MEHMET KOCATEPE HABERLERİ

Mehmet Kocatepe haber, Mehmet Kocatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kocatepe

Mehmet Kocatepe

Doğum Yeri Artvin / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966 -

Mehmet Kocatepe Kimdir ?

1 Ocak 1966 yılında Artvin Yusufeli, Altıparmak ( Barhal ) köyünde doğdu. İlkokulu köyünde orta öğrenimi Bursa Süleyman Çelebi Lisesinde, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladıktan sonra, Sosyal Bilimler Enstitüsünde Halk Eğitimi üzerine mastır yaparak "Bilim Uzmanı" unvanını aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Kocatepe: Artvin'de 7 Mart CoşkusuMehmet Kocatepe 7.3.2019
Mehmet Kocatepe 7.3.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Artvin'in Kurtuluş Yıl Dönümünü Tebrik Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvin'in kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Yılmaz Doruk ile Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'ye tebrik telgrafı gönderdi.
Mehmet Kocatepe 29.11.2018
Artvin Belediyesinden Ulaşıma 30 Milyon Liralık Yatırım
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, "Şehir için trafiğini rahatlatmak amacıyla 4,5 yılda yaklaşık 30 milyon liralık yeni yol ve yol genişletme çalışması yaptık." dedi.
Mehmet Kocatepe 24.11.2018
AK Parti'nin Belediye Başkan Adayları
AK Parti'nin yerel seçimlerde Artvin Belediye Başkan adayı, mevcut başkan Mehmet Kocatepe oldu.
Mehmet Kocatepe 8.11.2018
Türkiye'nin Her Tarafına Kayın Mantarı Pazarlayacağız"
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kentin kısa sürede mantar üretim merkezi haline geleceğini belirterek, "2 yıl içinde Türkiye'nin her tarafına kayın mantarı pazarlayan il olacağız." dedi.
Mehmet Kocatepe 19.9.2018
Artvin Belediye Başkanı Kocatepe'nin Acı Günü
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'nin vefat eden halası Seher Kibar, son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Kocatepe 20.5.2018
Bakan Gül'ün Acı Günü
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün 83 yaşında vefat eden amcası Tevfik Gül'ün cenazesi toprağa verildi. Gül için Ardanuç Merkez Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Bakan Gül'ün yanı sıra babası Cemil Gül ve diğer aile fertleri ile Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kocatepe 19.5.2018
2. Uluslararası Altın Boğa Doğa Filmleri Festivali" Sona Erdi
Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, burada yaptığı konuşmada, kent olarak hafta boyunca çok güzel ve anlamlı bir film festivaline ev sahipliği yaptıklarını söyledi.
Mehmet Kocatepe 18.5.2018
Artvin'e 1,3 Milyon Liralık Yürüyen Merdiven
Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, bu hizmetlerin vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için yapıldığını söyledi.
Mehmet Kocatepe 22.4.2018
Yusufeli Geleneksel Derekapı Boğa Güreşleri
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, burada yaptığı konuşmada, festivalin Artvin'e ekonomik ve turizm anlamında da önemli bir canlılık sağladığını söyledi.
Mehmet Kocatepe 7.4.2018
Biz Anadoluyuz Projesi"
Grup, daha sonra Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'yi ziyaret etti.
Mehmet Kocatepe: Afrika'da Su Kuyusu AçacaklarMehmet Kocatepe 4.4.2018
Mehmet Kocatepe 4.4.2018
Afrika'da Su Kuyusu Açacaklar
Gençlik Merkezi sergi salonundaki kermesin açılışına, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Kocatepe 2.4.2018
Dünya Otizm Farkındalık Günü
Garnizon Şehitliğinden başlayıp Milli İrade Meydanı'na kadar süren yürüyüşe, otizmli çocuklar ve ailelerinin yanı sıra Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Şentürk Ağırbaş, İl Sağlık Müdürü İrfan Akalın, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim ile bazı daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kocatepe 11.3.2018
Artvinli Arıcılardan Mehmetçiğe 1,6 Ton Bal
Artvin Valiliği önünde düzenlenen törene, Vali Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Garnizon Komutanı Piyade Albay Abdurrahman Cengiz Çerçi, Artvin Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İbrahim Durmuş ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kocatepe 11.3.2018
