 1 bakliyat selektör makinesi, 3 ceviz soyma makinesi ve 3 kuzineli sobanın dağıtımı Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner'in katılımı ile düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
Muhammed Salih - 08.11.2020
Yemen hükümetinin kontrolündeki Şebve'de ilk liman inşası için anlaşma imzalandı
Yemen hükümetine bağlı SABA haber ajansına göre, Şebve Valisi Muhammed Salih bin Adyu ile QYZ Ticaret Şirketi, Şebve'nin Rudum ilçesinde inşa edilecek "Kına" Limanı için anlaştı.
Muhammed Salih - 16.10.2020
Son dakika haberleri: Sudan'da hükümet karşıtı protestoların şiddete dönüştüğü Kesele eyaletinde OHAL ilan edildi
Hükümet Sözcüsü Faysal Muhammed Salih, resmi haber ajansı SUNA'da yayımlanan açıklamasında, "Biri güvenlik gücü 8 kişinin gerçek mermiyle yaşamını yitirdiği olaylardan sonra Kesele kentinde sükunet sağlandı.
Muhammed Salih - 16.10.2020
Elazığ'da 2 köyde çatılara kuruldu, artık kendi elektriklerini üretecekler
Çok önemli bir projenin hayata geçirildiğine dikkat çeken Elazığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, orman köylerinin kalkındırılması amaçlı enerji üretim ve dağıtımının tamamen ücretsiz olacağını belirtti.
Muhammed Salih - 13.10.2020
Yemenli hükümet yetkilisinden, BAE'nin "işgal faaliyetlerine" direnme çağrısı
Şebve Valisi Muhammed Salih bin Adyu'nun, her fırsatta BAE güçlerinin, ilin doğusunda yer alan Balhaf doğal gaz tesisinden çıkmalarını istediğini hatırlatan Rahbi, BAE'nin ise doğal gaz ihracını önlemek için kasıtlı şekilde Balhaf tesisindeki çalışmaları askıya aldığını vurguladı.
Muhammed Salih - 07.10.2020
Son dakika haberi | DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Hamiyet Yıldırım'ın hastane koridorlarında yürümesi -Prof. Dr. Mustafa Büyükateş röp -Hamiyet Yıldırım'ın kızı Tülin Özbudak röp -Detaylar Haber-Kamera: Muhammed Salih BÜYÜKSAMANCI / KONYA, ========================= 'Emzirme Haftası'nda anne sütünün önemine dikkat çektiler SİVAS Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri 1-7 Ekim Emzirme Haftası kapsamında anne sütünün önemine değindi.
Muhammed Salih - 30.09.2020
Son Dakika | IKBY: Haşdi Şabi, Erbil Havalimanı'na füze saldırısı düzenledi
İran-Kürdistan Demokrat Partisi (İKDP) Başkanlık Konseyi Üyesi Muhammed Salih Kadiri, Erbil Havalimanı yakınındaki İKDP kampı çevresine birkaç füze düştüğünü söylemişti.
Muhammed Salih - 24.09.2020
Sudanlı yetkili: "BAE'deki görüşmeler kimseye teslim olmak ya da Filistin davasını satmak değildir"
Sudan Enformasyon Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Faysal Muhammed Salih de salı günü, BAE'yi ziyaret eden heyetin İsrail ile normalleşme konusunu görüştüğü iddialarını yalanlamıştı.
Muhammed Salih - 23.09.2020
Sudan Hükümeti: BAE'deki heyetimiz İsraille normalleşmeyi görüşmeye yetkili değil
Yerel basında çıkan haberlere göre, Sudan Geçici Hükümeti Sözcüsü Faysal Muhammed Salih, düzenlediği basın toplantısında, "Egemenlik Konseyi başkanına (Orgeneral Abdulfettah el-Burhan) eşlik eden hükümet heyetinin İsrail ile normalleşmeyi görüşmek için yetkisi bulunmuyor.
Muhammed Salih - 18.09.2020
Sudan Devrimci Cephesi liderlerinden Arman, Hartum'da hükümet üyeleriyle barış sürecini görüştü
Sudan resmi haber ajansının (SUNA) başkent Hartum'daki binasında gerçekleşen görüşmede, hükümet ile barış müzakereleri yürüten ve çok sayıda silahlı hareketi bünyesinde barındıran Devrimci Cephesi bileşenlerinden SPLM-N'nin Genel Sekreteri Arman başkanlığındaki heyet ile hükümetin siyasi referansı Özgürlük ve Değişim Bildirgesi Güçleri (ÖDBG) liderleri, Enformasyon Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Faysal Muhammed Salih hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammed Salih Haberleri | Muhammed Salih Kimdir - Haberler - Muhammed Salih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammed Salih kimdir, hayatı ve biyografisi. 11. Van Doğu Anadolu Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı kapılarını açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 05:16:20. #1.15#

title