Levent Gültekin Haberleri

Levent Gültekin haber, Levent Gültekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Gültekin - 03.05.2021
Son dakika haber... Gazeteci Levent Gültekin'in darbedilmesi davasında 2 sanık tahliye oldu
Bir son dakika haberine göre Bakırköy'de gazeteci Levent Gültekin'i darbettiği iddiasıyla yargılanan tutuklu 2 sanığın tahliyesine karar verildi.
Levent Gültekin - 31.03.2021
RTÜK Haftalık Olağan Toplantısı sonrası rapor yayımlandı
Rapora göre, HALK TV'nin "İki Yorum" programında Levent Gültekin'in toplumda itibar görmüş eski Başbakan Necmettin Erbakan hakkında sarf ettiği sözler de müeyyide konusu olduğu belirtildi.
Levent Gültekin - 31.03.2021
RTÜK'ten 6112 Sayılı Kanun'a aykırı yayın yaptıkları gerekçesiyle Halk TV ve TELE 1'e idari para cezası verildi
RTÜK, HALK TV'deki "İki Yorum" programında Levent Gültekin'in, toplumda itibar görmüş eski Başbakan Necmettin Erbakan hakkında sarf ettiği sözler nedeniyle de kanala idari para cezası uyguladı.
Levent Gültekin - 24.03.2021
23 Mart 2021 Haberleri
23 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Levent Gültekin - 23.03.2021
Gazeteci Levent Gültekin'in darbedilmesine ilişkin soruşturmada 2 şüpheli tutuklandı
Gazeteci Levent Gültekin'in 8 Mart'ta bir televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy'de bir grubun saldırısına uğramasına ilişkin soruşturmada gözaltına alınan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.
Levent Gültekin - 23.03.2021
Gazeteci Levent Gültekin'e saldırı: 3 şüpheli yakalandı
Gazeteci Levent Gültekin'e televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy'de saldırdığı iddia edilen 3 şüpheli gözaltına alındı.
Levent Gültekin - 23.03.2021
Gazeteci Levent Gültekin'e TV programı öncesinde saldırdığı iddia edilen 3 şüpheli yakalandı
Gazeteci Levent Gültekin'e, televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy'de saldırdığı iddia edilen 3 şüpheli gözaltına alındı.
Levent Gültekin - 14.03.2021
13 Mart 2021 Haberleri
13 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Levent Gültekin - 11.03.2021
CHP "Ankara, Kırıkkale, Çankırı İlleri Bölge Toplantısı" düzenledi
"Seçime nasıl hazırlanacağımızın planlamasını yapacağız" Gazeteci Levent Gültekin'in birkaç gün önce saldırıya uğradığını hatırlatan Salıcı, "CHP'liler bunu garipsememiştir.
Levent Gültekin - 09.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gazeteci Levent Gültekin'in bir grubun saldırısına uğradığını anımsatarak "Yakın geçmişte MHP ve liderine yönelik en ufak eleştiride bulunan gazetecilerin, siyasilerin mafyavari yöntemlerle dövüldüğü bu kaçıncı olay.
Levent Gültekin - 09.03.2021
Son dakika haberi! İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Türkkan gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Gazeteci Levent Gültekin'e yapılan saldırı kaygı verici" Türkkan, gazeteci Levent Gültekin'e yapılan saldırıya ilişkin soruya, "Büyük ortağın aleyhine laf söylediğiniz zaman hapse atlıyorsunuz, küçük ortakla ilgili bir ifade kullandığınız zaman dayak yiyorsunuz.
Levent Gültekin - 09.03.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Gazeteci Levent Gültekin'in dün saldırıya uğradığını anımsatan Kılıçdaroğlu, "Saldırıya tepki veren, öncelikle iki kadın.
Levent Gültekin - 09.03.2021
8 Mart 2021 Haberleri
8 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Levent Gültekin - 08.03.2021
Gazeteci Levent Gültekin, TV programı için gittiği Bakırköy'de bir grubun saldırısına uğradı
Gazeteci Levent Gültekin, televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy'de bir grubun saldırısına uğradı.
Levent Gültekin - 08.03.2021
Başsavcılık Levent Gültekin'e yönelik saldırıya soruşturma başlattı
GAZETECİ Levent Gültekin'in, bir grubun saldırısına uğramasına ilişkin Bakırköy Başsavcılığı tarafından adli soruşturmaya başlatıldı.
Levent Gültekin - 04.01.2021
Atatürk Üniversitesi akademisyenleri 5 yeni böcek türü keşfetti
Biyoçeşitlilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Levent Gültekin de şunları kaydetti: "Türlerin keşfi, taksonomik teşhis, tanımlama ve isimlendirme işlemlerini gerçekleştiren taksonomi bilimine gereken önceliğin verilmesi ve biyoçeşitlilik konusunun öncelikli araştırma alanları içine dahil edilmesi, ülkemiz biyoçeşitliliğinin korunması adına oldukça önem arz etmektedir.
Levent Gültekin - 07.10.2020
Son dakika haber... RTÜK'ten Halk TV'ye Azerbaycan cezası
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, haftalık toplantısında izleme uzmanlarının raporlarını görüştü. Kurulun gündemindeki ilk rapor Azerbaycan konusunun işlendiği "İki Bakış İki Yorum" programına ilişkindi. Üst Kurul, Halk TV'de yayınlanan programa katılan gazeteci Levent Gültekin'in Azerbaycan-Ermenistan ilişkilerini değerlendirirken dile getirdiği "Azerbaycan devlet mi gerçekten.
Levent Gültekin - 05.01.2019
Adana Çukurova Kitap Fuarı Açıldı
500 YAZAR KATILIYOR 13 Ocak tarihine kadar açık kalacak fuarda, imza günlerinin yanı sıra panel, söyleşi, sergi ve dinletilerden oluşan 70 kültür etkinliği gerçekleştirilecek. Yağışlı havaya rağmen kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği fuarın konukları arasında Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
Levent Gültekin - 26.12.2018
Çukurova 12. Kitap Fuarı'na Doğru
Çukurova Kitap Fuarı'nın konukları arasında, Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Ayşe Hür, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Erdoğan Aydın, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur gibi birçok yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Levent Gültekin Haberleri | Levent Gültekin Kimdir - Haberler - Levent Gültekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Levent Gültekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Levent Gültekin kimdir? Levent Gültekin kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 20:46:20. #1.16#

title