MEHMET TUTAL HABERLERİ

Mehmet Tutal haber, Mehmet Tutal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Tutal

Mehmet Tutal

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Mehmet Tutal Kimdir ?

1965 yılında Konya´nın Şeydişehir ilçesinin Bostandere Kasabasında çiftçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Küçük yaşta babasını kaybetmesi sebebiyle zor şartlarda İlk ve orta öğrenimini kasabada tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Tutal - 19.9.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, muharip gaziler, askerler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Tutal - 15.9.2020
Seydişehir'de yenilenebilir enerji üretimi için 60 bin metrekare arsa tahsisi
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı açıklamada, kazandırdıkları alanın Seydişehir Belediyesinin tüketmiş olduğu elektrik enerjisinin üretilmesi amacıyla kullanılacağını belirtti.
Mehmet Tutal - 11.9.2020
Milletvekili Altunyaldız, Seydişehir'de incelemelerde bulundu
Milletvekili Altunyaldız'a, ilçeyi ziyaretinde Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve Konya İl Başkan Yardımcısı Gökhan Taşkıran eşlik etti.
Mehmet Tutal - 8.9.2020
Yazar Dinç, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı ziyaret etti
Eğitimci-yazar Mustafa Dinç, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret ederek, kaleme aldığı "Göç" isimli kitabını hediye etti.
Mehmet Tutal - 8.9.2020
Son dakika haberleri... Seydişehir'de zabıta ekiplerinden Kovid-19 denetimi
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı açıklamada, tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması için gece gündüz çalışan zabıta ekiplerinin, son günlerde özellikle düğün ve nikah yapılan alanlarda denetimlerini aralıksız sürdürdüğünü aktardı.
Mehmet Tutal - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü Konya ve ilçelerinde kutlandı
Törene Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Tutal - 28.8.2020
Seydişehir MHP İlçe Başkanı Eyyüp Gül güven tazeledi
Kongreye Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Akören Belediye Başkanı İsmail Arslan, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, MHP Konya İl Kadın Kolları Başkanı Gülay Selek, Muhtarlar Derneği Başkanı Levent Karaarslan'ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
Mehmet Tutal - 20.8.2020
Gökhüyük'teki prehistorik araştırmalar
Çalışmaların yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Araştırma Başkanı Dr.
Mehmet Tutal - 18.8.2020
Son dakika haberleri! Seydişehir merkez itfaiye istasyonu, yeni hizmet binasına taşındı
İtfaiye teşkilatının modern bir yapıya kavuştuğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, gece gündüz demeden 7/24 çalışan itfaiye teşkilatının daha nezih ve modern bir yapıya kavuştuğunu belirtti.
Mehmet Tutal - 13.8.2020
Seydişehir Belediye Başkanı Tutal, balıkçılarla bir araya geldi
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, geçimini gölden sağlayan balıkçılarla bir araya geldi.
Mehmet Tutal - 10.8.2020
Seydişehir'deki termal tesislerde pandemi nedeniyle hizmete ara verildi
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı açıklamada, Konya ve Seydişehir'de yaşanan vaka artışı nedeniyle Seydi Şifa Termal Tesislerinin vatandaşların sağlığı için faaliyetlerine geçici bir süre ara verileceğini belirtti.
Mehmet Tutal - 7.8.2020
KOSKİ Genel Müdürü Demir, Seydişehir'de incelemelerde bulundu
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.
Mehmet Tutal - 1.8.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Seydişehir'de incelemelerde bulundu Açıklaması
Konya'da temaslarına devam eden Kurum, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.
Mehmet Tutal - 24.7.2020
Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Zorlu, Seydişehir'de
Buradaki öğretim hususunda Belediye Başkanı Mehmet Tutal ile görüş alışverişinde bulunan Zorlu, Seydi Şifa Termal Tesisleri'ni ve Eti Alüminyum AŞ'yi de ziyaret etti.
