KADİR ALBAYRAK HABERLERİ

Kadir Albayrak haber, Kadir Albayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Albayrak

Kadir Albayrak

Doğum Yeri Tekirdağ / Türkiye
Doğum Tarihi 18.2.1949

Kadir Albayrak Kimdir ?

Kadir Albayrak, 18 Şubat 1949 tarihinde Tekirdağ’da doğdu. Albayrak ilk, orta ve lise eğitimini Tekirdağ’da tamamladı. 1971 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Vatani görevini tamamlamasının ardından Tekel Tekirdağ İçki Fabrikası’nın mühendis kadrosunda işe başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kadir Albayrak - 11.06.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak açılışta yaptığı konuşmada farklı alanlarda önemli yatırımları hayata geçirdiklerini belirtti.
Kadir Albayrak - 07.06.2021
Marmara Denizi Eylem Planı İstişare Toplantısı Yapıldı
Valilik YİKOB Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya Vali Yıldırım'ın yanı sıra Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Vali Yardımcısı Murat Eren, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Marmaraereğlisi Kaymakamı Sıdkı Zehin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Kd.
Kadir Albayrak - 07.06.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Başkanlığında Kocaeli'nde Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.
Marmara Belediyeler Birliğince Kocaeli'de düzenlenen Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Bursa Valisi Yakup Canbolat, İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, Kocaeli Milletvekilleri; İlyas Şeker ve Cemil Yaman, Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı, Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, İzmir Milletvekili Murat Bakan, TBMM Çevre Komisyon Başkanı Muhammet Balta, TBMM Çevre Komisyon Başkan V. Muhammet Müfit Aydın, Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, İlçe Belediye Başkanları, Daire müdürleri, çok sayıda Araştırmacı ve Akademisyenler katıldı.
Kadir Albayrak - 04.06.2021
Medlog Gemicilik Filosuna Türk Bayraklı En Büyük Konteyner Gemisi Med Aydın'ı Ekledi
Bu doğrultuda, 195 metre boyunda 2908 TEU kapasiteli geminin Bayrak ve İsim Değişiklik Töreni Vali Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Harun Kaya, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı ve Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer'in katılımıyla Tekirdağ Asyaport Limanında gerçekleştirildi.
Kadir Albayrak - 04.06.2021
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden 582 çölyak hastasına gıda yardımı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da halk sağlığına büyük önem verdiklerini, bu kapsamda çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.
Kadir Albayrak - 29.05.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, belediye olarak yol bakım ve onarım çalışmalarına büyük önem verdiklerini bildirdi.
Kadir Albayrak - 26.05.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini ve çalışmaların ile genelinde tüm ilçelerde belirli bir program dahilinde devam ettiğini belirtti.
Kadir Albayrak - 18.05.2021
Tekirdağ'da yol yapım çalışmaları devam ediyor
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Kapaklı İlçesinde beton yol yapım çalışması tamamlanan Erbay Caddesi'nin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.
Kadir Albayrak - 29.04.2021
EDİRNE/KIRKLARELİ - 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Trakya'da kutlandı
Trakya'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak kutlandı. 1 Mayıs'ın "Tam kapanma" sürecine denk gelmesinden dolayı Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da bugün kutlama programı düzenlendi. Edirne'de, Saraçlar Caddesi'nde toplanan TÜRK İŞ, DİSK, KESK, Birleşik Kamu-İş, TMMOB ve TTB üyeleri bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Emek ve meslek örgütleri adına açıklama yapan Birleşik Kamu-İş üyesi Benay Gürsel, Kovid-19 sürecinde işçilere ve çalışanlara destek olunması gerektiğini söyledi. Salgın sürecinden etkilendiklerini belirten Gürsel, "Çalışırken hastalanan emekçiler için Kovid-19 iş kazası ve meslek hastalığı olarak kabul edilsin. İşsizliğe karşı kamu istihdamı artırılsın, hukuksuz biçimde işten çıkarılan kamu emekçileri işlerine iade edilsin, çalışma süreleri azaltılsın." dedi. Kırklareli Kırklareli'nde Emek Platformu tarafından Kültür Anıt Parkı'nda gerçekleştirilen etkinliğe, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile platform üyesi ve sendika temsilcileri katıldı. Grup üyeleri, "umut yan yana" ve "yaşasın 1 Mayıs" pankartları açarak, slogan attı. DİSK Trakya Şube Saymanı Barış Güne, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin dört bir yanında 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için yan yana olduklarını söyledi. 1 Mayıs'ta emekçilerin umutlarını ifade ettiklerini aktaran Güne, umutların büyümesi, sağlıklı, güvenceli ve insanca yaşama hakları için mücadele verdiklerini kaydetti. -Tekirdağ DİSK Tekirdağ Şubesi Genel Sekreteri Burak Ersin, Hasan Ali Yücel Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, salgın sürecinde çalışanlara daha çok destek olunması gerektiğini dile getirdi. Etkinliğe, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile sendika temsilcileri katıldı.
Kadir Albayrak - 25.04.2021
Tekirdağ'da ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepkiler
ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesini, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kınadı.
Kadir Albayrak - 27.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,, inşaat çalışmalarının devam ettiği istasyonda incelemelerde bulunarak, şantiyede görevli teknik personelden bilgi aldı.
Kadir Albayrak - 24.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Tekirdağ Şubesi'ni ziyaret etti.
Kadir Albayrak - 18.03.2021
Son dakika haber: 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
Törene, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şahin Yenilmez ve kurum müdürleri katıldı.
Kadir Albayrak - 14.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da vatandaşların sağlığı için çalışmaları aralıksız sürdüreceklerini ifade ederek, alınan önemler ve uygulanan tedbirler sayesinde salgından korunulacağını söyledi.
Kadir Albayrak - 11.03.2021
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su Ürünleri Toptancı Hali açıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak açılış töreninde yaptığı konuşmada, Tekirdağ'a çok güzel bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Kadir Albayrak - 10.03.2021
Tekirdağ Valisi Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak Miraç Kandili mesajı yayımladı
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kadir Albayrak Haberleri | Kadir Albayrak Kimdir - Haberler - Kadir Albayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Albayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Marmara Denizi Koruma Eylem Planı Koordinasyon Kurulu'nun ilk toplantısı başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.06.2021 17:09:49. #1.13#

title