HÜSEYİN KOCABIYIK HABERLERİ

Hüseyin Kocabıyık haber, Hüseyin Kocabıyık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

Doğum Yeri Konya /
Doğum Tarihi 1.1.1963

Hüseyin Kocabıyık Kimdir ?

1963 yılında Konya’da doğdu. İlk-orta-lise tahsilimi Konya’da, yüksek tahsilini Ankara Üniversitesi DTCF de tamamladı. AÜ Uluslar arası İlişkiler Bölümü’nden master derecesi aldı. 1993-1994 yılları arasında profesyonel yöneticilik yaptı. 1995-1999 yılları arasında Başbakan başdanışmanı sıfatıyla 53-54 ve 55. Hükümetlerle çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Kocabıyık - 19.10.2020
Bandırma'da 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlandı
Toplantıya, Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık, CHP İlçe Başkanı Selim Panç, Belediye Meclisi üyeleri ve 54 muhtar katıldı.
Hüseyin Kocabıyık - 19.10.2019
Bandırma'da Muhtarlar Günü kutlandı
Programda Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı Nur Hancıoğlu Atatürk anıta çelen sundu.
Hüseyin Kocabıyık - 02.02.2019
Bandırma Ziraat Odası Başkanı Dönmez Güven Tazeledi
Bandırma Ticaret Odası konferans salonunda ve tek listeyle gidilen seçimlerde delegeler oy kullandı. Süleyman Dönmez, oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçildi. Divan başkanlığını Hüseyin Kocabıyık'ın yaptığı olağan genel kurulda maddeler ibraz edildi ve teker teker delegelere sunuldu ve oy çokluğuyla kabul edildi.
Hüseyin Kocabıyık - 24.01.2019
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Belirlendi
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ahmet Akgün seçilirken, Başkan Vekilliğine ise Hilmi Kahraman getirildi. Hüseyin Kocabıyık, Remzi Kobak, Emre Yılmaz ve Şafak Kırbiç ise yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.
Hüseyin Kocabıyık - 16.12.2018
Tb Yönetim Kurulu Başkanı Sezen'den Ziyaret
Trakya Birlik (TB) Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen, Pınarhisar Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi'ni ziyaret etti.
Hüseyin Kocabıyık - 27.10.2018
Uşak'ın İlk Kadın Valisi Funda Kocabıyık: Var Gücümüzle Çalışacağız
Uşak Valiliği görevini bir yıldan beri yürüten Salim Demir, son çıkan kararnameyle başmüfettişlik görevine atandı. Uşak Valiliğine ise MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Funda Kocabıyık getirildi. AK Parti İzmir eski milletvekili Hüseyin Kocabıyık'ın eşi olan 2 çocuk annesi Funda Kocabıyık, Uşak tarihinde ilk kez bir kadın vali olarak görev yapacak.
Hüseyin Kocabıyık - 19.10.2018
Bandırma'da Muhtarlar Günü Kutlandı
Törende konuşan Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şube Başkanı Hüseyin Kocabıyık seçimlerde muhtarlara başarılar diledi.
Hüseyin Kocabıyık - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
İzmir'den Fatma Seniha Nükhet Hotar, Hüseyin Kocabıyık, Kahramanmaraş'tan Veysi Kaynak, Karabük'ten Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal, Kars'tan Yusuf Selahattin Beyribey, Konya'dan Ahmet Davutoğlu, Manisa'dan Selçuk Özdağ, Mardin'den Orhan Miroğlu.
Hüseyin Kocabıyık - 13.05.2018
Başbakan Yıldırım'dan, AK Parti'li Kadınlara Sürpriz
TAMAM-DEVAM TARTIŞMALARINA DEĞİNDİ İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, ilk turda Cumhurbaşkanlığı'na seçmek için herkese büyük görevler düştüğünü belirterek, teşkilatların bu konuda gayret içerisinde çalışacaklarına inandığını söyledi. AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan da "Türkiye'de 11 seçim üst üste kazanmanın kerameti, yapılan hizmetlerin yanında AK Partili kadınların çalışmasından kaynaklı" diye konuştu. AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, "24 Haziran'da reisi başkan yapacağız" derken, İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık AK Parti'nin aslında Cumhuriyet tarihinin en büyük kadın hareketi olduğunu, hükümet tarafından çıkarılan yasaların da en çok kadın hakları konusundaki yasalar olduğunu öne sürdü.