Mehmet Tutal - 24.7.2020
Seydişehir Sosyal Hizmetler Merkezi için çalışmalar başladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İbrahim Akyüz, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı ziyaret etti.
Mehmet Tutal - 17.7.2020
Seydişehir'de yaralı leyleğe zabıta ekipleri sahip çıktı
Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "Ekiplerimiz, yaralı leyleği alarak gerekli tedavileri yaptırdı.
Mehmet Tutal - 14.7.2020
Seydişehir Belediyesi iki elektrikli yol süpürge aracı aldı
Seydişehir Belediyesi araç filosunu ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün güçlendirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "İlçemize temizlik anlamında en iyi hizmeti verebilmek için araç filomuzu güçlendirmeye devam ediyoruz.
Mehmet Tutal - 6.7.2020
Seydişehir Bisiklet Festivali sona erdi
İlk etabı 64 kilometre, ikinci etabı 73 kilometre olan etabın tamamlanmasının ardından Kuğulu Parkta geceyi geçiren bisikletseverler, burada kamp ateşi etkinliğine katıldı. Kamp ateşi etkinliğine Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı Yahya İsa Koca ve İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir katılarak sporculara katılım belgesi verdi.
Mehmet Tutal - 3.7.2020
Seydişehir Bisiklet Festivali başladı
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ülkenin dört bir yanından Seydişehir'e gelerek festivale katılan bisiklet tutkunlarına gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.
Mehmet Tutal - 1.7.2020
Seydişehir Belediye Başkanı Tutal'dan şair Paslı'ya ziyaret
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, besteci, şair, yazar Bahaddin Paslı'yı ziyaret etti.
Mehmet Tutal - 29.6.2020
Seydişehir Belediye Başkanı Tutal'dan ressam Kırdar'a ziyaret
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir ve Seydişehir dışında 16 kişisel sergi açan ressam Fatma Kırdar'ı ziyaret etti.
Mehmet Tutal - 28.6.2020
Son Dakika | Seydişehir'de bisiklet festivali başlıyor
Seydişehir Belediyesi tarafından Kuğulu bölgesinde oluşturulacak kamp alanında tura katılmak için kaydını yaptıran misafirlerin, koronavirüse karşı en üst düzeyde önemlerin alınacağını belirtildi. Festivale katılacak olan sporcuların ateş ölçümleri ve sağlık taramaları yapılarak Kuğulu Tabiat Parkına alınacağını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "kurulacak olan çadırlarımızda sosyal mesafe kuralına uyularak çadır arası mesafelerimiz 5 metre olacak.
Mehmet Tutal - 26.6.2020
Seydişehir heyetinden Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'a ziyaret
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı ziyaret etti.
Mehmet Tutal - 25.6.2020
Seydişehir'de peyzaj çalışmaları devam ediyor
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı açıklamada, daha yaşanılabilir ve daha temiz bir çevre için çalışmaların son sürat devam ettiklerini belirtti.
Mehmet Tutal - 24.6.2020
Seydişehir'e gezici sağlık tarama aracı kazandırıldı
Aracın ilçeye hayırlı uğurlu olmasını dileyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "Gerek devletimiz, gerek hükümetimiz Türkiye'de sağlık alanında tarihi bir dönüm noktasını bizlere yaşattılar.
Mehmet Tutal - 23.6.2020
Başkan Tutal, Arasta çarşısında incelemelerde bulundu
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ikinci etap dış cephe iyileştirme çalışmaları devam eden Arasta Çarşısı ve Belediye bünyesine satın alınarak kazandırılan Vakıflar Bankası binasında incelemelerde bulundu.
Mehmet Tutal - 22.6.2020
Seydişehir'de ilaçlama çalışmaları sürüyor
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ekiplerin uçkunla mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarına gece-gündüz demeden çalıştığını belirtti.
