Haberler

Mehmet Kocatepe kimdir, nereli? AK Parti Artvin adayı Mehmet Kocatepe hayatı ve kariyeri! Mehmet Kocatepe ne mezunu?

AK Parti, yerel seçimlerde Artvin Belediye Başkanı adayı olarak Mehmet Kocatepe'yi gösterdi. Kocatepe'nin politik kariyeri ve kişisel özellikleri merak konusu oldu. Peki, Mehmet Kocatepe kimdir, nereli? Mehmet Kocatepe ne mezunu? İşte detaylar...

Türkiye, 31 Mart 2024'te düzenlenecek yerel seçimlere odaklanırken, Ak Parti'nin belirleyeceği belediye başkan adayları büyük bir heyecanla bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki Ak Parti, İstanbul dahil olmak üzere 26 ilin adaylarını tanıttığı özel Aday Tanıtım Toplantısı'nı Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirdi. Bu bağlamda Artvin Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mehmet Kocatepe'nin hayatı ve kariyeri, seçim öncesinde yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Mehmet Kocatepe kimdir, nereli? Mehmet Kocatepe ne mezunu? AK Parti Artvin Belediye Başkan adayı Mehmet Kocatepe'nin kariyeri ve yaşamıyla ilgili detaylar, seçmenler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Peki, Mehmet Kocatepe kimdir, nereli? Mehmet Kocatepe ne mezunu? Detaylar haberimizde...

MEHMET KOCATEPE KİMDİR?

Mehmet Kocatepe 1966 yılında Artvin'de dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Halk Eğitimi üzerine master yaparak "Bilim Uzmanı" unvanını aldı.
2003-2009 yılları arasında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nde Personel ve Eğitim Daire Başkanı olarak görev yaptı. Kocatepe, 25 Nisan 2009 tarihinde Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı. Evli ve üç çocuk babası olup İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Mehmet Kocatepe Kocatepe AK Parti Artvin 3.Sayfa Gündem Politika Haberler

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bayılan simitçi 'Bir şeyi yok' sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Bayılan simitçi "Bir şeyi yok" sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title