Kandil Gecesi Haberleri

Kandil Gecesi haber, Kandil Gecesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kandil Gecesi - 23.4.2017
Miraç Kandili
Miraç Kandili'nin tüm dünyaya huzur ve barış getirmesi temennisinde bulunan Demirtaş, mesajında şunlara yer verdi: "Recep ayında iki kandil gecesi mevcuttur.
Kandil Gecesi - 22.4.2017
Miraç Kandili
Miraç Kandili'nin barış yaymak, nefisleri terbiye etmek ve kardeşlik duygularını arttırmak adına büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Babaş, şunları kaydetti: "Milletimizin asırlardan bu yana heyecanla kutladığı mübarek Miraç Kandili, Müslümanların inanç ve kültür dünyasının vazgeçilmezidir. İnanıyorum ki bu kandil gecesi tüm insanlığın gönlünde barış, dostluk, kardeşlik ve merhamet duygularını bir meşale misali tutuşturacak ve kaybolmaya yüz tutan manevi değerlerimizi bizlere hatırlatmaya vesile olacaktır.
Kandil Gecesi - 21.4.2017
Miraç Kandili'ne Doğru
Miracın, Hz. Peygamberin yaptığı mukaddes ve manevi bir yolculuk olduğuna işaret eden Pektaş, "Miracın özünde; her türlü kötülükten arınma, insanlığın yararına değerler üretme, fedakarlık ve yüce mertebelere erişme vardır. İnanıyoruz ki, bu kandil gecesi, manevi değerlerimizin ve müminler arasında kardeşlik bağlarının daha da güçlenmesine vesile olacaktır.
Kandil Gecesi - 30.3.2017
Baydemir: Şarkı Yasağını Direniş Islığıyla Protesto Ediyoruz
Daha sonra partililerle vedalaşan Osman Baydemir ve beraberindekiler Silopi ilçesine geçerek burada şehir turu attılar. HDP Silopi ilçe binası önünde partililer tarafından karşılanan Baydemir'in konuşma yaptığı sırada bir drone'un havadan görüntü aldığı görüldü. Partililere seslenen Baydemir, "Bu gece kandil gecesi Rabbimden, Allah'ımdan bütün coğrafyamıza rahmet getirmesini, barış getirmesini, kardeşlik, huzur ve özgürlük getirmesini niyaz ediyorum" dedi.
Kandil Gecesi - 30.3.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
Daha sonra partililerle vedalaşan Osman Baydemir ve beraberindekiler Silopi ilçesine geçerek burada şehir turu attılar. HDP Silopi ilçe binası önünde partililer tarafından karşılanan Baydemir'in konuşma yaptığı sırada bir Drone'nin havadan görüntü aldığı görüldü. Partililere selenen Baydemir, "Bu gece kandil gecesi Rabbimden, Allah'ımdan bütün coğrafyamıza rahmet getirmesini barış getirmesini kardeşlik huzur ve özgürlük getirmesini niyaz ediyorum.
Kandil Gecesi - 29.3.2017
İl Müftüsü Celal Sürgeç; " Üç Aylar Süslenmiş Maneviyat İklimidir"
Receb ay'ı, içinde iki kandil gecesi bulunması açısından da faziletli bir aydır.
Kandil Gecesi - 24.4.2015
Başbakan Davutoğlu'ndan Çocuk Hükümlülere Ziyaret
Çocuklara memleketlerini soran Davutoğlu, "İnşallah sizi en kıza zamanda evlerinize göndeririz. Bugün 23 Nisan, sabah çocukları kabul ettik. Benim içime sinmedi. Kandil gecesi gideyim dedim, delikanlılarla beraber olalım, onlar ailelerinden uzaktadırlar, onun için yanınıza geldim.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kandil Gecesi Haberleri | Kandil Gecesi Haber - Haberler - Kandil Gecesi haberleri, son dakika kandil gecesi haber ve gelişmeleri burada. Miraç Kandili.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 21:47:27. #1.15#
title