Hüseyin Kocabıyık - 08.05.2018
İzmir'de AK Parti'den 216, CHP'den 106 Milletvekilli Aday Adaylık Başvurusu
En genci 2000'li, en yaşlısı 1949'lu AK Parti İzmir'den milletvekili aday adaylığı başvurusu yapanlardan en gencinin 2000 doğumlu, en yaşlısının ise 1949 doğumlu olduğu öğrenildi. Öte yandan mevcut milletvekilleri arasında AK Parti İzmir milletvekilleri Hamza Dağ, Mahmut Atilla Kaya, Necip Kalkan, Kerem Ali Sürekli, Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan da başvuruda bulundu.
Hüseyin Kocabıyık - 08.04.2018
Başbakan Yıldırım Afganistan'da
Görüşmeye Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ümit Yalçın, Türkiye'nin Kabil Büyükelçisi Oğuzhan Ertuğrul, Türkiye Maarif Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan, TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ile AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da katıldı.
Hüseyin Kocabıyık - 08.04.2018
Başbakan Yıldırım Afganistan'da
Yıldırım ile Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan, TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da Kabil'e geldi.
Hüseyin Kocabıyık - 08.04.2018
Başbakan Yıldırım Moğolistan'dan Ayrıldı
Başbakan Yıldırım ile Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan, TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da Afganistan'a gitti.
Hüseyin Kocabıyık - 06.04.2018
Başbakan Yıldırım Moğolistan'a Geldi
Başbakan Yıldırım ile Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan ile TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da Ulanbator'a geldi.
Hüseyin Kocabıyık - 05.04.2018
Yıldırım Moğolistan'a Gitti
Başbakan Yıldırım, Moğolistan ziyaretinde kendisine Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Mehmet Erdoğan, Afganistan ziyaretinde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Dışişleri Müsteşarı Ümit Yalçın'ın eşlik edeceğini bildirdi.
Hüseyin Kocabıyık - 28.03.2018
Savunma Sanayinin Millileşmesi ve İş Gücü Durumu Çalıştayı"
SETA araştırmacısı Dr. Merve Seren'in "Dünyada Savunma Sektöründe Dünya Genelinde Görünüm" başlıklı bir sunum yaptığı çalıştaya, AK Parti İzmir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Hüseyin Kocabıyık, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcısı Prof.
Hüseyin Kocabıyık - 25.03.2018
İnşallah Afrin'i de İhya Edeceğiz"
Divan başkanlığını AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık'ın yaptığı kongrede mevcut ilçe başkanı Aslan Bilgi tek aday oldu.
Hüseyin Kocabıyık - 25.03.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ
Divan başkanlığını AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan'ın yaptığı kongreye AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık da katıldı.
Hüseyin Kocabıyık - 25.03.2018
AK Parti'den MHP ile Yerelde de İttifak Sinyali
'AK PARTİ'YE HAKSIZLIK YAPILIYOR' Ak Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık ise açıklamasında CHP'yi hedef aldı.
Hüseyin Kocabıyık - 25.03.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ Açıklaması
Divan başkanlığını AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan'ın yaptığı kongreye AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Kocabıyık Haberleri | Hüseyin Kocabıyık Kimdir - Haberler - Hüseyin Kocabıyık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Kocabıyık kimdir, hayatı ve biyografisi. Bandırma'da muhtarlar günü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 12:36:26. #1.16#

title