Artvinli Arıcılardan Mehmetçiğe 1,6 Ton Bal
Artvin Valiliği önünde düzenlenen törene, Vali Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Garnizon Komutanı Piyade Albay Abdurrahman Cengiz Çerçi, Artvin Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İbrahim Durmuş ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kocatepe 8.3.2018
Vali Doğanay Hizmet Binası Açılışına Katıldı
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise dolmuşçu esnafının en önemli ihtiyaçlarından birinin giderildiğini söyledi.
Mehmet Kocatepe 7.3.2018
Artvin'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü
Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise Artvin'in yeniden vatan topraklarına katılmasının 97'nci yılını ilk günkü heyecanla kutlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi.
Mehmet Kocatepe 7.3.2018
Artvin'in Kurtuluşu Mehteran Eşliğinde, Kortej Yürüyüşü ile Kutlandı
Artvin Belediyesi tarafından düzenlenen yürüyüş için belediye binası önünde toplanan yaklaşık  1000 kişi, meşale ve Türk bayraklarıyla 'Livane Mehteran Takımı' eşliğinde Halitpaşa Meydanı'na kadar yürüdü. Yürüyüşe, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Garnizon Komutanı Piyade Albay Abdurrahman Cengiz Çerçi, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Kocatepe: Artvin'de 7 Mart CoşkusuMehmet Kocatepe 7.3.2018
Mehmet Kocatepe 7.3.2018
Artvin'in Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü Kutlandı
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, törende yaptığı konuşmada, geçmişte ecdadın ruhunda taşıdığı imanın bugün torunlarında da olduğunu söyledi.
Mehmet Kocatepe 7.3.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Artvin'in Kurtuluş Yıl Dönümünü Kutladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvin’in kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Ömer Doğanay ile Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye tebrik telgrafı gönderdi.
Mehmet Kocatepe 7.3.2018
Artvin'in Kurtuluş Yıl Dönümü
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, Artvin'in kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Ömer Doğanay ile Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'ye tebrik telgrafı gönderdi.
Mehmet Kocatepe 21.2.2018
Artvin'de, Cerattepe Olayları 2'nci Yılında Protesto Edildi
Maden şirketinin kirli oyunları ve mücadeleyi bölme amacı taşıyan saldırıları olduğunu iddia eden Karahan, "Bu saldırılar özellikle stratejik kişi ve kurumlar seçilerek yapılmakta, bu şekildeki işbirliklerinin toplumsal etkileri çok daha ağır olmakta mücadeledeki kırılmanın artçı sarsıntıları çok uzun sürmektedir. Nitekim 2017 yılı sonlarında 25 yıllık bu mücadelenin her zaman en ön saflarında yer alan bir siyasi partimize başkanlık düzeyinde yapılan bir saldırı parti yöneticilerinin ve partilerine ve Artvin'e gönülden bağlı üyelerinin çabası ile karşılıksız kalmış, bu saldırı boşa çıkarılmış ancak bu, mücadeleye büyük zarar vermiştir. Bu konu ile ilgili Deriner Beton isimli şirket yönetimi ile de üç kez görüşülmüş ancak bir sonuç alınamamış olup işbirliği yapan diğer beton şirketi gibi bu şirketin ismini de duyurmak zorunlu olmuştur. Bu alışverişe aracılık eden Gökhan Topçuoğlu isimli kişiye ise ulaşılamamıştır. Bütün bu durumu Artvin halkının bilgisine sunuyoruz. Bu şirket bütün uyarılarımıza rağmen maden şirketine beton-kum-çakıl vermeye devam etmektedir. Benzeri işbirliklerini bu güne kadar Artvin halkına bildirdiğimiz gibi bundan sonra da bildirmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile ilimizdeki bütün sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarını da maden şirketinin onları mücadeleden düşürmeye dönük saldırılarına karşı uyanık olmaya çağırıyoruz." 'RAPORUN GEREĞİNİ YAPMIŞ MIDIR?' Cerattepe'den de asla vazgeçmeyeceklerini vurgulayan Karahan, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'nin basına yaptığı bir açıklamaya değinerek açıklamasını şöyle sürdürdü: "Bu vesile ile Belediye Başkanımızın Bursa'da basına yaptığı bir açıklama hakkında düşüncemizi elbette söylememiz ve düzeltmemiz lazım.
