Haberler

Artvin Basketbol Takımı, Engelli Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı oyuncuları, Artvin Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi okulunu 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla ziyaret etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı oyuncuları, Artvin Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi okulunu 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla ziyaret etti.

3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında Artvin Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi okulunu ziyaret eden Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı oyuncuları öğrencilerle basketbol oynadı.

Başkan Mehmet Kocatepe yaptığı konuşmada, öğretmenler gününe ve sporun rehabilitasyon olduğuna değinerek, "Artvin Belediyesi olarak spor sadece spor değildir anlayışı ile hareket ediyoruz. Spor eğitimdir, spor rehabilitasyondur. Spor ekonomidir ve spor insanlarla bütünleşmektir, insanlarla birlikte olabilmektir. Takım oyununu kurabilmektedir. 2. Lig'de başarı ile mücadele eden Artvin Belediyesi Basketbol Takımı'nın, sosyal projesiydi tüm okulları gezmek. Bugün engellilerimizin öğrenci olarak eğitim gördüğü rehabilitasyon olarak değerlendirebileceğimiz iş eğitim merkezimize basketbol takımımız geldi, onlarla futbol ve basketbol oynadı. Onlara mutluluk yaşattı. Biz de bugün öğretmenler günü münasebeti ile okulumuzu ziyaret ediyorduk. Birlikte hoşça 2 saat geçirdik. Okulumuzun idaresine ve milli eğitim camiasına hem de Artvin Belediyesi Basketbol Takımımıza teşekkür ediyorum. Tabii ki öğrencilerimizi de tebrik ediyorum, muhteşem işler çıkartıyorlar. Artvin engellisi ile engelsizi ile sporcusuyla halkıyla bir ve beraber ne mutlu bize ki böyle bir şehirde idarecilik yapıyoruz" dedi.

Takım kaptanı Mufitcan ise, "Buraya gelerek çok eğlendik, çocuklar ile bize hem motivasyon oldu hem kaynaştık hem de birbirimizi tanıdık. Çok güzel bir ambiyans yakalayarak eğlendik ve çocuklar mutlu oldular" ifadelerini kullandı. - ARTVİN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Mehmet Kocatepe Artvin Spor Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title