Mehmet Tutal - 21.6.2020
Seydişehir'de Bankalar Caddesi eski günlerine dönecek
Konuya ilişkin gazetecilere açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, bankanın caddeden taşındıktan sonra eski yoğunluğunu kaybettiğini belirterek, Esnaf Sanatlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi binasının bankanın boşalttığı binaya taşınmasıyla caddenin yeniden eski günlerine kavuşacağını kaydetti.
Mehmet Tutal - 19.6.2020
Seydişehir Belediyesinin kum ocağında 3 çeşit malzeme üretiliyor
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, belediyeye ait kum ocaklarında 3 çeşit malzeme üretimi yapıldığını belirterek, ihtiyaçları olan kumu üreterek tasarruf ettiklerini dile getirdi.
Mehmet Tutal - 18.6.2020
Seydişehir'de belediye ekipleri sokak hayvanlarını da unutmuyor
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, imkanlar dahilinde sokak hayvanlarına sahip çıktıklarını ve daha iyi yaşam koşulları sağlamaya çalıştıklarını aktardı.
Mehmet Tutal - 16.6.2020
Seydişehir Belediyesinden parke ve kaldırım taşı çalışmaları
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde, 2020 yılında parke ve kaldırım taşı çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.
Mehmet Tutal - 2.6.2020
Şehit Uzman Çavuş Burak Aydoğan, memleketi Konya'da toprağa verildi
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakcı, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Harun Tüfekçi, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Fidan Yüksel, Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Şakir Uslu, Konya Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkan Mehmet Tutal ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Tutal - 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Programa Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Salih Yahya Koca, siyasi parti temsilcileri ile okul müdürleri katıldı.
Mehmet Tutal - 23.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Programa, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Salih Yahya Koca, siyasi parti temsilcileri birim amirleri ve okul müdürleri katıldı.
Mehmet Tutal - 10.4.2020
Seydişehir'de Çiftçi Malları Koruma Toplantısı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak düzenlenen istişare toplantısına, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Yahya Koca, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük, İlçe Tarım Müdürü Yavuz Ünüvar ve mahalle muhtarları katıldı.
Mehmet Tutal - 12.3.2020
Seydişehir'de Mehmetçik yararına kermes
Kermesin açılışına Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Salih Yahya Koca, siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, okul müdürleri, vatandaşlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Tutal - 25.2.2020
Necmettin Erbakan Seydişehir'de anıldı
Programa Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Saadet Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Hayri Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, CHP İlçe Başkanı Orhan Özel ve MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül de katıldı.
Mehmet Tutal - 14.2.2020
Seydişehir Mahmut Esat Ortaokulu'na yeni laboratuar
Seydişehir İlçesinde Mahmut Esat Ortaokulu'na Fen Bilimleri Laboratuarı açıldı. Açılışa Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, hayırsever İsmail Gülpınar okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.
Mehmet Tutal - 23.1.2020
Seydişehir Belediyesi Muaythai sporcuları Konya'dan birincilikle döndü
Yıldız sözlerini şöyle sürdürdü: "5,5 yıldır faaliyet gösterdiğimiz Muaythai sporunda bugüne kadar 17 milli sporcu yetiştirdik. Bunun sonucunda Takımımız 5 Türkiye şampiyonu, 2 Avrupa şampiyonu çıkardı. Konya bazında en başarılı kulübüz, hedeflerimiz her geçen gün artıyor. Bize bu başarıları kazanmamızda en etkin rolü Belediye Başkanımız Mehmet Tutal sağlıyor.
Mehmet Tutal - 14.1.2020
Seydişehir'de okul sporları ödül töreni
Törene Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Soner Balcı, Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar ile daire amirleri ve sporcular katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Tutal Haberleri | Mehmet Tutal Kimdir - Haberler - Mehmet Tutal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Tutal kimdir, hayatı ve biyografisi. 19 Eylül Gaziler Günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 14:40:54. #1.15#
title