Mehmet Kocatepe 19.2.2018
15 Temmuz'da Albay Ertürk'ün Şehit Edilmesine İlişkin Dava
Komutanlıkta benzin ikmal ve 13 cephaneliğin olduğunu belirten Ala, "Her gördüğüm kişiye şüpheyle yaklaştım. Dışarı çıkan bir tank gördüm. Tanktaki personeli ikna ettim. Sait Albay, bir teğmen ve öğrencilerle geldi. Onların teslim olmayan kişiler olduğunu söyledi. Gelen bir ambulans önünü kestim. İçinde sanıklar Vural Dizdar ve tugayın istihbarat subayı Mehmet Kocatepe vardı.
Mehmet Kocatepe 14.2.2018
15 Temmuz'da Albay Ertürk'ün Şehit Edilmesine İlişkin Dava
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi öncesinde 66. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda yapılan toplantı ile kalkışma günü tugayda yaşananlar, burada darbecilerle çatışan Piyade Kurmay Albay Sait Ertürk'ün de aralarında bulunduğu 4 kişinin şehit edilmesine ve A Haber'i işgal teşebbüsüne ilişkin 132 sanığın yargılandığı davada, sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi karşısında yapılan binadaki salonda İstanbul 22. Ağır Ceza Mahkemesi'nce yapılan duruşmada, tutuklu sanık Mehmet Kocatepe savunmasında, Harp Akademisi'nde kurmaylık için eğitim aldığını, stajyer öğrenci statüsünde olduğunu, firari Albay Ahmet Zeki Gerehan'ın emrinde olduklarını, 15 Temmuz'da rutinin dışında bir şeye şahit olmadığını belirtti.
Mehmet Kocatepe 31.1.2018
Artvin'de Sepet Örücülüğü Kursu
Kursu ziyaret eden Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, kurs hakkında bilgi alarak Artvin ve Karadeniz'e özgü bu sepetlerin hediyelik olarak üretilmesi konusunda gerekli çalışmanın yapılmasını istedi.
Mehmet Kocatepe 30.1.2018
Artvin'e 2,5 Milyon Liralık Hayvan Bakımevi
Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çayağzı Mahallesi'ndeki eski çöp döküm alanında yapılan hayvan bakımevinin, yaklaşık 2,5 milyon liralık proje olduğunu söyledi.
Mehmet Kocatepe 18.1.2018
Artvin'de Belediye Çalışmaları
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, "Yıllık bütçesi 21 milyon lira olan bir belediye olarak son 3 yılda 83 milyon liralık hizmete imza attık." dedi.
Mehmet Kocatepe 14.1.2018
Artvin'de "Kalandar" Kutlandı
Kutlamalara katılan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, toplumların gelenek, görenek ve adetleriyle yaşadığını söyledi.
Mehmet Kocatepe 12.1.2018
Artvin'de Kısa Dönem Erler Yemin Etti
Artvin İl Jandarma Komutanlığında gerçekleştirilen yemin törenine, Vali Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Abdurrahman Cengiz Çerçi, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Kocatepe 10.1.2018
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla Artvin'de yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Mehmet Kocatepe 3.1.2018
Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası Ertelendi
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, yaptığı yazılı açıklamada, Kafkasör Yaylası'nda, Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası'na 6-7 Ocak'ta ev sahipliği yapmaya hazırlandıklarını belirterek, kar yağışı beklenen seviyede olmadığından organizasyonu Türkiye Voleybol Federasyonu yetkilileriyle konuşarak 9-11 Şubat'a ertelediklerini ifade etti.
Mehmet Kocatepe 27.12.2017
Zoru Başaranlar" Konferansı
Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürlüğünce Artvin Çoruh Üniversitesi Seyitler kampüsündeki KYK yurdu toplantı salonunda gerçekleştirilen konferansa, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe konuşmacı olarak katıldı.
Şu an buradasınız: Mehmet Kocatepe Haberleri | Mehmet Kocatepe Kimdir - Haberler - Mehmet Kocatepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kocatepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Doruk, İl Genel Meclisi Üyeleriyle Bir Araya Geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 21:59:47. #1.15#
title